"Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

287 0 Новини високих технологій

"Герої Меча і Магії" - одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор. Існує кілька їх частин, але шанувальники гри особливо виділяють третю і п'яту частини. Сюжет гри відбувається у вигаданому світі - Асхане, який поділений на кілька фракцій. Однією з них є некромант.

Маркел

Маркел - один з головних сюжетних героїв Некрополісу з "Герої 5", учень Сандора - одного з головних некромантов. Маркел займав важливу посаду при імператорському дворі, був наближеним королеви Фіони. Цікавився астрологією і разом з тим організував при Імперії велику базу некромантов. Маркел - прагматичний і хитрий, і просуває мети Эриша за допомогою хитромудрих планів і дипломатії. Йому байдужі почуття людей, що робить його чудовим маніпулятором. Для нього важливо лише досягнення його цілей. Маркел зовні відрізняється від некромантов - здоровий колір шкіри, сиве волосся і зелені очі. Носить дорогу мантію, яка прикрашена золотом і дорогоцінними каменями.


Маркел був учнем Сандора і показав себе як обдарованого учня. Це дозволило йому досягти великих вершин у мистецтві некромантії. Коли Сандро загинув від рук Сайруса, то той став для нього ворогом. Маркел умовив наречену імператора Ніколаса воскресити його. Для цього потрібно було зібрати чотири артефакту, що і стало причиною війни Імперських військ і Некромантов з магами Срібних міст. Маркел здолав Сайруса, а Ніколас повернувся до життя, тільки в образі вампіра. І він став правителем Імперії. Але його знищив син Сайруса Зехир. Маркел є "Володарем смерті" - завдяки його дипломатичним здібностям нейтральні війська будуть приєднуватися до армії героя.
"Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

Джованні

Ще один популярний герой Некрополісу з "Герої 5" - це Джованні, вищий вампір і один з лордів Эреша. До того як стати вампіром, він був імперським графом. Коли-то Джованні був правителем невеликого містечка Ла Сегадора, який перебував у герцогстві Бика.


Він постійно ворогував зі свого сестрою Лукрецией, яка була старша і мала більше впливу. Коли йому набридла життя в Ла Сегадоре він вирішив наслідувати приклад сестри і стати некромантією. Коли Джованні став вампіром, то його відносини з Лукрецией стали трохи краще. Одного разу Людмила - правительки Эреша - попросила його укласти договір з герцогством Бика, щоб без перешкод пройти до Иллума-Надін. Джованні хотів правити цим містом і військами нежиті, але Людмила зробила правителем свого вірного поданого Малфроя. Вищий вампір подружився з Орнеллою, яка стала правителькою графства Бика. Вона підтримувала королеву Ізабель в її союзі з некромантами. І завдяки Орнеллу Джованні вдалося отримати Иллума-Надін. Тоді в Эреше прийшов до влади Арантир. Джованні спочатку підтримував його, але у вампіра були свої честолюбні плани, щоб зайняти місце Арантира, але правитель розгадав його підступні задуми. І Джованні був убитий Арантиром. Головна здатність цього героя - "Ловець душ". Коли гине група ворожих істот, у поєдинку вона замінюється дружнім загоном привидів. Їх кількість залежить від рівня героя.
"Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

Арантир

Арантир - один з головних героїв Некрополісу в "Героях 5", вчений, який став верховним правителем Эриша. Він був простим вченим, який весь час проводив у бібліотеках Эриша. І це зробило його одним з наймудріших некромантов. Але інші лорди нежиті не ставилися до нього серйозно.
Арантир був відзначений самої Асхой - за його вивчення знань, його смирення і фанатичну віру, смирення перед Драконом порядку. В знак своєї прихильності Асха дарувала йому здатність закликати Аватару Смерті у вигляді Примарного дракона. Коли Арантир став верховним владикою, то, виконуючи волю Асхі, взявся викорінювати демонопоклонников на території всього Асхана. Усунувши честолюбного і підступного Джованні, він взяв до себе його послідовницю Орнеллу і звернув її на вампіра. З її допомогою йому вдалося знищити ватажка демонопоклонников в Священної імперії і звільнив Ізабель. Потім Арантир зайнявся пошуками Черепа Тіней, щоб не дати здійснитися пророцтвом Сар-Шаззара про Темному месії. Він зіткнувся з учнем мага, Сарета, і той виявився тим про кого говорилося у пророцтві. У сутичці біля воріт Шио Арантир загинув. Спеціалізація цього героя - "Аватар Смерті". Він закликає на полі бою загадкова істота, сила якого залежить від рівня героя.

Орнелла

Ще один цікавий герой Некрополісу в "Героях 5" - це Орнелла, яка з'являється також і в іншій фракції - Порядку. Леді Орнелла була чарівною дівчиною, але завдяки тому, що королева Ізабель уклала союзу з некромантами, зацікавилася їх культом. Активну участь у становленні її як некроманта прийняв Джованні.
Дівчина чудово впоралася з завданням, яке доручив їй вампір - вона розблокувала портал Иллума-Надін. За це Джованні обіцяв їй звернення до вампіра. Під час церемонії вампір хотів убити Арантира, але правитель Эреша випередив його. Орнелла була засмучена і дуже хотіла довести відданість некромантам. Арантир повірив дівчині і звернув її на вампіра. Разом з ним вона знищувала демонопоклонников і розправилася з їх ватажком. Орнелла принесла себе в жертву, щоб знищити вівтарі Хаосу, які захищали місто Святопламень. Одна з спеціалізацій героїні - "Землепроходец", а в грі за Некрополіс в "Героях 5: Повелителі Орди" - "Принцеса вампірів". Всі вампіри в армії персонажа отримують +1 до захисту і нападу.
"Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

Лукреція

Також за Некрополіс "Героїв меча і магії 5" ви можете зіграти за Лукрецію. Вона була графинею герцогства Бика, старша сестра Джованні. Лукреція була талановитою куртизанкою, а коли вона стала вампіром, то змогла ще більше вдосконалити свої вміння та навички у дипломатії. Її вчителем був великий Сандро, вона подорожувала разом з ним і допомогла йому відшукати великий артефакт. Одного разу, коли Лукреція вирушила з Сандро в Порожнечу, Белкет розповів їй, що Сандро скористався нею, і після цього він завдав смертельне поранення графині. Коли її вчитель здолав Белкета, то він запропонував Лукреції стати некромантією. Графиня погодилася, і він звернув її в вампіра. Спеціалізація Лукреції - "Принцеса вампірів". Всі ці істоти в її армії отримують +1 до атаки і захисту.

Каспар

За Некрополіс "Героїв меча і магії 5" ви можете пограти за Каспара. Він народився в сім'ї знахарів в герцогстві Вовка. Каспар став відомим цілителем і лікарювати страшні рани. Одного разу він зважився на один небезпечний експеримент і став некромантією. Але Каспар все одно не залишив лікування. Цілитель відправився мандрувати, де і познайомився з Анастасією. Потім Каспар випив отруту Намтару і став личом. Потім ліч став членом Ради Тіней. Каспар загинув, пожертвувавши собою, щоб знищити вівтарі Хаосу. Спеціалізація даного персонажа - "Бальзамувальник". З підвищенням рівня героя намет першої допомоги зцілює на 5 од. шкоди більше.

Наадир

Цей герой більше, ніж інші некроманти, вважає, що досконаліше всього дух без матеріальної оболонки. Наадир вирушав у далеку і небезпечну подорож на пошуки повного примірника "Одкровень Сьомого дракона". У цьому примірнику повинні були бути дані вказівки про те, як знайти дорогу до порталу, який охороняють Примарні дракони. Портал повинен був привести до склепу, в якому зберігалися "Одкровення" з позначками Белкета. Наадир обміняв можливість проходу на Намисто із зубів дракона. Так у цього некроманта з'явився примірник "Одкровень". Наадир загинув, пожертвувавши собою для того, щоб знищити вівтарі Хаосу. Спеціалізація цього героя - "Ловець душ". Коли гине група ворожих істот, то замість них з'являється загін дружніх привидів. Їх кількість залежить від рівня героя.
"Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

Вибір персонажа

Важливий пункт тактики Некрополісу в "Героїв меча і магії 5" - це вибір персонажа. Саме від його умінь залежить те, наскільки боєздатної буде ваша армія. У деяких персонажів цікаві здібності, але вони гарні на пізній стадії гри або підходять для досвідченого гравця. Який найкращий герой Некрополісу в "Героях 5"?
 • Золтан - універсальний персонаж, підходить для гри проти будь-яких рас.
 • Каспар - цей персонаж ідеально підходить для початківців гравців. Намет першої допомоги допоможе зменшити втрати і зберегти боєздатність вашої армії.
 • Лукрецію варто вибирати для боротьби з магами.
 • У Наадира хороша спеціалізація, яка допомагає збільшити боєздатність армії, а також хороші магічні стартові навички.
 • Орсон - такий же універсальний герой як і Золтан.
 • Важливо обрати головного персонажа, тому що на найбільш складних рівнях гри на самому початку ви навряд чи зможете придбати двох героїв. Тому обраний вами полководець - це важлива складова вашого успіху.
  "Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

  Прокачування умінь

  Також в гайде за Некрополису в "Героях 5" потрібно описати варіант прокачування умінь персонажа. На початкових етапах важливо отримувати расове вміння - "Духовний зв'язок". Це дозволить вам отримати навик "Вічне рабство", який дозволяє воскресити істот під час битви. Також з цим пов'язана одна особливість гри (баг): якщо ви в битві використовували заклинання "Підняття мертвих" і у вас є навичка "Вічне рабство", то відроджені істоти залишаються у вашій армії. "Крик Баньши" буде корисний на більш пізніх стадіях гри. Потім вам необхідно прокачувати навичка "Освіта" - це дозволить вам отримувати більше досвіду. Також некромантам нагоді "Тяжіння магії" - це збільшить запас мани. Корисний навик "Розгадка таємного" - це дозволить вам вивчити заклинання противника і побачити його артефакти і розвиток героя. Також варто прокачати навик до "Вченого", оскільки завдяки йому ви зможете вивчити вміння "Крик жаху". "Менторство" дозволить вашому героєві (якщо він має 20 років), то у вас з'являться допоміжні герої 12 рівня, що дозволить вам активніше переміщатися по карті.
  "Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

  Вибір магії

  У тактиці Некрополісу у "Героя 5" також треба зазначити, яку школу магії варто прокачувати персонажа. Для некромантів вибирають зв'язку "Заклик" + "Тьма". Але більш ефективно прокачувати кілька напрямків шкіл магії.
 • Магія темряви - найпопулярніший для цієї фракції варіант.
 • Магія хаосу - у цієї школи магії високі параметри, тому вивчення заклинань цього напряму також прекрасно підходить для некромантов.
 • Це найпопулярніші варіанти для фракції Некрополіс.
  "Герої 5": герої Некрополісу. Здібності і цікаві фішки

  Будівництво будівель і армія

  На самому початку потрібно побудувати таверну і придбати додаткового героя. Можна придбати і героя не з вашої раси, щоб поповнити свою армію. Важливо захопити тартак і рудник. Потім вам потрібно побудувати "Погост" і "Цвинтарі", потім вам потрібно поліпшити скелетів і нападати з ними на більш сильні нейтральні війська. Потім піднесіть Гільдію магів і "Склеп", потім Ратушу і Кістяний Стовп - він додасть вашому героєві окуляри Темної енергії. Далі ви повинні обрати один з варіантів: або ви будете робити упор на економіку або робити упор на армії. Шанувальники гри створили мод на Некрополіс в "Героях 5". Це дає можливість змінити зовнішній вигляд споруд і героїв. Також в деяких модах змінюють навички істот, що дає більший простір для складання стратегій. "Герої меча і магії" - одна з найкращих комп'ютерних ігор, в якій гравці можуть продемонструвати тактичні здібності. А цікавий сюжет робить гру ще більш цікавою.

  Популярі новини
  Загрузка...