Як додати пірсинг в "Сімс 4"?

170 0 Новини високих технологій

Однією з основних складових геймплея The Sims 4 є створення персонажів. Функціональний редактор дозволяє повністю перетворювати обличчя, фігуру, одяг героїв. Однак не всі аксесуари та можливості перетворення зовнішності доступні у стандартній версії гри. Наприклад, пірсинг в "Сімс 4" відсутній, але його можна додати за допомогою модифікацій.

Як додати пірсинг в "Сімс 4"?

Які набір бувають?

Варто сказати, що застосувати цей вид кастомізації можна тільки на стадії редагування персонажа. Пірсинг відноситься до модифікації особи. Ви можете завантажити чоловічі, жіночі та універсальні варіанти для обох статей. На просторах інтернету можна зустріти безліч варіантів для пірсингу "Сімс 4". Серед них є як копії реально існуючих прикрас, так і вигадані моддерами. Якщо ви хочете максимально перетворити свого сіма, то вибирайте мод з найбільшою кількістю проколів. Наприклад, DIY від Pralinesims пропонує гравцеві 11 проколів, в які входять 4 варіанти для носа, 3 для носової перегородки. Також ви можете підібрати модифікації для пірсингу брів, губ, вух або комплексні набори.


Як додати пірсинг в "Сімс 4"?

Як встановити?

Тепер розберемося, як встановити мод на пірсинг в "Сімс 4". Якщо ви завантажуєте додаток у форматі package, вам необхідно розпакувати файли модифікації в папку Mods, яка знаходиться в каталозі "Мої документи". Відкрийте цю папку, знайдіть розділ з назвою Electroinc Arts і в ній відкрийте The Sims 4. Після цього запустіть гру і почніть редагування або створення нового персонажа. Потрібний вам пірсинг в розділі з аксесуарами. Але що робити, якщо мод скачати не у вигляді файлу package? У такому разі до попередньої інструкції додається ще одна дія. Після копіювання файлів в папку Mods вам необхідно зайти в розділ "Інше" і включити пункт біля рядка "Моди для сценаріїв". Збережіть зміни і перезавантажте гру. Тепер ви знаєте, як користуватися модифікаціями на пірсинг в "Сімс 4". Інструкція по установці також підійде і до інших модам на гру.

Популярі новини
Загрузка...