Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

108 0 Новини високих технологій

До серії бюджетних лазерних систем друку відноситься Ricoh SP 150W. Відгуки про це периферійному пристрої, його технічні характеристики та порядок налаштування надалі будуть розглянуті. Також будуть наведені рекомендації щодо його експлуатації і можливих варіантів використання.

Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

Комплектація, спеціалізація

До переваг такої системи виведення документації можна віднести перелік поставки. Користувачі акцентують увагу на цьому аспекті в відгуках. Ricoh SP 150W комплектується наступним чином:
 • Принтер.
 • Набір комунікаційних проводів, який складається з інтерфейсного і силового кабелів.
 • Диск з супутнім програмним забезпеченням і мультимовної електронною документацією.
 • Стартовий картридж.
 • Гарантійний талон.
 • Керівництво по експлуатації.
 • Основна сфера використання такої системи друку - це офіси з кількістю комп'ютерів не більше 5 штук і з місячним обсягом друку до 3000 аркушів.


  Картридж: особливості

  Існує два види картриджів для даного пристрою. Один з них з маркуванням 408009 висновок розрахований на 700 сторінок. Саме він і включений в базову комплектацію даного принтера. Другий позначається 408010. Він має збільшений ресурс друку сторінок і може вивести вже 1500 аркушів. Його доведеться купувати окремо. Хоч виробник і рекомендує картридж використовувати одноразово, але на практиці все ж існує можливість його повторної заправки. Для цього потрібно придбати спеціальний комплект, який складається з порошку і тонерного разблокировочной мікросхеми. Далі використаний картридж розбирається, очищається і наповнюється новим порошком. Потім його необхідно зібрати заново. На наступному етапі потрібно акуратно демонтувати старий чіп управління і встановити на його місце нову мікросхему. Після цього картридж готовий до подальшої експлуатації і закінчена його заправка.


  Відгуки про Ricoh SP 150W вказують на те, що цю операцію можна успішно виконувати 5-6 разів. Далі виробляється ресурс селенового барабану і істотно погіршується якість друку. Тому необхідно буде купувати новий картридж. Рекомендується купувати його поліпшену версію.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Комунікації

  Є один істотний недолік, який є у набору портів підключення принтера Ricoh SP 150W. Відгуки акцентують увагу на тому, що у нього відсутній роз'єм RJ-45. З його допомогою можна таку периферійну систему підключити безпосередньо до місцевої обчислювальної мережі покласти на принтер всі функції сервера друку. Тому це можна назвати істотним недоліком. Можливою альтернативою йому є бездротовий модуль Wi-Fi. При його використанні документи на друк надходять безпосередньо з мережі. Тобто принтер за сумісництвом виконує самостійно функції сервера друку. Саме цей бездротової передавач і рекомендується використовувати для невеликого офісу. Ще один спосіб підключення - це провідний інтерфейс USB. У цьому випадку такий пристрій перетворюється в стандартний принтер. А всі керуючі функції покладені на персональний комп'ютер, до якого підключена така периферійна система.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Характеристики системи документообігу

  Формат паперу А4 використовується для друку на лазерному принтері Ricoh SP 150W. Відгуки виділяють при цьому досить високу його швидкодія. На висновок першого листа він витрачає 15 секунд. Потім швидкість стає фіксованою і складає 22 сторінки в хвилину. При цьому щільність носія повинна знаходитися в межах від 60 до 170 г/м 2 . Дозвіл виведених документів становить 1200 х 600. Цього значення достатньо для тексту, таблиць і найпростіших графіків. Для чогось більшого таке периферійний пристрій не підходить. У процесі функціонування система споживає до 350 Вт електричної енергії. У режимі простою або ж очікування це значення автоматично знижується до 3-5 Вт.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Порядок застосування

  Алгоритм налаштування даної моделі принтера дуже простий. Більшість власників і спеціалістів відносять його до переваг даної моделі у відгуках. Ricoh SP 150W налаштовується таким чином:
 • Перший етап - це акуратне витяг нової системи друку з транспортної коробки.
 • Далі необхідно в обов'язковому порядку зняти фіксатори. Як правило, вони помаранчевого кольору і знаходяться на всіх рухомих елементах принтера.
 • Потім необхідно встановити лотки подачі паперу і видачі надрукованих сторінок.
 • Наступний етап - це інсталяція картриджа.
 • Тепер потрібно поставити принтер на те місце, де він надалі буде експлуатуватися.
 • Далі його підключають до мережі електропостачання та керуючою ЕОМ.
 • Потім запускаємо ПК і периферійний пристрій.
 • З допомогою майстра установки софта инсталлируем драйверів на комп'ютер. Перезавантажуємо його. Виводимо пробну сторінку.
 • Після цього принтер готовий до використання.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Вартість

  На поточний момент принтер Ricoh SP 150W можна знайти у вільному продажу. В інтернет-магазині ціна на нього становить 9000-9500 рублів. Якщо ж таку систему друку купувати в комп'ютерних супермаркетах чи спеціалізованих магазинах, то вартість збільшиться і складе вже 10000-10500 рублів. Перший згаданий варіант покупки сприятливий тим, що дозволяє заощадити на придбанні периферійного пристрою. Але при цьому на його постачання буде витрачено певний час, і перевірити його працездатність можна буде тільки після отримання. Тому більш правильно купувати такі пристрої другим способом, але при цьому потрібно буде переплатити певну суму.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Відгуки, думки власників

  Відгуки фахівців про Ricoh SP 150W виділяють наявність таких переваг даної моделі периферійного пристрою:
 • Висока надійність. Це обладнання виготовляється в Японії і відповідає найвищим вимогам.
 • Низька вартість. Причому не тільки у принтера, а й у витратних матеріалів.
 • Простий порядок налаштування.
 • Достатня комплектація, яка дозволяє його експлуатувати відразу ж після придбання.
 • В комунікаційному списку принтера є бездротовий передавач стандарту Wi-Fi. Тобто периферійний пристрій може самостійно функціонувати в якості сервера друку.
 • До мінусів можна віднести:
 • Неможливість прямого підключення до обчислювальної мережі за допомогою проводів.
 • Низька якість друку, обумовлене лазерною технологією.
 • Відсутність индикационного табло.
 • Мінуси принтера несуттєві і з лишком компенсуються перевагами.
  Ricoh SP 150W: відгуки власників, інструкція з експлуатації, характеристика, заправка картриджа

  Висновок

  У цьому матеріалі були не тільки розглянуті відгуки про Ricoh SP 150W, а й наведено детальні характеристики цього принтера. Це дійсно гарне периферійний пристрій для невеликого офісу. Також його можна використовувати в якості сервера друку. Але при цьому існує два обмеження: ресурс висновку документації не повинен перевищувати 3000 аркушів, а якість графіки дозволяє друкувати тільки текст, таблиці і прості графіки.

  Популярі новини
  Загрузка...