Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки

507 0 Новини високих технологій

Багатьом з нас добре знайома нав'язлива реклама від різних компаній і торгових мереж, тому питання про те, як відписатися від розсилки смс, хвилює мільйони абонентів. Повідомлення рекламного характеру давно перекочували з поштових скриньок на екрани мобільних телефонів. Практично кожній людині знайомі повідомлення про доставку їжі, дешеве таксі, розпродажі одягу і т. п. Причому, деякі з таких повідомлень можуть бути дуже небезпечні. Якщо абонент відповість на них смс-повідомленням, то з балансу може бути списана певна сума грошових коштів.

Правове регулювання SMS-розсилок

Будь-яка SMS-розсилка, яка здійснюється провайдером, працює у певному правовому полі. Рекламні повідомлення не повинні вводити в оману потенційних клієнтів. Здійснення масової розсилки можливо тільки з письмової згоди всіх одержувачів.


Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки
Якщо абонент особисто звернувся в сервіс підписки, підписав договір або добровільно заповнив анкету — значить, згода вважається отриманою. Відправка будь-яких рекламних повідомлень повинна бути припинена при першій вимозі користувача. Регулюючим органом у цій сфері є Федеральна антимонопольна служба, яка контролює всі SMS-сервіси.

Як позбутися від розсилок

Для того щоб відмовитися від розсилки, можна скористатися наступними варіантами дій:
 • Якщо абонент бажає відмовитися від розсилки, на яку був підписаний раніше, досить повідомити оператору про свій намір.
 • Якщо абонент не підписувався на отримання SMS-повідомлень, але регулярно надходять повідомлення, необхідно попросити оператора вирішити виниклу проблему.
 • Якщо повідомлення продовжують надходити на мобільний телефон, абонент може направити скаргу у ФАС. В іншому випадку, абоненту слід звернутися в ФАС з відповідною заявою і фотографіями SMS-повідомлень.
 • Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки
  Для того щоб подати скаргу, необхідно надати всю необхідну інформацію: номер відправника, текст повідомлення і час відправлення. Також абоненту потрібно надати особисті дані. Номер мобільного телефону користувача прийде лист про прийняття запиту у вигляді смс або e-mail-повідомлення.


  Основні способи

  Абоненти, які цікавляться тим, як відписатися від розсилки смс, повинні знати про те, що кожна велика компанія надає можливість відмовитися від отримання рекламних повідомлень. Умови відписки можуть відрізнятися. Багато цікавляться тим, як відписатися від смс-розсилки супермаркету "Стрічка". Абонент може звернутися на інформаційну стійку, розташовану в будь-якому гіпермаркеті. Фахівцю потрібно надати картку та паспорт. Можна зателефонувати і попросити оператора відключити розсилку. Відписатися від смс-розсилки "Стрічка" можна через особистий кабінет на сайті lk.lenta.com. Для цього достатньо вказати номер картки і телефон.
  Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки
  Абоненти можуть відписатися від смс-розсилок "Білайн", якщо повідомлення не представляють особливої важливості. Для цього достатньо набрати номер 0674-0431 а потім натиснути на кнопку "Виклик". Потім необхідно прослухати автовідповідач і натиснути на відповідну кнопку. Багатьох абонентів дратують щоденні потоки спаму, тому багато цікавляться тим, як відписатися від смс-розсилки "МТС". Для того щоб захистити себе від нав'язливої реклами, можна набрати USSD-команду *152*2# і виконати дії по відключенню підписок. Також абоненти можуть перевірити наявність підписок в особистому кабінеті і відмовитися від непотрібних розсилок. Існує спеціальний сервісний номер 4424 на який можна надіслати слово off із зазначенням мобільного телефону. Всі смс-команди надсилаються абсолютно безкоштовно, а максимальна кількість заблокованих номерів складає 300 штук. Звернувшись в офіс обслуговування абонентів, можна збільшити наданий ліміт. Смс-команди обробляються протягом 24 годин.

  Програми блокатори

  Власники смартфонів можуть встановити програму, яка здійснює фільтрацію дзвінків і смс-повідомлень. Існує безліч таких програм, тому кожна людина може підібрати продукт, відповідний операційній системі свого мобільного апарату. Такі програми, як AntiSpamSMS, Easy Filter, користуються широкою популярністю серед власників смартфонів з операційною системою Android. Додаток Dr. Web Mobile Security Suite являє собою універсальний і досить потужний варіант, який дозволить фільтрувати рекламні повідомлення.
  Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки
  Альтернативою перелічених способів є сервіс smsnenado.ru. Користувачеві досить ввести дані про смс-повідомленні, а сервіс автоматично відпише абонента від небажаної розсилки.

  Рекомендації користувачам

  Не варто вводити особисті дані на підозрілих сайтах. Якщо повідомлення прийшло з короткого або невідомого номера, не рекомендується переходити по посиланню. Важливо уважно вивчати договір оферти та умови відправки повідомлень рекламного характеру. Якщо абонент сліпо підписує подібні угоди, значить добровільно підписується на отримання спаму. Якщо користувач не впевнений в достовірності надісланого повідомлення з невідомого номера, не потрібно відповідати на нього.

  Короткий висновок

  Якщо абонент добровільно підписав угоду про отримання смс-повідомлень, але вирішив відмовитися від їх отримання, можна зайти на офіційний сайт компанії і самостійно оформити відмову. Також можна зателефонувати в магазин і попросити припинити рекламну розсилку повідомлень. Кожна сумлінна компанія, яка поважає своїх клієнтів, швидко відреагує на прохання належним чином.
  Як відписатися від розсилки СМС — покрокова інструкція, способи та відгуки
  Якщо абонент отримує смс-розсилку, на яку не давав добровільної згоди, можна зателефонувати оператору або встановити спеціальну програму. Необхідно уважно вивчати інформацію на сайтах, де потрібно ввести номер мобільного телефону. У будь-якій справі важливо не перестаратися, оскільки блокування смс-повідомлень тягне за собою втрату інформаційної підтримки і контакту з оператором. Абонент може втратити такі корисні опції, як SMS-повідомлення від банку, автосервісу та інших організацій. Тепер зрозуміло, як відписатися від розсилки смс. Залишається тільки познайомитися з відгуками людей, які вже зробили це.

  Відгуки абонентів

  Багато абоненти стверджують, що відписатися від розсилки можна за лічені секунди в особистому кабінеті. Для цього достатньо знайти спеціальну форму і підтвердити свій намір. Деякі воліють блокувати адресу або номер телефону, з якого приходить розсилка. Якщо рекламні повідомлення приходять від оператора і його партнерів, можна зайти в спеціальний розділ і поставити галочки поруч з тими послугами, від яких користувач бажає відмовитися. Одним з найбільш перевірених способів є дзвінок оператора з проханням про припинення смс-розсилки. Багато абоненти повідомляють про те, що сервіс "СМС не треба" дозволяє швидко здійснити відписку від настирливих повідомлень.

  Популярі новини
  Загрузка...