"Скайрим": моди на вагітність (18+)

206 0 Новини високих технологій

За весь час свого існування серія The Elder Scrolls знайшла величезну популярність. З появою Morrowind гравцям стало доступно створювати власні модифікації, додають у гру різні предмети, зброю, флору і фауну, а також змінюють геймплей і графіка доповнення. Особливі умільці навіть створюють свої власні ігри на базі серії. Найчисленніше спільнота фанатів у світі кожен день створює сотні нових модів від Morrowind до Skyrim. Але деякі з них вражають якістю свого виконання і продуманістю. Один з таких - мод на вагітність і народження дитини для "Скайрим". Дана модифікація призначена для користувачів, які досягли 18 років, із-за присутності сцен сексуального характеру.

"Скайрим": моди на вагітність (18+)

Де знайти?

Дана модифікація отримала назву BeeingFemale, автор Ausbrecher. Відмітна особливість всіх хороших модів в тому, що вони постійно оновлюються, що допомагає уникнути помилок і досягти ще більшої сумісності. Зараз моди на вагітність "Скайрим" можна скачати у версії 281. Знайти таке доповнення для гри можна на будь-яких російськомовних чи англомовних ресурсах, присвячених модам серії The Elder Scrolls.


Як встановити?

Для коректної роботи модів на вагітність "Скайрим" рекомендується завантажити та встановити наступні файли: Skyrim Script Extender, XPMS, FNIS, тіло і набір броні з підтримкою вагітності, а потім і останню версію самої модифікації. Процес установки буде виглядати наступним чином:
 • Установка всіх завантажених модифікацій.
 • Все, що знаходиться в папці під назвою Data, необхідно скопіювати в таку саму ігрову папку.
 • Запуск FNIS для оновлення анімації.
 • Підключення esm і esp файлів в клієнті гри або через відповідний Mod-manager.
 • "Скайрим": моди на вагітність (18+)

  Які можливості?

  Спочатку моди на вагітність "Скайрим" додавали в гру тільки цикл менструацій і можливість завести дитину. Автором виконана величезна робота по перетворенню модифікації в повноцінне, що змінює стиль гри, додаток.


  В першу чергу, даний мод додає у гру сцени сексуального характеру, в результаті яких може з'явитися вагітність як і у Довакина жіночої статі, так і просто у NPC, якщо головний герой чоловік. Ігрові персонажі, які не мають унікального імені, начебто стражників, бандитів, мародерів і так далі, заводити дітей не можуть. Щоб уникнути небажаної вагітності, можна створити необхідні зілля на алхимическом столі. Гравець може сам регулювати розмір живота. Тіло змінюється у відповідності з циклом вагітності. Мод додає і сам процес народження дитини. Також можлива багатодітна вагітність (до шести дітей). Дуже реалістично прописаний і цикл менструацій. У кузні можна створити спеціальні для цього гігієнічні серветки. Якщо гравцеві цікаво тільки завести власних дітей, то кровотеча можна відключити. Після народження дитини головний герой автоматично носить його на руках. Дорослі діти мають особистий інвентар і можуть слідувати за персонажем. У них є власне дерево навичок та рівні розвитку здібностей (настроюються). Також дитина може вивчити заклинання і використовувати їх в бою. З дітьми опрацьована система діалогів, наприклад, їх можна відправити до другого дружину.
  "Скайрим": моди на вагітність (18+)
  Щоб не заплутатися у всьому цьому різноманітті, в гру додані 3 книги, детально описують всі можливості. Налаштування модів на вагітність "Скайрим" можна вибрати на будь-який смак. Також у даній вкладці можна знайти пункт з усією необхідною інформацією про шанс завагітніти і поточній фазі циклу жіночого організму. Зміна статі і раси доступно в будь-який момент.

  На закінчення

  У загальному і цілому, мод для "Скайрим" на вагітність дружини або головної героїні може стати цікавою можливістю розширити дитячі можливості, так і урізноманітнити сам ігровий процес.

  Популярі новини
  Загрузка...