Доповнення до Far Cry 3: огляд, опис та рекомендації по установці

88 0 Новини високих технологій

Far Cry 3 - це одна з кращих ігор 2012 року. На неї було випущено велику кількість модифікацій і різних додатків, за допомогою яких геймери можуть повністю змінити гру, починаючи від графіки і закінчуючи дрібними деталями. Доповнення дозволяють гравцям не втрачати інтерес до Far Cry 3. Існують як глобальні модифікації, так і незначні, які змінюють лише кілька деталей.

Far Cry 3: Deluxe Edition

Доповнення до Far Cry 3: огляд, опис та рекомендації по установці
Це доповнення було випущене відразу після виходу гри. Воно встановлюється автоматично з лаунчер додатків. Додаток на Far Cry 3 вимагає продуктивний комп'ютер. Необхідний Intel core i3 і старше, відеокарта 1 Гб і 4 Гб оперативної пам'яті. Особливості доповнення Far Cry 3:


 • Оновлена музика, яка грає на тлі і в автомобілях.
 • Додаткові арти. Встановлюються в кореневу папку гри. Крім того, в архіві є слушні поради з виживання на острові.
 • Спеціальний набір "Хижак". Гравець зможе ходити на полювання з особливою гвинтівкою "Предатор 707". Користуватися нею можна тільки в одиночному режимі. Для гри в онлайн-режимі доступний потужний лук "Хижак".
 • Набір Warrior. Дає доступ до спеціального кинжалу, який підвищує шанси отримати тату. Працює кинджал тільки в многопользовательском режимі.
 • Різні експедиції. З їх допомогою персонаж може відкрити особливі локації на острові. До них відносяться стародавні руїни і бункери часів Другої світової війни. Вони дозволять розблокувати ексклюзивне зброю, яке можна застосовувати в багатокористувацької грі.
 • Також завдяки цьому додатком на Far Cry 3 з'явиться новий персонаж з ім'ям Харк, в арсеналі якого є мавпи з бомбами. Крім того, є 4 додаткові місії з персонажем.


  Far Cry 3 Original Addon Final Fixed 0.1

  Доповнення до Far Cry 3: огляд, опис та рекомендації по установці
  Головне завдання розробника - зробити Far Cry 3 без доповнень, які змінюють ігровий баланс і елементи геймплея. Додано були деталі, яких не вистачало у грі з моменту її релізу. Зміни торкнулися наступних моментів:
 • В кінці гри головний герой залишається з перебинтованим пальцем.
 • На зброю додано покращене обладнання, збільшені магазини патронів.
 • Радянські зразки зброї доведені до історичної відповідності.
 • Виправлені невеликі орфографічні помилки в тексті.
 • Поліпшені всі текстури зброї і приціли до них.
 • Також розробники змінили кут огляду в додатку на Far Cry 3. і додали більше тварин - персонажу тепер не потрібно годинами шукати мавпу. В деяких місцях змінено поведінка ботів на блокпостах. Крім того, розробники поліпшили спецефекти від звуків зброї.

  Far Cry 3: моди і доповнення на виживання

  Доповнення до Far Cry 3: огляд, опис та рекомендації по установці
  Встановлюється він окремим клієнтом. Більшість додатків називаються Modes for Survival. Завдяки модифікації повністю відключаються індикатори здоров'я у ворогів і тварин, силуети супротивників з модифікацією не підсвічуються. Любителі складної гри можуть вимкнути карту. Звичайно, геймеру буде дуже складно грати, тому розробники рекомендують використовувати стелс-тактику, так як з використанням доповнення в кілька разів зменшуються шанси на виживання.

  Far Cry 3 Ziggy's Mod v403

  Це доповнення вважається одним з найбільш масштабних і глобальних. З його допомогою людина може змінити практично все в грі. Це додасть реалістичності і екшна в Far Cry 3. З його допомогою людина може змінити колірну схему прицілів. Всі спецефекти від пострілів зброї також були змінені. Крім того, гравцеві надана повна свобода - він зможе прокачувати будь-які навички, без вибору. Геймер може використовувати будь-яку зброю. У доповненні був проведений перебаланс супротивників - тепер у них більше боєприпасів і зброї. Противники ходять в камуфляжі, тому їх складніше помітити на полі бою. Розробники видалили спливаючі вікна в інтерфейсі, так як вони заважали геймплею. Для зброї творці гри додали більш реалістичні іконки на ігровій панелі.

  Популярі новини
  Загрузка...