БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд

55 0 Новини високих технологій

Компанія HP — один з найвідоміших у світі виробників принтерів і багатофункціональних пристроїв. Продукція, випускається даною корпорацією, характеризується технологічністю, надійністю, і в той же час доступною ціною. Девайси від HP традиційно вважаються простими в налаштуванні і експлуатації. У числі популярних моделей девайсів, що поставляються цим брендом на російський ринок, — МФУ Deskjet Ink Advantage 3635. Які його основні переваги? Як оцінюють користувачі якість роботи даного девайса?


БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд

Загальні відомості про пристрій

Пристрій HP Deskjet Ink Advantage 3635 відгуки про який в силу поширеності бренду HP часто зустрічаються на тематичних онлайн-порталах, характеризується як компактний, економічний девайс, що дозволяє здійснювати роздрук текстів та зображень практично з будь-яких пристроїв — комп'ютерів, планшетів, смартфонів. Принтер здійснює роздруківку з використанням сучасної термальною технології від HP.

Основні характеристики МФУ: режим принтера

Розглянемо основні характеристики БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635 з точки зору його застосування в якості принтера. Цей пристрій має:
 • підтримку функції бездротової передачі даних;
 • швидкість друкування чорно-білих текстів та зображень близько 85 сторінок в хвилину, кольорових — близько 6 сторінок у хвилину, при цьому в чорновому режимі обидва показники значно збільшуються;
 • перехід в режим готовності до чорно-білого друку — протягом 14 секунд, кольоровий — 17 секунд;
 • підтримку дозволу при здійсненні кольорового друку в значенні до 4800 на 1200 т/д при використанні фірмової фотопаперу HP, чорно-білої — до 12001200 т/д;
 • РК-дисплей для управління процесом роздруківки, підтримку 2 картриджів — чорного і кольорового;
 • датчик, за допомогою якого здійснюється визначення конкретного типу паперу в автоматичному режимі;
 • підтримку підключення через USB-кабель;
 • функцію HP ePrint;
 • підтримку двосторонньої роздруківки за умови подачі паперу вручну.
 • Для того щоб використовувати рассматривамий девайс як принтер, можна задіяти фотопапір формату A4 B5 A6 або конверт DL, плівки, листівки, конверти.


  Бажано, щоб щільність носіїв для роздруківки з використанням БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635 становила 75 г/кв. м. При цьому, якщо носій має формат А4 то його щільність може становити від 60 до 90 г/кв. м. Якщо використовується конверт HP, то відповідний показник може бути від 75 до 90 г/кв. м. Для листівок HP дозволяється щільність, не перевищує 200 г/кв. м. В свою чергу, фотопапір HP повинна використовуватися з густиною, що не перевищує 300 г/кв. м за умови, що роздруковується фотографія розміром 10 x 15 див
  БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд
  БФП дозволяє здійснювати друк без полів, якщо розмір використовуваного листа складає 210 на 297 мм, тобто, відповідає формату A4. Таким чином, як принтер розглянутий девайс можна віднести до універсальних пристроїв. Він дозволяє здійснювати роздрук текстів та зображень з застосуванням носіїв у рамках самого широкого спектру популярних форматів.

  Основні характеристики МФУ: режим сканера

  Пристрій HP Deskjet Ink Advantage 363 (відгуки стосовно даної функції пристрою часто зустрічаються на тематичних порталах), також може бути задіяне в режимі сканера. Девайс з точки зору функціонування в розглянутому форматі може:
 • здійснювати сканування в планшетному форматі;
 • зберігати відскановані зображення, файли типу JPG, PDF, BMP і інших поширених мультимедійних форматів;
 • здійснювати сканування з оптичним дозволом близько 1200 т/д, розрядністю 24 біт;
 • здійснювати сканування з максимальною областю обробки даних в розмірі 216 на 297 мм
 • Задіяння пристрою в режимі сканера можливо з допомогою фірмового програмного забезпечення від HP.

  Основні характеристики МФУ: режим копіра

  Девайс HP Deskjet Ink Advantage 3635 (відгуки про це також популярні на тематичних порталах) може використовуватися і як копір. У відповідному режимі він має:
 • підтримку дозволу при копіюванні — до 600 на 600 т/д;
 • підтримку налаштування зміни розміру копій;
 • можливість створювати 9 копій сторінок.
 • БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд

  Особливості експлуатації пристрою: інструкція

  Розглянемо, які особливості експлуатації девайса HP Deskjet Ink Advantage 3635. Інструкція до пристрою додається, та з урахуванням її положень, а також рекомендацій експертів, має сенс звернути увагу на наступні особливості користування МФУ. Насамперед, розглянутий девайс слід використовувати лише за умови його підключення до розетки напругою 100-240 Ст. Необхідно мати на увазі, що його енергоспоживання в режимі активного використання становить близько 10 Вт, в режимі очікування — близько 21 Вт. Власне, дані параметри типові для тих пристроїв, в режимі яких розглянуте МФУ працює, — таких як сканер, принтер струменевий HP або іншого конкуруючого бренду. Разом з тим, енергоспоживання девайса можна зменшити, перевівши його в сплячий режим або очікування. Звичайно, можна його і зовсім вимкнути — якщо так зручно з точки зору завдань, для вирішення яких задіюється розглянутий струменевий БФП HP.
  Експлуатувати пристрій, про який йде мова, слід в межах температурного діапазону від 5 до 40 градусів. При цьому, рівень вологості повітря повинен становити 20-80 %. Якщо девайс використовується як принтер струменевий HP рекомендує розміщувати в його лотку для прийому паперу не більше 60 аркушів. При цьому вивід паперу в загальному рахунку можливий у кількості 25 аркушів. При роботі з кольоровим картриджем, підходящим для розглянутого пристрою, необхідно мати на увазі, що його ресурс становить близько 200 сторінок. Щодо чорно-білого картриджа — відповідний показник становить 360 сторінок. Корисно буде вивчити специфіку картриджів, з якими сумісний розглянутий струменевий БФП HP, докладніше.

  Чорні картриджі для МФУ

  Девайс розрахований на використання чорного картриджа типу HP 652 F6V25AE. Відповідний апаратний компонент є оригінальним, і тому повністю сумісним з МФУ. Його ресурс становить, як ми зазначили вище, близько 360 сторінок. Можна відзначити, що він сумісний з цілою лінійкою друкуючих пристроїв від HP.
  БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд

  Чорні картриджі для МФУ: відгуки

  Як оцінюють користувачі якість роздруківки з використанням розглянутого картриджа HP Deskjet Ink Advantage 3635? Відгуки про відповідному апаратному компоненті можуть бути самими позитивними. Насамперед, високо оцінюється той факт, що картридж у зазначеній модифікації — відносно недорогий при цілком пристойному ресурсі для струменевого принтера. При необхідності можна здійснювати моніторинг ресурсу даного компонента з допомогою спеціальних програм: дана можливість також може імпонувати користувачам пристрої. Звичайно, фактичне витрачання картриджа залежить від конкретних типів текстів і зображень, які роздруковуються за допомогою розглянутого принтера. Але в цілому відповідний ресурс девайсу цілком піддається контролю. Якщо картридж закінчується, то цілком оперативно можна придбати новий — дані апаратні компоненти доступні в багатьох мережевих магазинах, так як є поширеним товаром. В принципі, в багатьох випадках можна знайти відповідні девайси з хорошою знижкою.

  Кольорові картриджі для МФУ

  Користувачеві БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635 картриджі можуть знадобитися і кольорові. В якості таких можуть бути використані вироби типу HP 652 F6V24AE. Вони пристосовані до роздруківці з використанням 3-х кольорів. Їх максимальний ресурс становить близько 200 сторінок, хоча, знову ж таки, багато що в даному випадку залежить від конкретних типів текстів або зображень, які роздруковуються на пристрої. Як і у випадку з попереднім картриджем, користувач може контролювати витрачання чорнила. При необхідності — купити новий картридж, який також доступний в багатьох мережевих магазинах.
  БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд

  Кольорові картриджі для МФУ: відгуки

  У свою чергу, як оцінюють користувачі роботу відповідних апаратних компонентів пристрої HP Deskjet Ink Advantage 3635? Відгуки про фірмових картриджах девайса також цілком позитивні. Їх ресурсу може вистачати на вирішення великої кількості завдань. Крім того, користувачам, безумовно, може імпонувати наявність можливості контролю над витрачанням чорнила в картриджі. Якість друку, здійснюваної з допомогою розглянутого апаратного компонента, також оцінюється високо: фірма-виробник, таким чином, реалізує в принтері досить просунуту технологію струменевого друку.

  Відгуки про девайсі: загальні оцінки

  Як в цілому користувачі оцінюють пристрій HP Deskjet Ink Advantage 3635? Огляд думок власників пристрою на різних тематичних порталах дозволяє зробити висновок про те, що найбільш сильними сторонами розглянутого МФУ можна назвати:
 • універсальність — з точки зору підтримки великої кількості форматів носіїв при друці файлів — при скануванні, налаштувань при копіюванні;
 • висока якість друку, сканування, копіювання;
 • стабільність роботи — девайс, в цілому, здатний функціонувати без особливих збоїв;
 • легкість в управлінні, налаштування — завдяки, зокрема, ПО фірмовому від бренду-виробника;
 • компактний розмір, стильний дизайн, можливість задіяти сучасні бездротові та інші комунікаційні інтерфейси;
 • доступність і досить висока економічність витратних матеріалів — за умови оптимізації їх витрачання.
 • Якщо говорити про недоліки пристрою, то до таких, можливо, буде ставитися досить велику вагу — близько 4 кг (потрібно розміщувати девайс на поверхні, яка однозначно зможе витримати подібний вага МФУ), а також відносно висока вартість нових картриджів — хоча витрата може бути досить економічним, а також, що дуже важливо, контрольованим за допомогою апаратних і програмних засобів, пропонованих виробником пристрою.

  Резюме

  Таким чином, пристрій HP Deskjet Ink Advantage 3635 AIO є сучасним, технологічним і продуктивним рішенням, призначеним для друку, сканування та ксерокопіювання різних зображень. Пристрій сумісний з великою кількістю форматів файлів — що важливо з точки зору його задіяння в якості принтера і сканера, що дозволяє застосовувати велику кількість налаштувань при копіюванні.
  БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд
  Девайс передбачає використання оригінальних картриджів HP — чорних і кольорових, які, хоча і можуть коштувати досить дорого, є в достатній мірі економічними, зрозуміло, за умови оптимізації інтенсивності витрат чорнил з використанням програмно-апаратних ресурсів, що знаходяться в розпорядженні користувача. Пристрій досить зручний у налаштуванні, універсально з точки зору застосування в цілях вирішення різних завдань, компактно. Завдяки наявності бездротових інтерфейсів, девайс може бути розміщений в тих місцях, де це зручно з точки зору організації робочого процесу в офісі або зручності користування МФУ будинку.
  БФП HP Deskjet Ink Advantage 3635: відгуки, інструкція, картриджі, огляд
  Простота використання, висока ефективність — головні чинники, які роблять розглянутий девайс зручним для офісу — робота якого може бути, в принципі, неможлива, якщо в ньому не встановлено МФУ (кольоровий), для будинку — якщо потрібно оперативно щось надрукувати, в той час як спеціалізований салон, або ж якщо хочеться поекспериментувати з текстами і зображеннями. Головне — дотримуватися правила експлуатації девайса, прописані в інструкції, використовувати якісні картриджі і проводити регулярну оптимізацію параметрів розглянутого пристрою.