Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість

366 0 Новини високих технологій

GTA: San Andreas, незважаючи на свій поважний вік, до цих пір користується популярністю серед гравців і моддерів. Навіть в 2018 році любителі випускають масштабні модифікації. Багато гравців вважають за краще користуватися кодами і зламувати екшен, оскільки оригінальна гра вже була пройдена багато разів. Розглянемо трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість - що вони дають і як ними користуватися.

Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість

За що відповідає параметр витривалості в ГТА?

GTA San Andreas стала першою частиною серії, в яку розробники ввели подобу прокачування персонажа. Система розвитку сильно схожа на ту, що застосована в RPG The Elder Scrolls. Її суть в тому, що кожний параметр героя прокачується після тривалого виконання одного і того ж дії. Наприклад, обсяг легень збільшується при тривалих запливах під водою. М'язова маса росте з кількістю часу, проведеного в тренажерному залі. Отримати ожиріння можна при постійному переїданні. Привабливість і повагу на вулицях ростуть з-за вашого одягу і положення банди в районі. За тим же принципом підвищується і показник витривалості: чим більше ви бігаєте і стрибаєте, тим вище рівень запасу стаміни (stamina).


Отже, що ж дасть гравцеві код на витривалість в "ГТА Сан Андреас" при його активації? По-перше, ваш персонаж почне нескінченно бігати в спринті при затиснутій клавіші прискорення. По-друге, ви отримуєте той самий ефект під час плавання з прискоренням над і під водою. Щоб вручну прокачати рівень витривалості, необхідно постійно бігати по вулиці або відвідувати спортзал. Але для стаміни потрібно займатися на велотренажері або біговій доріжці, інші заняття в "качалці" приведуть до набору м'язової маси. Якщо не займатися цим регулярно, то рівень витривалості буде поступово знижуватися.
Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість

Як використовувати код на витривалість на "ГТА: Сан Андреас"?

Перейдемо до активації чіт-коду в грі. Розробники передбачили різні комбінації, які можуть включати і відключати ті чи інші здібності. Так ви не тільки зможете отримати автомобілі, запас зброї, літаки, але і підвищити параметри Сиджея.


Коди GTA San Andreas можна активувати або в меню паузи, або в активній грі. Для цього достатньо ввести комбінацію з латинських букв у будь-якому регістрі. Якщо в лівому верхньому кутку з'явилася таблиця про те, що чит-код успішно активовано, значить, ви все зробили правильно. Якщо цього не сталося, то введіть код на витривалість в "ГТА Сан Андреас" повторно і без помилок. Без появи таблиці чіти не активуються. В GTA San Andreas передбачена одна комбінація для підвищення рівня стаміни до максимального. Введіть VKYPQCF в меню паузи або у самій грі.

Перевірка

Навіть якщо код успішно активувався, ви все одно можете перевірити результат самостійно. Для цього досить почати бігти вперед і тривалий час прискорюватися клавішею "Пробіл" (за замовчуванням). Якщо персонаж не видихається через деякий час, значить, код працює справно. Також перевірити працездатність чіт-коду на витривалість в "ГТА Сан Андреас" можна за допомогою клавіші Tab, яка відкриває віконце з поточним рівнем характеристик Сиджея.

Використовуємо трейнери

Головним способом злому гри завжди вважалися коди. Їх величезна кількість, а основні комбінації використовуються за час проходження гри стільки разів, що назавжди залишаються в пам'яті геймера.
Однак зламати гру можна і без запам'ятовування безглуздих і нескладних комбінацій з латинських літер. Для цього досить завантажити і встановити спеціальний трейнер. Trainer - це невелика утиліта, що дозволяє активувати додаткові здібності або фішки гри з допомогою натискань заздалегідь призначених клавіш. Виглядає це досить просто: ви запам'ятовуєте клавішу, яка відповідає за витривалість, заходьте в гру і тиснете цю кнопку.

Як встановити трейнер?

Трейнер з кодом на витривалість в ГТА можна скачати безкоштовно з будь-порталу, присвяченого модифікаціям для ігор. Найкраще знайти тематичний ресурс по San Andreas, щоб отримати доступ до десятків різноманітних трейнерів з купою команд. Самим цікавим і функціональним є софт GTA San Andreas +126 Trainer, інтерфейс якого ви можете спостерігати на представленому скріншоті.
Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість
Крім швидкого збільшення витривалості ви зможете скористатися безліччю додаткових функцій, які повторюють призначення класичних кодів і додає ряд нових можливостей.
Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість
Зазвичай трейнери завантажуються на комп'ютер в архіві, в якому знаходиться всього один виконавчий файл (іноді до нього додається текстова інструкція txt). Вам необхідно розпакувати вміст архіву в кореневу папку з встановленою грою. Після цього потрібно запустити програму і ознайомитися з управлінням.

Як працювати з трейнером?

Щоб активувати чіт-код на витривалість в "ГТА Сан Андреас" з допомогою даного трейнера, дотримуйтесь інструкції:
 • На головному вікні програми натисніть кнопку "Запустити".
 • Якщо шлях до виконавчого файлу гри вказаний правильно, то на екрані відразу запуститься вікно налаштувань. Якщо трейнер спочатку англійською мовою, то поміняти його на російську можна вибором у полі "Language/Мова" і натисніть на кнопку "Застосувати".
 • У списку знаходимо рядок "Максимальна витривалість", яка розташована в підрозділі "Стан, банди". Ставимо біля неї галочку.
 • Запам'ятовуємо комбінацію (у нашому випадку - це Right Ctrl + 5) і запускаємо GTA San Andreas.
 • Завантажуємо збережену гру і активуємо максимальний рівень стаміни згаданої комбінацією. Відключення здійснюється повторним натисканням.
 • Трейнери і коди на "ГТА: Сан Андреас" на витривалість
  Настійно не рекомендуємо зберігати гру з будь-якими активованими чітами - це можна привести до псування файлів save. Тепер ви знаєте про всі коди на витривалість в "ГТА: Сан Андреас" і не тільки: описаний трейнер допоможе вам користуватися будь-якими чітами без запам'ятовування комбінацій.

  Популярі новини
  Загрузка...