Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

331 0 Новини високих технологій

Здавалося, що піксельна графіка вже давно себе зжила. З'явилося безліч нових форматів (куди більш якісних). Але виявилося, що піксельна графіка все ще жива. Вона до цих пір використовується в іграх, мемах, різних програмах. Піксельна графіка потихеньку стає новим видом мистецтва, яке має право на життя тільки в Інтернеті. Але це не робить її хоч скільки-небудь специфічної. Для здійснення своїх мистецьких амбіцій доведеться спочатку вибрати відповідне програмне забезпечення. Є відмінний варіант. "Піксель арт Студіо" - безкоштовна програма для малювання піксель-арту. Вона допоможе втілити в життя найсміливіші проекти. Ми розглянемо всі основні її опції, але спочатку розберемося, що означає словосполучення "піксель арт".


Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

Що таке піксель арт?

Створення піксель-арту передбачає малювання складних графічних об'єктів з простих фігур. Повноцінна картина складається з маленьких квадратиків (пікселів), які розфарбовуються вручну і надають зображенню потрібний колір, об'єм і форму. Раніше саме так створювалися іконки для запуску додатків (ярлики). Деякі з них створюються так і по сей день. В даний час Pixel Art використовується в самих різних областях. Його використовують у 2D іграх, найпростіших мультфільмах, мемах в Інтернеті і в деяких програмах. Що досить дивно. Однак варто визнати, що виглядає піксель арт досить забавно.
Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки
Для роботи в такому стилі зійде будь-який графічний редактор. Навіть горезвісний "Фотошоп". Але набагато простіше використовувати спеціалізований додаток, яке створене саме для того, щоб працювати саме з такою графікою. Такою програмою є безкоштовний продукт під назвою Pixel Art Studio. Є версії під "Віндовс" і "Мак ОС". Відповідні версії можна знайти в магазині "Віндовс" і в AppStore. А тепер розберемо переваги та недоліки програми.


Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

Переваги програмного продукту

Отже, "Піксель Арт Студіо" - це програма для малювання піксель-арту для ПК. Вона володіє значним списком переваг.
 • Утиліта абсолютно безкоштовна. Її може завантажити та встановити будь.
 • Програма має максимально простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (хоч і без російської мови). З нею розбереться навіть новачок.
 • Продукт не володіє величезною кількістю інструментів, як більш просунуті редактори. Це дозволяє не заблукати в інструментах та налаштуваннях.
 • Програма підтримує роботу з шарами. Як і будь-який якісний графічний редактор.
 • Утиліта працює дуже швидко навіть на старих і слабких машинах (хоч і оптимізована під "Віндовс 10"). Таке рідко буває.
 • Розібратися в принципі роботи основних інструментів не складе ніякої праці. По більшій частині це прості геометричні фігури і лінії.
 • Програма для малювання піксель-арту має в своєму активі вельми багатий довідковий матеріал з купою уроків. Ось тільки весь текст англійською мовою. Але в цьому нічого страшного немає. Перекладач від Гугл швидко і якісно розтлумачить, що там написано.
 • Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

  Недоліки програми

  Як і належить рядовому додатком, Pixel Art Studio має і набір недоліків. Їх, звичайно, менше, ніж переваг, але вони є.
 • Програма відрізняється досить мізерним набором функцій і інструментів: пару ліній, кілька фігур, палітра фарб, полотно з пікселями і кілька інструментів для редагування. От і все.
 • Цей редактор піксельної графіки не дозволяє створювати високоякісний контент. Максимальну якість зображення штучно обмежена.
 • У цій програмі немає можливості створювати анімований піксель арт. А це для ігор, мультфільмів і мемів дуже важливо. Коник програми - статичні піксельні зображення. На більше програмний продукт не здатний. Зате він абсолютно безкоштовний.
 • Чому не використовувати "Фотошоп"?

  Справа в тому, що графічний редактор від Adobe - вельми просунутий продукт. Для того щоб успішно працювати треба довго вчитися. А у випадку з піксель артом і зовсім все складно. Доведеться перелопатити гору літератури на тему "Як малювати піксель арт в Фотошопі". Цей редактор хороший для тих, хто вже звик до нього. А новачки просто загубляться у великій кількості інструментів і функцій. Хоча треба віддати йому належне: продукт відмінно виконує свою роботу і може зробити з зображенням практично всі. Також в "Фотошопі" є опції анімації, що підходить для створення мультфільмів в стилі піксель-арт". Загалом, використовувати "Фотошоп" для малювання стильних картинок в пікселях можна. Але тільки в тому випадку, якщо ви готові витратити купу часу на навчання. Не варто забувати і про те, що "Фотошоп" - платний продукт. І підписка коштує дуже дорого.
  Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

  Позитивні відгуки про програму

  Повернемося до нашої програми для малювання піксель-арту. Що говорять користувачі про "Піксель Арт Студіо"? Варто зазначити, що думки розділилися. Деякі юзери стверджують, що це потужний і зручний інструмент для створення шедеврів. Хвалять простоту використання і наявність всіх основних інструментів. Також юзерам подобається інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і оформлення програми, яка виконана в мінімалістичному стилі. Утиліта прекрасно вписується у стандартний інтерфейс "Віндовс 10". До того ж, користувачі відзначають дуже високу швидкість роботи програмного продукту. Pixel Art Studio дійсно працює швидше, чим більш наворочені графічні редактори. А щодо власники старих ПК стверджують, що ця програма веде себе чудово навіть на їх давніх машинах. Загалом, з оптимізацією у програми все чудово.

  Негативні відгуки про Pixel Art Studio

  Всі позитивні відгуки залишені тими, хто тільки почав занурюватися в захоплюючий світ комп'ютерної графіки. Негативні ж коментарі належать тим, кому немає нічого простіше, як малювати піксель арт в "Фотошопі". Ці товариші заявляють, що "Піксель Арт Сутдио" - марна додаток для тих, хто хоче малювати по клітинках. Професіонали стверджують, що в цій програмі немає абсолютно нічого, за що варто було б його хвалити: убогий набір інструментів, немає ніяких додаткових функцій, немає можливості анімувати об'єкти. Також багато відзначають в корені неправильний механізм роботи з шарами. Як би те ні було, даний програмний продукт розрахований аж ніяк не на професіоналів, а на новачків. Так що на відгуки "фахівців" можна не звертати уваги.
  Програма для малювання піксель-арту. Pixel Art Studio, редактор піксельної графіки

  Висновок

  Отже, підіб'ємо підсумки. Pixel Art Studio - це відмінний додаток для створення піксельної графіки, розраховане на новачків. Воно має зрозумілий і не перевантажений різними непотрібними елементами інтерфейс і мінімальний набір інструментів для створення простих зображень. У теж час цей продукт ніяк не підійде професіоналам, так як не зможе задовольнити їхні потреби своїм функціоналом. У будь-якому випадку малювати піксель арт у цій програмі набагато простіше, ніж в горезвісному "Фотошопі". Якщо потрібен продукт для того, щоб розпочати, щось краще, ніж Pixel Art Studio немає нічого.

  Популярі новини
  Загрузка...