Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк

165 0 Новини високих технологій

Power Bank — це універсальне портативний зарядний пристрій, за допомогою якого можна відновити заряд смартфона або гаджета, перебуваючи де завгодно. Завдяки цьому винаходу, легко вирішується проблема відновлення заряду мобільного пристрою. Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Це питання досі виникає в багатьох людей. В статті буде детально розглянуто розв'язання проблеми про можливість здійснення зарядки лептопа допомогою портативного зарядного пристрою Power Bank.

Можна заряджати ноутбук від Power Bank

Ноутбук — зручний портативний пристрій, яке ми можемо брати з собою на роботу, так і в подорож. Але проблема полягає безпосередньо в заряді батареї, обсягу якої в кращому разі вистачає на 3-4 години. На питання, чи можна заряджати ноутбук від Power Bank, однозначну відповідь — так! Технології з кожним роком поліпшуються, і зараз вже ніхто не здивується створення переносного зарядного пристрою Power Bank), яке може нівелювати відсутність поблизу джерела електричного живлення, що вирішує безліч проблем для користувача лептопа.


Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
Слід зазначити, що не кожен такий пристрій може стати вам вірним помічником при зарядці ноутбука. Для цього Power Bank повинен володіти необхідними характеристиками або ж бути спеціалізованим під заряд лептопа. Давайте розберемося, як заряджати ноутбук через Power Bank.

Як підібрати Power Bank для зарядки лептопа

Щоб розібратися в питанні, чи можна зарядити ноутбук від Power Bank, слід зробити правильний вибір при його купівлі. Купуючи мобільний зарядний пристрій, зверніть свою увагу на оригінальні пристрою з якісними акумуляторними батареями від найпопулярніших фірм-виробників. Як правило, на китайські підробки коштують низькоякісні батареї. У той же час виробники таких пристроїв обіцяють споживачеві ємність в 20000 маг, але в дійсності обіцяного обсягу, доступного користувачу, не спостерігається. Відповідно, вихідний струм на такому пристрої буде низьким і для заряду ноутбука його точно не вистачить. До речі, і підключити такий Power Bank до ПК буде вельми проблематично.


Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
Середньостатистичний лептоп має акумулятор з об'ємом від 10000 міліампер-годин, тому для ефективного застосування портативного зарядного пристрою необхідна або аналогічна його ємність, або трохи менше. Це дозволить зарядити ваш переносний персональний комп'ютер якщо не на 100 відсотків, то хоча б на 70-80 що є досить непоганим результатом.

Заряд від універсального портативного акумулятора

Щоб заряджати ноутбук від Power Bank, слід знати, як правильно "взаємодіяти" з портативним пристроєм. Це досить важливий момент, який варто враховувати перед зарядкою ноутбука. Так, повер-банк необхідно зарядити до 100 відсотків перед застосуванням на ноутбуці. Якщо пристрій недавно куплене, його варто повністю зарядити і розрядити для оптимальної роботи акумуляторних батарей надалі. Якщо пристрій не було заряджено до 100 відсотків, то особливого сенсу пробувати заряджати лептоп немає, адже він набагато розрядиться раніше, ніж заповниться акумулятор ноутбука. Винятком із такого правила будуть повер-банки з ємністю батареї, що дорівнює 20000 ма * год і вище.

Необхідні характеристики Power Bank для зарядки ноутбука

Нерідко власники портативного зарядного пристрою задаються питанням про те, як зарядити ноутбук з допомогою Power Bank. Для цього він повинен володіти характеристиками, які будуть описані нижче. Для здійснення заряду пристрій повинен мати вихідну напругу від 18 до 20 вольт і номінальний струм в два ампера. Наведеними параметрами володіють не всі портативні зарядні пристрої. Як правило, виняток становлять китайські підробки популярних моделей і виробників повер-банків. Щоб безпомилково підібрати пристрій для зарядки ноутбука, варто звернути увагу на наступне речі:
 • Наявність на корпусі портів підключення USB-кабелю в 1А і 2А. Літера (А), наступна після цифри, що означає ампераж, який дає на виході даний порт. Також їх можна задіяти одночасно, а цифра, відповідно, вказує на кількість Ампер.
 • Для комфортної експлуатації зарядного пристрою і ноутбука повер-банк повинен мати ємність батарей не акумулюючих менше 10000 міліампер-годин (маг).
 • У комплекті з Power Bank повинен бути провід для зарядки лептопа з певним розміром, тому зверніть увагу на комплектуючі перехідники: вони повинні підходити до того пристрою, який ви бажаєте заряджати. В іншому випадку підключити навіть відповідний по всіх параметрах зарядний пристрій до ноутбука не представиться можливим.
 • На завершення опису необхідних характеристик Power Bank для зарядки ноутбука варто відзначити, що є спеціалізовані зарядні пристрої з усіма вищенаведеними характеристиками і необхідними перехідниками. При виборі повер-банку зверніть увагу саме на них.

  Підключення Power Bank до ноутбука через USB

  Багато користувачів повер-банку думають, що цей пристрій можна підключити до ноутбука за допомогою USB-кабелю. Це дійсно можливо, але за умови, що у вас на ноутбуці є новітній USB-порт 3.1. Даний вид підключення також має й іншу назву —Type C.
  Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
  Якщо на борту вашого лептопа немає вищенаведеного типу підключення, а всього лише USB 2.0 і 3.0 зарядити ноутбук ви ні при яких умовах через "ЮСБ-кабель" не зможете. Причина цього досить проста: порти 2.0/3.0 мають передачу напруги всього у 4.5 вольта, для планшета і смартфона ця потужність може підійти, а для зарядки ноутбука потрібно як мінімум 30 а краще всього — 50 вольт і вище.

  Як підключити повер-банк до ноутбука правильно

  Щоб дізнатися, як підключити Power Bank до ноутбука, варто врахувати вищевикладені вимоги до комплектує переносного пристрою акумулятора і свого персонального комп'ютера, а також дізнатися, які порти для підключення різних пристроїв є на вашому портативному ПК.
  Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
  Виходячи з вищесказаного напрошується запитання: як підключити Power Bank переносному до ПК, якщо ви не володар ноутбука з доступним на ньому портом Type C 3.1? Відповідь на це питання така: при дотриманні необхідних характеристик вашого зарядного пристрою вам необхідний перехідник від повер-банку до роз'єму для зарядки ноутбука.

  Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
  Навряд чи в комплекті з зарядним пристроєм буде потрібний вам перехідник — його слід придбати окремо. Якщо відповідний перехідник для ноутбука Power Bank у вас є, то від порту 2А допомогою кабелю його необхідно підключити до роз'єму живлення на лептопі.

  Ефективність зарядки ноутбука за допомогою Power Bank

  Розглядаючи ефективність зарядки лептопа від портативного акумулятора, можна з упевненістю сказати, що даний метод досить гарний. Він спрощує використання ноутбука без доступу до мережі електроенергії.
  Можна заряджати ноутбук від Power Bank? Техніка зарядки ноутбука за допомогою пристрою повер-банк
  Тільки уявіть, наскільки приємно використовувати ноутбук на роботі або під час переїзду в інше місто без блоку живлення. Батарея вашого ноутбука плюс ємність портативного акумулятора — це дуже зручно. Такий підхід надасть вам в процесі використання портативного ПК близько 5-8 годин експлуатації пристрою без підключення до джерела електроенергії.

  Висновок

  Отже, ви отримали відповідь на питання про те, чи можна заряджати ноутбук від Power Bank. У даній статті ми з'ясували необхідні характеристики портативного зарядного пристрою для поповнення заряду лептопа, а також повною мірою розібралися в тому, яким чином підключити універсальний зарядний пристрій до переносному персонального комп'ютера.

  Популярі новини
  Загрузка...