Як стримить з PS4 без карти захоплення

177 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі PS4 можуть не знати про очевидну функції PSN - прямі трансляції. Яким же чином можна почати трансляцію своєї улюбленої гри і що для цього потрібно? Взагалі, існує 2 способи того, як стримить через PS4: через локальну функцію і через карту захоплення. Сьогодні ми поговоримо про першому способі, так як він є безкоштовним і підійде практично кожному.

Як стримить з PS4?

Все досить просто. Для початку потрібно знайти на своєму геймпаді кнопку share.
Як стримить з PS4 без карти захоплення
Після цього вибрати пункт під назвою: "Показати гру". Після натискання ми побачимо 3 сервісу, через які можлива пряма трансляція: Twhich, YouTube, UStream. Налаштування в них гранично схожі, так що вибираємо потрібний нам. Після цього нам необхідно ввести назву трансляції, якість (в залежності від якості інтернет-з'єднання). Далі вибираємо потрібні налаштування і натискаємо "Почати показ".


Як стримить з PS4 без карти захоплення
Після всіх цих махінацій трансляція почнеться, ви можете продовжувати грати.

Які плюси і мінуси є у даного способу?

З плюсів:
 • Ціна. Вам не потрібно купувати карту захоплення, щоб запустити стрім, а значить, ви витратите менше грошей для свого показу.
 • Простота. Всі налаштування досить прості і не вимагають знань і окремих відеороликів по налаштуванню трансляції.
 • З мінусів:
 • Ми не можемо стримить все, що хочемо.
 • Якщо ми вийдемо з гри, трансляція припиниться, це означає, що ви не зможете налаштувати свій стрім, як ви вважаєте зручним: додати донат, текст, веб-камеру і багато іншого, що можна зробити завдяки карті захоплення, яка відкриває великі простори для фантазії стримеру.
 • Висновок

  Природно, у всього є свої мінуси і плюси, і стрімінг цим не обділений. У сьогоднішній статті ми детально розібрали те, як стримить з PS4 безкоштовно. Розглянули очевидні мінуси і плюси подібної функції. Однак кращим рішенням для якісного стріму була і залишається карта захвату, яка поліпшить ваш показ і додасть новий функціонал, який зацікавить глядачів.

  Популярі новини
  Загрузка...