Як перевірити клавіші за допомогою програми для перевірки клавіатури ноутбука

446 0 Новини високих технологій

Одним з найважливіших пристроїв введення є клавіатура ноутбука, без неї використання обладнання буде важким, а в деяких випадках - неможливим. Щоб визначити, яка клавіша не працює, необхідно скористатися програмою для перевірки клавіатури ноутбука. Даний софт можна скачати в інтернеті або скористатися онлайн-сервісами, що дозволяють провести перевірку швидко і ефективно.

Програми для перевірки клавіатури ноутбука

Як перевірити клавіші за допомогою програми для перевірки клавіатури ноутбука
Для перевірки клавіатури ноутбука існують такі програми, які будуть запропоновані в списку. З допомогою цих утиліт можна не тільки перевірити клавішу на працездатність, а також визначити працездатність колірних індикаторів, швидкість повторних натискань і внутрішні коди клавіатури, а також з якою точністю вона реагує на натискання, що дозволить зрозуміти, як довго прослужить клавіатура ноутбука.


 • PassMark KeyboardTest - утиліта, яка розроблена для перевірки працездатності не лише клавіатури, але і миші. KeyboardTest дозволить визначити точність натискання, швидкість реакції на повторне натискання, а також працездатність колірних індикаторів. Дана програма являє собою інтерфейс з одного головного вікна, в якому розташована віртуальна клавіатура. При натисканні на ці клавіші у вікні інтерфейсу буде зображуватися повна інформація по роботі клавіші (аж до внутрішнього коду).
 • Keyboard Test Utility - відмінна програма, що дозволяє перевірити клавіатуру на внутрішні дефекти. Як і перша програма, дана складається з вікна інтерфейсу, у якому відображена віртуальна клавіатура. Дана утиліта зберігає дані про минулі перевірках, але в разі необхідності цю інформацію можна видалити. Програма має три кольори клавіатури.
 • Завантажити програму для перевірки клавіатури ноутбука можна через торрент або вільний онлайн-завантажувач. Придатних для цього ресурсів сьогодні досить. Але намагайтеся користуватися тільки перевіреними сайтами.


  Онлайн-сервіси для перевірки роботи клавіатури

  Як перевірити клавіші за допомогою програми для перевірки клавіатури ноутбука
  Якщо користувачеві немає необхідності стабільно проводити перевірку клавіатури, то можна скористатися онлайн-програмами, функціонал яких трохи вже, але для простої перевірки підходить ідеально.
 • Keyboardtester - зручний онлайн-сервіс для перевірки клавіатури. Являє собою вікно з віртуальною клавіатурою. При натисканні клавіші буде відображатися колірний індикатор на тій клавіші, яку вибрав користувач. Також в історії будуть відображатися всі набрані клавіші.
 • Key-Test - програма з приємним і простим інтерфейсом, який зручний для розуміння будь-яким користувачем. Відображає натиснуту клавішу, яка показує кольором її працездатність, також в історії зберігає інформацію про вибраних раніше клавішах.
 • На закінчення

  Перевірити клавіатуру на працездатність не складе великої проблеми. Досить завантажити спеціальну програму і провести діагностику або скористатися онлайн-сервісами.

  Популярі новини
  Загрузка...