Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб

226 0 Новини високих технологій

Змінити колір шкіри в "Фотошопі" можна різними способами, але цей урок покаже, як це зробити максимально швидко. При цьому якість не постраждає, в кінцевому підсумку вийде гарна і натуральна картинка. Найголовніше - дотримуватися всіх порад і уважно виконувати кожен крок. Так як вся робота в "Фотошопі" є творчою, то більшість моментів може не вийти, якщо критично її не оцінювати. Так, шкіра може стати не засмаглої, а надто жовтою або навіть червоною.

Змінюємо колір шкіри в "Фотошопі"

Насамперед потрібно вибрати фотографію. Вона повинна бути якісною і чіткою. Після того як вона буде завантажена в програму, необхідно створити копію шару. Для цього правою кнопкою миші потрібно натиснути по мініатюрі джерела та вибрати пункт "Створити дублікат шару". Це потрібно для того, щоб після завершення всієї роботи порівняти оригінал і отриманий кадр. Якщо після цього щось не влаштує фотографа, то завжди можна підправити дрібні деталі або застосувати непрозорість шару. Насправді змінити колір шкіри в "Фотошопі" якомога натуральніше дуже легко, головне, не переборщити з ефектами.


Зміна кольору

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
В першу чергу необхідно змінити відтінок шкіри на той, який і був задуманий. Так, можна зробити і яскраво-рожевий колір, і зовсім природний загар. В основному людина, яка ставить питання про те, як змінити колір шкіри в "Фотошопі", хоче зробити максимально натуральний ефект. Для цього кроку необхідно зайти в меню "Зображення" і там знайти пункт "Корекція", і вже після вибрати параметр "Колірний тон і насиченість". А далі з допомогою повзунків налаштовується вся фотографія. Головне, не боятися експериментувати, тому що завжди можна змінити результат. І не варто переживати щодо того, що змінюються абсолютно всі кольори на фотографії, в наступному кроці все стане на свої місця. Щоб отримати засмагу, необхідно відредагувати всього два кольори: жовтий і червоний. Але в будь-якому випадку в першу чергу необхідно орієнтуватися на кожен кадр окремо. Так, іноді особа має пурпурові відтінки або фотографія зроблена при таких умовах, що шкіра відливає блакитним. Змінити колір шкіри "Фотошопі", як в цьому уроці, точь-в-точь, не вийде, кожен знімок унікальний.


Видалення зайвих відтінків

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
Тон шкіри вже змінився, це можна спостерігати, порівнюючи з оригіналом, але при цьому і вся фотографія поміняла свій вигляд. Щоб повернути первісний колір там, де не планувалося його змінювати, необхідно створити шар-маску. Знаходиться цей параметр на панелі мініатюр внизу. Наступним кроком потрібно залити весь шар чорним кольором, це дозволить скасувати ефект зміни кольору на всьому знімку. Після цього береться біла м'яка кисть і промальовується тільки шкіра. Губи та очі також не мають бути зафарбовані. Порада: на цьому етапі краще наблизити фотографію настільки, щоб були чітко помітні кордони особи. Офарбивши всю шкіру білим, ви побачите, що вона виявиться обробленої вище описаним ефектом, що і потрібно було фотографу. Вже зараз краще порівняти результат з оригіналом і переконатися, що колір шкіри виглядає природно, в іншому разі можна дещо знизити прозорість.

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі CS6"

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
Щоб відразу ж змінити шкіру, при цьому не чіпаючи інші кольори, можна скористатися цим варіантом. Для початку необхідно перейти у вікно "Зображення" — "Режим корекції" — "Замінити колір". Після цього піпеткою необхідно взяти зразок з особи, при цьому на маленькому екрані будуть видні місця, які зміняться. Щоб розширити їх, потрібно взяти інструмент зі знаком "+" і натискати на шкірі в різних місцях, поки вся необхідна область не закрасится білим.
Наступним кроком міняємо колір шкіри в "Фотошопі". Для цього потрібно налаштувати повзунки, які знаходяться нижче. Коли результат задовольнить людини, натискається кнопка "Ок". Якщо все ж були зачеплені якісь додаткові предмети, які не потрібно було змінювати, можна скористатися тією ж шар-маскою або стерти дрібні деталі гумкою. Таким способом можна змінювати не тільки шкіру, але і окремо брови або волосся.

Поліпшення знімка

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
В принципі, фотографія вже готова, і всі поставлені завдання выполненыК. ак поміняти колір шкіри в "Фотошопі", в загальних рисах зрозуміло. Але зараз можна знімок трохи підретушувати, для того щоб він виглядав ще більш естетичним.
Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
У першу чергу необхідно виділити риси обличчя моделі. Для цього створюється новий шар з параметром "М'яке світло". Береться кисть білого кольору. Змінивши розмір діаметра, необхідно виділити всі ділянки з відблисками, а також висвітлити таким же чином круги і мішки під очима і промальовувати центр носа. Чорної пензлем вимальовуються тіні і крила носа. Загалом, виконується контуринг особи в програмі. В останню чергу необхідно налаштувати непрозорість таким чином, щоб ефект здавався максимально природним.

Ретуш шкіри

Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
Цей крок також не є обов'язковим, але за допомогою нього можна прибрати недоліки шкіри і поліпшити її загальний стан. Для початку потрібно взяти "Точкову відновлює кисть" і пройтися по всіх великих вад. Не варто дуже старатися і натискати на кожну пору, просто необхідно привести обличчя в рівний вигляд для подальшої ретуші. Тепер необхідно застосувати "Розмиття по Гауссу", яке знаходиться в меню "Ефекти". Краще ставити невелике значення, щоб вся шкіра не замылилась. І наступним кроком додається "Шум", який знаходиться в тому ж місці. Значення необхідно встановити не більше 5. Це дозволить створити текстуру шкіри, але при цьому не утворюється зайва пил. А далі відбувається робота з шаром "Маски" за вищеописаним способом.
Як змінити колір шкіри в "Фотошопі"? Швидкий спосіб
Техніки, описані вище, годяться не тільки для того, щоб змінювати колір шкіри. Завдяки таким способам можна змінити будь-яку деталь, причому це робиться дуже швидко і максимально ефективно.

Популярі новини
Загрузка...