Як писати в чат в "Сампа": інструкція

203 0 Новини високих технологій

SAMP - мультиплеєрна модифікація для GTA San Andreas. До цих пір безліч гравців постійно заходять на сервери і спілкуються один з одним. Оскільки в цій грі ще немає голосового чату, єдиним засобом комунікації є текстовий чат. Писати в "Сампа" досить просто - зараз ми про це розповімо.

Як писати в чат в "Сампа": інструкція

Як включати і відключати вікно?

Якщо ви маєте намір стати постійним гравцем на серверах SAMP, то вам слід обов'язково запам'ятати всі системні клавіші, щоб швидко орієнтуватися в ситуації і відповідати іншим користувачам. В залежності від сервера управління може змінюватися, однак більшість адміністраторів намагаються дотримуватися загальних правил. В основному на більшості серверів для того, щоб почати писати в чат в "Сампа", достатньо натиснути клавішу F6 або T на англійській розкладці. Активований вікно ви помітите відразу - в рядку введення тексту з'явиться курсор для друку. Тепер ви можете спілкуватися з іншими гравцями!


Як писати в чат в "Сампа": інструкція

Як користуватися?

Однак простого написання тексту недостатньо для того, щоб нормально спілкуватися з гравцями. Для певних дій потрібно вводити додаткові команди перед промовою. Якщо ви будете просто писати текст, то його будуть чути на відстані до 15 метрів всі гравці. Також ваша мова не буде ставитися до конкретного персонажу, а дія не буде зараховано за правилами RP. Кращий варіант - при першому вході в SAMP ввести в чат команду /help, щоб вивести на екран довідку з усіма доступними комбінаціями. Нижче представлені основні команди, які необхідно обов'язково вивчити:
  • при введенні /w *текст* ваш персонаж почне шепотіти, а його буде чути тільки самий найближчий гравець;
  • команда /s дозволяє кричати на більшу відстань. Краще всього не зловживати цією можливістю, щоб не засмічувати вікно чату іншим гравцям. Використовуйте команду по ситуації;
  • /me *текст* - це вираження якої-небудь дії або емоцій. В GTA SAMP подібні речі здатне показати тільки з допомогою тексту.
  • Після набору бажаного повідомлення просто натисніть Enter для відправки. Тепер ви знаєте, як писати в чат в "ГТА Сампо".

    Популярі новини
    Загрузка...