Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець

105 0 Новини високих технологій

Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку. Вам знадобиться застосувати всі свої стратегічні навички, щоб жителі вашої громади змогли вижити в умовах ядерної катастрофи. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся про персонажа Fallout: Shelter. Таємничий Незнайомець - хто він такий? Що принесе зустріч з ним і як його знайти, розповість цей огляд.

Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець

Особливості гри

Для того щоб розвиватися в грі, вам знадобиться правильно продумати планування притулку. Адже поліпшення поселення неможливо без побудови виробничих і житлових приміщень. А для створення кімнат вам знадобиться ігрова валюта – кришки. Крім того, гроші потрібні для воскресіння дослідницьких загонів або жителів, які загинули від нападу рейдерів або радтараканов. Так що кілька тисяч кришок в запасі ніколи не будуть зайвими. Заробити ігрову валюту можна різними способами, але в цьому огляді ми розповімо про самому простому і швидкому. Мова йде про одному унікальному персонажу, який моментально принесе велику кількість кришок у грі Fallout: Shelter. Таємничий Незнайомець, а про нього ми і говоримо, - це забавна пасхалка від розробників, яка значно полегшує життя в притулок.
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий НезнайомецьЯк зловити таємничого незнайомця в Fallout: Shelter

Цей ігровий персонаж знайомий всім, хто хоч раз грав в попередні ігри серії. Цей чоловік, виглядає як класичний шпигун – він одягнений у коричневу капелюх і сірий плащ. Приховує своє обличчя за високо піднятим коміром, і такий прийом допомагає йому залишатися непомітним в натовпі. У Fallout: Shelter Таємничий незнайомець не є жителем притулку, але його візити можуть значно вплинути на ситуацію з ігровий валютою.
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Якщо натиснути по ньому, можна отримати в нагороду від сотні до декількох тисяч кришок. Так що його арешт стане одним з пріоритетних завдань. Знайти його буде неважко, якщо стежити за ситуацією і спостерігати за знаками, що говорять про його наближення. Загалом, будьте уважні при проходженні гри Fallout: Shelter.


Таємничий Незнайомець. Коли з'являється персонаж і як його знайти?

Про швидкий візит цього героя попереджає спеціальна мелодія. Якщо звук був поданий, вам необхідно швидко обшукати всі кімнати притулку. Щоб це було легше зробити, відштовхнете камеру на максимальну відстань і огляньте всі куточки приміщень гри Fallout: Shelter. Таємничий Незнайомець з'являється лише на кілька миттєвостей. Якщо не встигнути його знайти у відведений термін, гра сповістить вас про провал розчаровує сигналом. Це означає, що ви залишитесь без нагороди. Але не варто засмучуватися, адже персонаж приходить в гру кожні 5 хвилин, так що наступного разу будьте уважні.
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Таємничий Незнайомець може з'явитися в будь-якій локації. Крім того, його пошуки ускладнюються тим, що досить часто цей персонаж ховається за меблями чи обладнанням. Так що потрібно бути гранично уважним і розгледіти хоча б краєчок капелюхи, визирала з-за перешкоди. Але зате піймання персонажа принесе вам велику кількість кришок або більш вагомих нагород, у разі спеціального квесту. До візитів Таємничого Незнайомця варто підходити дуже серйозно, і як тільки почуєте заповітний сигнал, кидайте свої справи і вирушайте на пошук.

Виправлення деяких помилок

Іноді при проходженні гри ви можете зіткнутися з деякими багами. Наприклад, ви бачите Таємничого Незнайомця і намагаєтеся зловити його, але це не виходить. Крім того, ви можете зіткнутися з такою проблемою: ваша гра після кожного оновлення буде починатися з початку. Щоб уникнути розладу від таких помилок, необхідно дізнатися про шляхи їх виправлення. Як і в будь-якої іншої мобільної стратегії, в Fallout: Shelter збереження відіграють велику роль. Особливо важливо знати, як знайти сохранялки власникам платформ "Андроїд". Адже найчастіше на таких мобільних телефонах після оновлення зникає притулок, і гра пропонує створити нове. Допоможе виправити цю помилку програма Root Explorer, після установки якої, ви зможете змінювати системні файли гри Fallout: Shelter. Збереження, які ви отримаєте за допомогою програми, необхідно перенести на комп'ютер і там відкат до попередньої версії, після чого повернути файл в початкову теку. Це допоможе виправити більшість помилок гри.