Материнська плата MSI 760GM-P33.Технічні характеристики

222 0 Новини високих технологій

Материнська плата MSI 760GM-P33 була створена спеціально для обладнання компанії AMD. Незважаючи на свій вік, плата користується великим попитом на вторинному ринку у багатьох користувачів, так як відмінно підтримує і старі, і нові порти.

Основна інформація

Почати опис характеристик MSI 760GM-P33 варто з розміру, так як він підходить за описом до microATX. Такий розмір материнської плати добре підійде тим, хто цінує мінімалізм і економію місця.
Материнська плата MSI 760GM-P33.Технічні характеристики
Гніздо процесора, який може підтримувати за характеристиками MSI 760GM-P33 носить назву Socket AM3. Оскільки материнська плата не є серверної, і процесор на ній може розташовуватися один. Що стосується енергоспоживання центрального процесора, то воно складає 95 вт, а частота роботи шини досягає близько 5 гігагерц.


Особливості відео і оперативної пам'яті

Вбудована відеокарта під назвою ATI Radeon HD3000 підтримує четверту версію шейдерних моделей. Так як вбудований відеоадаптер, то в якості запасу відеопам'яті використовуються ресурси оперативної пам'яті. Дозвіл екрану, яке може бути досягнуто, одно 2560 x 1440 при частоті оновлення в 75 герц. Підключення до монітора здійснюється за допомогою виходу VGA, який на материнській платі в однині. Звичайно, є можливість підключення дискретної відеокарти, і не одного, якщо звернути увагу на підтримку CrossFire. Особливості технології компанії AMD дозволяють поєднати дві відеокарти одним мостом PCI, який дасть приріст продуктивності в іграх.


Материнська плата MSI 760GM-P33.Технічні характеристики
Правда, для цих цілей потрібно вибирати відеокарту, здатну підтримати дану технологію, як і плата MSI 760GM-P33. Оскільки материнська плата призначена тільки для настільного комп'ютера, то і оперативна пам'ять повинна бути форм-фактора DIMM, а формату DDR3. Максимальна робоча частота RAM - 1600 мегагерц, а мінімальний показник дорівнює 800 мегагерцам. Материнська плата MSI 760GM-P33 за розмірами невелика, тому в ній встановлено тільки два слоти для планок оперативної пам'яті. Планки оперативної пам'яті краще купувати в парі, так як вони проходять тестування в парному режимі і краще справляються з поставленим завданням. Їх загальний обсяг пам'яті становить 8 гігабайт, але не більше того.

Інтерфейс

Жорсткі диски можуть бути підключені як через IDE, так і через інтерфейс SATA3. Підключення до Інтернету здійснюється через порт адаптер Atheros, який дозволяє отримувати і відправляти інформацію зі швидкістю до 1 гігабіта в секунду. Для передачі даних з накопичувачів передбачено вісім портів USB другого покоління. Клавіатура і миша підключаються через свої роз'єми PS2.
Материнська плата MSI 760GM-P33.Технічні характеристики
Що стосується харчування, то у блока живлення повинен бути рознімання з кабелем 24+4. В цілях зменшення енергоспоживання компанія AMD пропонує технологію APS, а в цілях зменшення шуму, створюваного системою охолодження, використовується відома технологія AMD cool'n'quiet. Відеокарта підключається через роз'єм PCI Express 1x. До речі, на материнській платі розташовано два слота. Щодо програмної підтримки можна додати, що в материнській платі є AMI BIOS з розширеними користувацькими налаштуваннями. З операційних систем, з якими може працювати ця материнська плата, підходить тільки Windows 7 і більш старші версії.

Популярі новини
Загрузка...