Як навчитися писати гарним шрифтом?

441 0 Новини високих технологій

На даний момент майже кожен представник молоді і не тільки є користувачем "Інстаграма" або "ВК". Це дуже популярні сайти. Також для більшої зручності були створені спеціальні програми. Тому, як писати гарним шрифтом на цих ресурсах і в даних додатках, присвячена дана стаття. У ній ми розглянемо різні цікаві і прості способи. Ресурси і програми "Instagram" або "ВК" досить добре підходять для спілкування, реклами, просування власних проектів і для багато чого іншого. Однак далеко не всі користувачі цих додатків знають, що крім звичайного, стандартного шрифту друку повідомлень і коментарів, тут є можливість використовувати не однотипні, вельми різноманітні шрифти.


Оригінальність у соціальній мережі "Instagram"

Як навчитися писати гарним шрифтом?
Як писати гарним шрифтом "Інстаграмі"? Ця соціальна мережа давно вийшла за рамки звичайного програми, щоб ділитися своїми вдалими фотографіями. Тут можна спілкуватися по відеозв'язку, листуватися, ділитися цікавими посиланнями, використовувати сторіс. Загалом, сьогодні це настільки цікаве додаток, що багато в ньому просто «живуть», забуваючи про реальність. Природно, в такій великій аудиторії користувачів кожен хоче якось виділитися з натовпу і стати особливим. Один з таких способів - змінити шрифт у програмі "Instagram". Ви зможете звернути на себе увагу і надати оригінальності вашим повідомленнями, записів або коментарям. Хоча, звичайно ж, найчастіше інший, відмінний від стандартного типу шрифт, що використовується для заповнення інформації про себе в профілі.


Покрокова інструкція створення

Як зробити гарний шрифт в "Інстаграмі"? Слідуйте цій інструкції:
 • Щоб у програмі "Instagram" писати гарним шрифтом, програму необхідно завантажити одне з додатків AppStore або Play Market. Це може бути: Cool Fonts for Instagram Bio, Fonts, Fonts & Text Emoji for Instagram.
 • Встановіть вибране додаток на ваш гаджет.
 • Тепер потрібно відкрити викачане додаток.
 • У вікні пишемо потрібний текст для "Інстаграма".
 • Натискаємо розділ "Гарний текст для "Інстаграма".
 • Копіюємо текст із зміненим шрифтом.
 • Вставляємо його в "Instagram", де необхідно.
 • Як навчитися писати гарним шрифтом?
  Тепер ясно, як писати гарним шрифтом у даної соціальної мережі. Можете спробувати кожне додаток для вирішення подібних задач і вибрати для себе найбільш зручний. Вони всі рівні за популярністю і можуть змінювати шрифти не тільки для "Інстаграма", але й для деяких інших месенджерів. Але у кожного з них свої особливості, які підійдуть далеко не кожному. Комусь не сподобається постійно спливаюча реклама, а комусь просто не доведеться по душі оформлення. Тепер зрозуміло, як писати гарним шрифтом "Інстаграмі". А якщо вам не подобається додаток, можна скористатися спеціальними інтернет-сервісами для зміни шрифтів. Всі ці методи безкоштовні і чудово справляються з поставленим завданням зміни шрифтів для соціальної мережі на будь-який смак і колір. Тепер ваш текст в "Інстаграмі" точно не буде виглядати стандартно. Він додасть оригінальності вашій сторінці.

  Оригінальні шрифти "Інстаграмі": робимо їх на комп'ютері

  Як навчитися писати гарним шрифтом?
  Крім зміни шрифту у "Інстаграмі" з використанням додаткових додатків в смартфоні, можна скористатися комп'ютером. Це, до речі, є найбільш зручним способом обробки тексту.
  Як писати гарним шрифтом "Інстаграмі" через комп'ютер? Вам допоможе наступна інструкція:
 • Відкрити веб-версію "Інстаграма".
 • Увійти у свій акаунт (авторизуватись).
 • У правому верхньому куті натиснути на іконку вашого профілю.
 • Вибрати редагування профілю.
 • У новій вкладці у пошуковику знайти ресурс з різного роду шрифтами під назвою Sprezz Keyboard.
 • На даному ресурсі вибрати будь-який сподобався шрифт. Після чого можна написати необхідний текст.
 • Залишилося скопіювати створений текст і вставляти його в свій профіль або будь-яке інше місце, де потрібно його використовувати.
 • Спеціальні групи

  Використовувати красивий шрифт в "Інстаграмі" можна, знаходячи спеціально створені для цієї групи. Правда, швидше за все, в даному випадку це буде платно. Просто необхідно знайти потрібну групу, де займаються подібною коригуванням шрифтів і написати в директ даного пабліка. Все, що потрібно, - це мати готовий текст і вибрати потрібний вид шрифту. Останній спосіб зміни шрифту у "Інстаграмі" створений для людей, яким не шкода грошей. Інші ж можуть скористатися одним з наведених вище додатків і витратити на зміну шрифту не більше п'ятнадцяти хвилин свого дорогоцінного часу.

  Можливі проблеми при копіюванні текстів з різними шрифтами

  Як навчитися писати гарним шрифтом?
  Ми вже з'ясували, як писати гарним шрифтом. Тепер розглянемо можливі проблеми, пов'язані з цим. Скопійовані вышерассмотренными способами тексти зі зміненим шрифтом не вставятся, швидше за все, нікуди, крім програми і веб-версії "Інстаграма". Це все тому, що сам текст і шрифт не змінюється. Змінюється саме пар-код кожного символу спеціально для цього додатка.
  Ще одна проблема, яка може виникнути - це коли замість вставленого символу зі зміненим шрифтом на його місці утворюється порожній білий квадратик. Подібне трапляється з-за того, що в використовуваної вами версії програми "Instagram" немає даного пар-коду. Тобто додаток просто не розпізнає цей код, і тоді замість незрозумілого символу автоматично вставляється порожній білий квадратик. Те ж саме відноситься і до смайлам, яких ще немає у вашій версії програми, а передплатники їх надсилають вам. Замість них теж приходять білі порожні квадратики.

  Як писати гарним шрифтом у "ВКонтакте", використовуючи комп'ютер?

  Як навчитися писати гарним шрифтом?
  По суті, в цій соціальній мережі принцип той самий, що й з гарним шрифтом для "Інстаграма". Далі в статті ми розглянемо найбільш відомі способи написання тексту привабливим шрифтом у "ВКонтакте". Дане вміння також допоможе вам виділитися з сірої маси однотипних описів профілю і допоможе підняти настрій користувачам, які наткнуться на ваші записи з застосуванням цікавого шрифту. Швидше, у вас навіть часто цікавитися, як ви це зробили, чи полізуть в Інтернет за цією інформацією.

  Як навчитися писати гарним шрифтом у "ВКонтакте"? Є кілька способів. Почнемо з першого. Потрібно використання спеціальних програм і комп'ютер:
 • Необхідно завантажити Microsoft Office, якщо даний програмний продукт не встановлений на вашому ПК.
 • Якщо ви завантажили архівом, то його треба спочатку розпакувати. Потім вже потрібно встановити скачаний "Офіс".
 • Запустити Microsoft Office Word.
 • Надрукувати текст в будь-якому допустимому форматі цієї програми.
 • Скопіювати написаний текст в Microsoft Office Word.
 • Вставити його у "ВКонтакте".
 • Також для даного способу підійде будь-який текстовий редактор з різною кількістю шрифтів. Принцип дії той же, що і Microsoft Office Word.
  Як навчитися писати гарним шрифтом?

  Групи і Unicode Text Converter

  Ще один спосіб для зміни шрифтів у "ВКонтакте" - це звернутися до спеціально створені для цієї мети групи. Ви можете потрапити як на тих, хто бере за цю послугу гроші, так і на тих, хто надає подібну послугу користувачам безоплатно. Можна скористатися Unicode Text Converter. Це популярний інтернет-ресурс, за допомогою якого ви зможете писати гарним шрифтом у "ВК". Даний сайт повністю англійською мовою. Тому у вас вийде поміняти шрифт, використовуючи тільки латинські букви. Російські літери даний ресурс не розпізнає при зміні шрифту. Як бачите, способів надрукувати красивим шрифтом у "ВК" набагато більше, ніж у додатку "Instagram". Однак різноманітніше і більше кількість самих шрифтів у спеціальних додатках, створені для зміни тексту "Інстаграмі".

  Невеликий висновок

  Як навчитися писати гарним шрифтом?
  Сподіваємося, вам стало зрозуміло, як писати гарним шрифтом в різних соціальних мережах. Були розглянуті всі основні способи для зміни шрифту і написання тексту оригінальним стилем в додатках "Instagram" і "ВК". Набагато простіше це зробити через комп'ютер, тому що доводиться копіювати звичайний текст, вставляти його в спеціальні сервіси для зміни шрифту. На телефоні краще скористатися одним з відомих додатків. Наприклад, Cool Fonts for Instagram Bio, ? або ? & Text Emoji for Instagram. Для "ВКонтакте" ці варіанти не підходять. Користуйтеся, робіть ваші тексти більш оригінальними і привабливими.

  Популярі новини
  Загрузка...