Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди

220 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - дуже барвиста гра, адже в ній є величезний відкритий світ, красиві дерева, різноманітні та різнобарвні квіти, феєрверки і красиві споруди, які генеруються випадковим чином. Однак красивий вигляд легко може зіпсувати погода. У грі "Майнкрафт" є три різних види погодних явищ, а саме: сонячно, дощитиме і сама неприємна погода, гроза. Під час дощу чи грози в будинок може вдарити блискавка, що стане смертельно небезпечним для гравця, або може початися пожежа в лісі або ж удома, якщо той побудований з дерев'яних блоків. Іноді дійсно хочеться змінити погоду, і для цього є консольні команди та окремі трейнери. У статті описано, як змінити погоду в "Майнкрафт" на всі три умови.


Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди

Хто може змінювати погоду і на якийсь час

Погоду можна поставити саму різну, і тривалість залежить від вибору гравця. На серверах може змінити тільки головний адміністратор сервера або той, кому той самий адміністратор видав права. Це дуже легко, і для цього користуються консольними командами. Але не всі адміністратори в курсі, як змінити погоду в "Майнкрафт" і довго вона протримається. На серверах часто відбувається так, що з'являється туман, і гравцям грати незручно, і ті вимагають і просять у адміна, щоб останній поміняв погоду. Але якщо адміністратор не буде знати ці найпростіші команди, то гравці розчаруються і можуть покинути сервер через непрофесійність власника. Тому кожен адміністратор зобов'язаний знати, як змінити погоду на сервері "Майнкрафт".


Плагін для зміни

В оригінальному "Майнкрафте" змінити погоду можна самому. Проблем бути не повинно, однак рекомендується встановити спеціальний плагін, який призначений спеціально для цієї справи. Розібравшись з установкою плагіна, можна задатися питанням про те, як змінити погоду в "Майнкрафте". Потрібно зайти на сервер і ввести потрібні консольні команди, щоб змінити її.
Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди

Зміна погоди: команди

Вже все готово, плагін варто. Залишилося лише ввести потрібну команду. Як змінити погоду в "Майнкрафт" на довгий час: 1. Після встановлення плагіну потрібно зайти на власний сервер, в якому є права адміністратора, і використовувати консольні команди, які знаходяться трохи нижче в статті. 2. Потрібно відкрити чат і ввести /weather + режим. Тобто якщо ввести /weather sunny 1000 то надовго буде сонячна погода, якщо ввести /weather rain/stormy, то тут вже буде дощ/гроза. Ось і все, можна насолоджуватися видами і в будь-який момент змінювати погоду.