Яку роль відіграють в Euro Truck Simulator 2 гроші і як їх дістати

88 0 Новини високих технологій

Всі ігри з жанру "симулятори" об'єднує необхідність заробітку грошей, і в цьому напрямку не стали виділятися розробники Euro Truck Simulator 2. Гроші в їх проекті, як і в реальному житті, вважаються основою економіки. Від вдалого заробітку коштів залежить загальний успіх кампанії. Жорсткі умови, штрафи та інші санкції можуть легко загнати геймера в мінус. Саме тому важливо знати способи швидкого заробітку, щоб заснувати власну транспортну компанію.

Навіщо гроші в грі

Кожен користувач спочатку приймає на себе роль звичайного далекобійника в Euro Truck Simulator 2. Гроші надходять на рахунок за успішні перевезення товару різної якості. Людям доведеться їздити по всіх містах Європи.
Яку роль відіграють в Euro Truck Simulator 2 гроші і як їх дістати
При цьому важливо дотримання правил дорожнього руху, інакше з рахунку автоматично знімуть штраф. Платні автобани – стандартна практика розвинених країн. За це також доводиться віддавати валюту. Гравець сильно піде в мінус, якщо не зможе довезти товар в цілості й схоронності. Доведеться тоді віддавати зі своїх заощаджень або йти в мінус. Без грошей купувати нові машини і розвивати мережу транспортних перевезень не вийде. Ці фактори змушують гравців вигадувати нові, нетрадиційні методи того, як отримати в Euro Truck Simulator 2 гроші і досвід.


Модифікації

Першим способом легкої наживи в симуляторі далекобійника є встановлення модифікацій. Є різні їх типи, і частина з них спрямована саме на поліпшення фінансового стану. Більша частина гравців вибирає оновлення під назвою «Потворно легкі гроші». Мод не змінює геймплей, а також не прибирає економічну основу.
Яку роль відіграють в Euro Truck Simulator 2 гроші і як їх дістати
Після його установки за успішну перевезення будуть платити в десять або п'ятнадцять разів більше валюти. Це виключає можливість піти в мінус, але і вимагає від гравця зусиль. Якщо ж користувач в дорозі втрачає товар, тоді з нього стягуються гроші, але не в такому ж еквіваленті, як додаються за доставку. Є в Euro Truck Simulator 2 моди на гроші іншого напрямку. Наприклад, додаток «80000000» відразу додає цю суму для гравця. З допомогою цих восьми мільйонів гравець може створити велику транспортну компанію. На нього стануть працювати кращі далекобійники, а сам він стане кататися тільки заради розваги. Варто відзначити, що при встановленні такої модифікації в Euro Truck Simulator 2 гроші втратять свою цінність. Пригода з перевезенням набридне користувачеві вже через годину або два.
Яку роль відіграють в Euro Truck Simulator 2 гроші і як їх дістатиТрейнери

Другим способом залучення коштів у гру є установка трейнера. Це утиліта, яка у грі активує спеціальні функції, щоб допомогти гравцеві у проходженні. Кожна версія програми має функцію - додати в Euro Truck Simulator 2 гроші. Кількість вибирає користувач, або ж воно є фіксованим (залежить від версії і автора релізу). Трейнер, де користувач сам вводить потрібну суму, вважається ідеальним для користувачів, які не хочуть втрачати інтересу до гри. Наприклад, після чергової вдалої транспортування не вистачає кілька тисяч на покупку нової машини. У цьому випадку варто активувати трейнер і ввести необхідну кількість. Після цього бажання вирушати в поїздку на завдання тільки підвищиться.