Детальна інструкція, як у "ВК" зберігати музику

367 0 Новини високих технологій

Сайт "ВКонтакте" - це досить відома соціальна мережа, вона набула неймовірної популярності на просторах СНД. Вона не тільки виконує свою основну функцію (спілкування і знайомства), але і служить відмінним програвачем. Багато використовують "ВКонтакте" (далі просто "ВК") саме з цією метою - збереження та відтворення музики. У статті ми поговоримо про те, як у "ВК" зберігати музику. Мова піде не тільки про додавання в плейлисти, але і про завантаження на комп'ютер і Android.

Додаємо і зберігаємо музику в "Аудіозаписи"

Перед розповіддю про те, як у "ВК" зберігати музику, давайте поговоримо, як її туди додати. А зробити це досить просто, дана функція відома практично всім.


Для того, щоб додати трек в "Аудіозаписи", потрібно перейти до однойменного розділу на сайті, він знаходиться на боковій панелі ліворуч. Як тільки ви перейшли, якщо у вас є збережені аудіозаписи, ви їх побачите. А от щоб додати нові зі свого комп'ютера або пристрою, потрібно натиснути на значок "плюс" ( + ), який розташований вгорі праворуч, поряд з "Мої аудіозаписи".
Детальна інструкція, як у "ВК" зберігати музику
Перед вами з'явиться маленьке віконце, в якому буде кнопка "Вибрати файл". До речі, тут ви можете ознайомитися з обмеженнями. Доданий файл не повинен важити більше 200 МБ і в обов'язковому порядку повинен мати формат MP3. Натисніть кнопку "Вибрати файл". Відкриється провідник, в якому потрібно буде прокласти шлях до завантажуваного файлу. І якщо він відповідає всім критеріям додавання, тоді почнеться його завантаження. По закінченні ви зможете побачити його у своїх аудіозаписах. Однак він не буде підписаний, збережеться зі стандартним назвою. Натиснувши значок редагування, його можна перейменувати. Там же можна додати текст пісні, якщо такий є.


Ось ми і розібрали перший спосіб, як у "ВК" зберігати музику, але він не єдиний, тому переходимо до наступного.

Збереження музики шляхом репоста

Постійні користувачі соціальної мережі "ВК" знають, що таке репости. Інші ж люди зараз все зрозуміють. Ви вже знаєте, як у "ВК" зберігати музику шляхом завантаження її з комп'ютера, але цей процес досить довгий, якщо ви хочете зберегти ту доріжку, яка вже давно перебуває у вільному доступі в "ВК", то це можна зробити набагато легше та швидше.
Детальна інструкція, як у "ВК" зберігати музику
Отже, тут є кілька шляхів. Перший і найпростіший передбачає пошук необхідної композиції і додати її в свою аудіотеку. Для цього увійдіть у "Аудіозаписи", в пошуковому рядку введіть ту пісню, яку потрібно зберегти. Перед вами повинні відображатися всі знайдені варіанти. Тут же ви можете прослухати шукане. Якщо результат вас влаштовує, то наведіть курсор миші на знак плюс "+", який знаходиться в правій стороні від назви композиції. Натисніть лівою кнопкою миші (ЛКМ) на нього. Після цього поновіть сторінку, і ви помітите, що дана композиція додано в ваші аудіозаписи. Тепер другий спосіб. Якщо ви знаходите аудіозапис на стіні своїх знайомих або в якій-небудь групі, то ви можете отрепостить запис на свою стіну, тим самим зберігши її. Просто під записом відшукайте значок рупора, натисніть на нього, виберіть "Друзі та передплати" і натисніть "Поділитися записом".
Якщо ви хочете знати, як видалити музику збережену в "ВК", то все просто. У ваших "Аудіозаписах" натисніть значок хрестика, який розташовується на місці знака плюс "+".

Зберігаємо музику на свій комп'ютер

Тепер поговоримо про те, як у "ВК" додати музику в збережені файли на свій комп'ютер. На жаль, такої функції в самому "ВК" немає, тому ми будемо користуватися допоміжною програмою VKMusic.
Детальна інструкція, як у "ВК" зберігати музику
Отож, скачайте і запустіть цю програму. Тепер вам потрібно перейти в меню "Вконтакте" -> "Мої аудіозаписи". Так як ви запускаєте програму вперше, то вам запропонують ввести свої дані від запису у "ВК". Далі перед вами з'явиться список вашої музики з "ВК". Щоб її завантажити, натисніть на відповідний значок поруч з назвою треку. Це стрілочка вниз. Почнеться завантаження.

Зберігаємо музику на "Андроїд"

Тепер залишається розповісти тільки про те, як зберігати музику в "ВК" на "Андроїд". А робити це також досить просто.
Детальна інструкція, як у "ВК" зберігати музику
Для початку увійдіть зі свого пристрою в розділ "Аудіозаписи". У пошуку пропишіть шукане назва і почніть відтворення. Тепер вам потрібно почекати поки композиція завантажитися повністю. Про це буде свідчити синя смуга, що йде трохи швидше від гуртка місця програвання. Коли вона досягне кінця, у верхній частині натисніть значок завантаження, помічається стрілочкою, спрямованою вниз. Тепер у збережених повинна з'явитися композиція. Таким чином музику можна буде слухати і без підключення до інтернету.