Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації

206 0 Новини високих технологій

Однією з особливостей ігрової всесвіті World of Warcraft є наявність у ній численних фракцій і об'єднань, кожна з яких переслідує свої цілі. Гравець, у свою чергу, може налагодити стосунки з деякими з них і отримати за це їх повагу, гідну нагороду (збруя, зброя) та відмітні знаки (звання, гербову накидку і іже з ними). Однією з таких фракцій стала Кенарийская експедиція.

Опис фракції

Кенарийская експедиція – це аналог Земного Greenpeace співтовариства. Представники Кола Кенария займаються вивченням природних явищ, описом фауни на нових територіях та її захистом. Кенарийская експедиція була повноцінно введена в додатку "Палаючий Лицар". Члени цієї фракції влаштувалися на території Зангартопи, їх основний табір знаходиться в західній частині локації. Там же можна почати співпрацю з їх лідерами.


Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації

Кенарийская експедиція: репутація за виконання завдань

Одним з найпростіших (і мало-мальськи захоплюючих) способів підвищити рівень репутації з тією чи іншою фракцією є робота на неї (виконання завдань). Існує маса завдань, за які можна виручити деяку кількість одиниць репутації. Завдання розташовані по всій території Азерота і Позамежжя. Почати варто з найбільш ефективного і доступного завдання – Непізнані частини рослин. Завдання можна отримати в головному оплоті Кенарийской експедиції. Суть завдання полягає в зборі рослин, які можна добути з будь-якої істоти, що снують на території Зангартопи. Всього потрібно зібрати 10 штук. За виконання цього "квесту" гравець отримає 250 одиниць репутації. Носити травичку замовнику можна до тих пір, поки не буде досягнуто "Повага" у членів Кола Кенария, після завдання стає недоступним і потрібно переходити на інші методи підвищення репутації.


Підземелля для підвищення репутації

Самий нудний і довгий процес у будь MMORPG – це так званий "фарм". Тим не менш, коли доступ до завдань закритий, а репутацію потрібно підвищувати, нічого іншого не залишається, як нескінченно лупити "мобів" і нудьгувати. Вбивати істот потрібно в підземеллях, що входять в конклав Кривого ікла. В їх число входять: Нижетопь, В'язницю і Парове підземелля. Кожен убитий "моб", дасть гравцеві 15 одиниць репутації, а кожен бос - 250.
Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації

Інші методи

З виходом доповнення "Вожді Дренора" в гру був доданий новий інструмент для підвищення репутації. Для цього гравцю знадобиться предмет – Спотворений часом знак, який дозволить отримувати репутацію у вибраній фракції, незалежно від того, які істоти і боси будуть вбиті. Багато гравців віддають перевагу саме цьому способу, так як ніхто не хоче затримуватися в застарілих підземеллях WoW. Кенарийская експедиція не стала винятком. І, звичайно ж, репутацію можна придбати за реальні гроші. У Мережі є ресурси, на яких можна найняти гравців, які за скромну оплату готові в найкоротші терміни (зазвичай не більше доби) підвищити рівень репутації до потрібного рівня. При цьому необхідно довірити свою обліковий запис сторонній особі, тому не варто довіряти першому ліпшому сайту, краще пошукати відгуки або запитати у знаючих на форумах і в ігровому чаті.
Кенарийская експедиція: опис фракції і гайд по підвищенню репутації

Кенарийская експедиція: нагороди

Безумовно, всі ці праці мають бути винагороджені. Незалежно від того, гравець пройшов всі кола пекла, тобто Резервуара Кривого ікла, сам або найняв стороння особа, лідери Кола Кенария відкриють для нього можливість купувати свої товари, а також нагородять унікальним званням. Отже, Кенарийская експедиція запропонує:
  • Комплект захисних обладунків – "Шовкова броня" (нині не актуально).
  • Гербову накидку Кенарийской експедиції.
  • Їздова тварина – Кенарийский бойової Гіпогриф.
  • Звання – Захисник(ца) Кенария.
  • Популярі новини
    Загрузка...