Червоний мутаген в "Відьмака 3": де знайти і як покращити?

189 0 Новини високих технологій

Мутагени в грі "Відьмак 3" використовуються для покращення здібностей Геральта. Поступово при прокачуванні рівнів персонажа ви відкриваєте клітинки, ефект від яких підсумовується і дає сильну збільшення потужності. Наприклад, червоний мутаген в "Відьмака 3" посилює атаку будь мечем у відсотках незалежно від конкретного зброї. Даний вид поліпшення необхідно вибити з монстрів, крафтить або знаходити в схованках. Розглянемо особливості червоних мутагенів і їх класифікацію.

Червоний мутаген в "Відьмака 3": де знайти і як покращити?

Класифікація предметів

Червоні, сині та зелені мутагени діляться на три категорії:
 • Малі - збільшують ефект всього на 5 % за одне активне вміння. Максимальний ефект дорівнює 20 %, якщо всі скіли в одній панелі будуть одного типу.
 • Середні - підвищення ефекту на 7 %, сумарне збільшення може скласти 28%.
 • Великі - збільшення втрат на 10 %, а сума досягає в деяких випадках 40 %.
 • Більш потужні мутагени створюються з більш слабких. Наприклад, великий червоний мутаген в "Відьмака 3" складається з 3 середніх, а 1 середній можна отримати при поєднанні 3 слабких мутагенів.


  Червоний мутаген в "Відьмака 3": де знайти і як покращити?

  Як створити?

  Крім того, що створювати мутагени можна з допомогою більш слабких копій предметів, у додатку "Кров і вино" з'явився новий спосіб крафта. Суть його полягає в тому, що гравцеві необхідно поєднати синій або червоний мутаген того ж рангу, а також додати до нього два елемента. Наприклад, для отримання великого червоного мутагену потрібно взяти 1 рубедо, 1 плід пасльону і середній синій (зелений) мутаген.

  Де знайти червоний мутаген в "Відьмака 3"?

  Якщо з крафтом все гранично зрозуміло, то постає питання про те, де шукати мутагени початкового рангу, щоб з них творити нові. Цим питанням задаються найчастіше. В The Witcher 3 великі проблеми з кількістю цих поліпшень. Невідомо, чи це зроблено спеціально або випадково, але факт залишається фактом. На брак червоних каменів скаржаться навіть ті, хто проходить гру по кілька разів.


  Відомо, що в перших ігрових латках фарм мутагенів був набагато простіше. Ви могли прийти на одну точку появи монстрів або тварин кілька разів поспіль і отримати потрібну кількість речей. У фінальному оновлення ймовірність випадання була знижена, тому підвищилася складність. Однак знайти червоний мутаген в "Відьмака 3" можна класичним RPG для способом:
 • Знаходимо точку спавна загону монстрів або звірів на карті. Запам'ятовуємо її або ставимо мітку. Бажано знайти кілька таких таборів. Важливо, щоб вони були багаторазовими, тобто через деякі час моби з'являлися знову.
 • Вбиваємо ворогів і збираємо з них предмети, потім переміщаємося до іншої точки і робимо те ж саме.
 • Чекаємо на добу або більше (за цей час можна збігати на виконання квестів, наприклад), після знову зачищаємо всі вибрані табору супротивників.
 • Там, де знайти червоний мутаген в "Відьмака 3" не вийшло з декількох заходів, швидше за все, шанс випадання вкрай низький. Тому краще вибрати іншу точку фарма.
  Червоний мутаген в "Відьмака 3": де знайти і як покращити?

  Найкраща стратегія

  Найбільша кількість початкових мобів в грі - це утопцы, яких можна знайти вздовж берега річки Погоди. Оскільки на перших порах у Геральта відкритий тільки один слот під великий мутаген, вам необхідно дістати три малих примірника і з'єднати їх. Обшукайте всі точки появи утопцев і зачистіть їх по кілька разів. Цього буде достатньо.
  На рівні 12-14 можна вирушати до утопцам 18 рівня. Будьте обережні, адже з-за різниці в прокачуванні ви не зможете витримати навіть двох влучень поспіль. Рекомендується накладати щит Квен перед атакою. Кращим місцем у Велені, де знайти червоні мутагени в "Відьмака 3" можна без проблем, є південно-схід карти, в місці, розташованому недалеко від нильфгаардского табору. На березі кожні добу з'являється загін утопцев. Вам потрібно вбивати їх, а потім чекати в медитації наступного появи.
  Червоний мутаген в "Відьмака 3": де знайти і як покращити?
  Коли за сюжетом гравця відправлять на Скеллиге, з'явиться необхідність добути ще кілька каменів на силу. Але на островах справи з червоними мутагенами йдуть набагато краще. Якщо Погоди шанс випадання занадто малий, то на Скеллиге практично в кожному загоні утопцев можна знайти по одному примірнику. Утопцы - самий швидкий варіант пошуку каменів. Однак пам'ятайте, що є місця, де знайти червоні мутагени в "Відьмака 3" можна і на вбитих монстрів. До таких відносяться вовки, волколаки, виверны, накеры, альгули. Обов'язково оглядайте кожен труп. Так, до середини квесту ви зможете накопичити достатню кількість каменів, яких вистачить до кінця гри при невеликій частці везіння!

  Популярі новини
  Загрузка...