Проходження Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер", знаходження Пьезоядерной силовий броні

185 0 Новини високих технологій

Кожному гравцеві хоч раз була потрібна допомога у виконанні складних або заплутаних квестів. Звичайно ж, проходження гри Fallout 4 - не виняток. Спеціально для таких ситуацій і були придумані спеціальні гайди з підказками і порадами, які допомагають розібратися з тим чи іншим завданням. Сьогодні ми розповідаємо про квесті з гри Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер". Його проходження не відрізняється особливою складністю або заплутаністю, проте деяким гравцям все ж буде приємно скористатися підказками, поданими нижче.

Знаходимо локацію і запускаємо квест

Якщо продовжувати досліджувати зруйновані околиці Бостона, то рано чи пізно можна натрапити на потрібну нам лабораторію "Кембридж Полімер". Квест для Fallout 4 стане доступний відразу ж, як тільки ми зайдемо всередину будівлі. Після цього ми зустрінемося з роботом-секретарем на ім'я Моллі. З розмови з нею стане зрозуміло, що Моллі чекає прибуття потенційних працівників, які повинні були відгукнутися на відповідне оголошення. У нас з'явиться два варіанти відповіді: ми можемо сказати "ні" або ж схитрувати і відповісти "так".


Проходження Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер", знаходження Пьезоядерной силовий броні
Після позитивної відповіді (а нам потрібен саме він, так як ми хочемо пройти квест) Моллі піддасть нас завдання на профпридатність. Далі з'являться додаткові варіанти діалогу, відповідаючи на які, при достатньому переконанні ми зможемо претендувати на посаду краще.

Завдання квесту

Після всіх діалогів Моллі введе нас в курс історії цього місця. Потім нас раптово попросять завершити незакінчене дослідження, яке колись проводилося в лабораторії "Кембридж Полімер" — це й буде наша основна завдання на час виконання завдання. Так як ми вже погодилися на роботу, відмовитися не вийде. Завершуємо наш невеликий розмова з Моллі, після чого ми почуємо, як за нами зачиняться двері. Тепер можна починати виконувати безпосередньо сам квест. Більша частина гравців вибирає для проходження найпростіший і очевидний спосіб — закінчити дослідження. Однак існує й альтернативний варіант, про який ми розповімо трохи пізніше.


Проходження Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер", знаходження Пьезоядерной силовий броні
Яким би не було прийняте рішення про подальші дії, нам все одно доведеться зачистити будівлю від гулей, обстежити термінали і дізнатися, що ж саме трапилося в цьому місці.

Проходження лабораторії "Кембридж Полімер" в Fallout 4: завершити дослідження

Найочевидніший вихід із ситуації, як ми вже говорили раніше, полягає в завершення незакінченого експерименту. Для цього ми повинні будемо провести коректну встановлення всіх реагентів і радіоактивних ізотопів. Починаємо виконувати завдання з обстеження лабораторних приміщень, переміщаючись з кімнати в кімнату. По всьому будинку будуть розкидані різні реагенти, і наше завдання полягає в тому, щоб відшукувати їх і сканувати. Коли всі потрібні реагенти будуть знайдені, повертаємося до терміналу. Тепер необхідно завантажити правильні елементи у відсіки. Для успішного завершення операції потрібно вставити елементи гідриду літію і золота в відсік для реагентів, а елементи урану помістити у відсік для ізотопів. Запускаємо на екрані терміналу програму і чекаємо завершення виробництва. Після цього з нами знову зв'яжеться Моллі. Нам потрібно буде пройти разом з нею в кабінет директора, щоб передати отримані результати. Ось тільки, опинившись на місці, ми не знайдемо в помешканні нікого, крім ще одного гуля.
Проходження Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер", знаходження Пьезоядерной силовий броні

Альтернативний спосіб проходження

У фіналі квесту Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер" ми повинні дістатися до кабінету директора. Можна завершити експеримент (про це ми розповіли вище), а можна піти по іншому, альтернативному шляху. Для цього нам доведеться відправитися на пошуки терміналу Бергмана, який можна відшукати в лабораторному приміщенні C3. Добираємося до нього і відключаємо блокування. Як тільки блокування буде знято, відбудеться активація захисної системи, і наш доброзичливий провідник Моллі перетвориться у ворожу загрозу. Крім того, ситуацію ускладнять з'явилися з нізвідки турелі, які будуть вести по нас вогонь. Расправляемся з роботом-секретарем, забираємо ключі і йдемо до кабінету директора. Всередині нас буде чекати останній супротивник — вбиваємо його і насолоджуємося нагородою за проходження квесту.

Що нас чекає в якості нагороди?

За виконання завдання в Fallout 4 "Лабораторія "Кембридж Полімер" ми зможемо отримати багато чого цікавого. По-перше, це різноманітний лут з ворогів, який збирається вже з трупів. По-друге, це вміст численних скринь і шаф, розкиданих по всій лабораторії.
Проходження Fallout 4: "Лабораторія "Кембридж Полімер", знаходження Пьезоядерной силовий броні
І, нарешті, в третіх, це унікальна модель Пьезоядерной силовий броні — головний трофей у цьому квесті. Якщо бути точніше, то ми не знаходимо броню, а робимо її самостійно, використовуючи необхідні елементи в терміналі. Її характеристики схожі з характеристиками моделей T-50 і T-60. Пьезоядерная силова броня існує в світі Fallout 4 в єдиному екземплярі, тому проходження квесту в лабораторії "Кембридж Полімер" — це найвірніший спосіб її отримання.

Популярі новини
Загрузка...