Сюжет, кінцівки та чіти на "Бателфілд 4"

102 0 Новини високих технологій

Гра "Бателфілд 4" з'явилася на ігровому ринку 29 жовтня 2013 року, побивши всі діючі рекорди за попередніми продажу. Вихід гри ознаменував початок цілої епохи, показавши небувалий реалізм. Твір отримав безліч позитивних відгуків як від простих геймерів, так і від популярних ігрових видань. Незважаючи на високий рівень опрацювання, гра вийшла досить складною.

Сюжет

Всі дії, що відбуваються в четвертій частині, є прямим продовженням "Бателфилда 3". Гравцеві належить зануритися в роль Даніеля Рекер - бійця розвідувального корпусу "Могильники". Історія починається в 2026 році на одній з операцій у столиці Азербайджану, де команді головного героя належить вийти на російського інформатора. В ході операції групу військових виявляє російська армія, з-за чого залишати місце дій доводиться з боєм. Героям вдається вибратися, але вони дізнаються сумну правду про те, що в Китаї готується військовий переворот.


Сюжет, кінцівки та чіти на "Бателфілд 4"
Ігрова історія стрімко розвивається, і команді з американських військових доводиться в терміновому порядку евакуюватися з Шанхаю. Їх звинувачують у вбивстві чинного лідера країни, а в Китаї оголошується воєнний стан. Новий глава оголошує військовий стан і скасовує заплановані державні вибори. Світ входить у стан нової "холодної війни" проти США. У китайського узбережжя концентруються великі військові сили двох наддержав. Шанхай поглинає хвиля протестів - мітингувальники вступають у відкриту конфронтацію з національною армією. Команді вдається покинути Китай і проникнути на територію Сінгапуру в якості біженців. Там вони спостерігають несамовиту картину потоплення американського флоту і падіння цілої імперії. Після цього "Могильщикам" належить вести війну з підпілля.


Кінцівки

Гра передбачає кілька варіантів закінчення сюжетної лінії. Гравцеві надається можливість вибору:
 • Не віддавати вибухівку нікому з компаньйонів, знищивши при цьому "Валькирию".
 • Віддати бомбу Ханне, залишивши в живих Ірландця і Пака.
 • Віддати бомбу Ірландцю і врятувати Ханну.
 • Чити на "Бателфілд 4"

  Сюжет, кінцівки та чіти на "Бателфілд 4"
  Незважаючи на цікавий сюжет і хорошу реалізацію сеттінгу, багатьом геймерам гра видалася дуже складною. Для вирішення цієї проблеми з'явилося кілька збірок встановлюються чітів на "Бателфілд 4", які у середовищі гравців називаються "трейнерами". З їх допомогою геймер міг стати невидимим, отримати нескінченний запас зброї і знайти невразливість від куль. Такі допоміжні програми часто йдуть в комплекті з неприємними вірусами, так що скачувати їх не рекомендується.

  Популярі новини
  Загрузка...