Оптичне волокно в Fallout 4: застосування та місцезнаходження

106 0 Новини високих технологій

Fallout 4 - це багатогранна і різнобічна гра, в якій так багато різних варіантів існування в ігровому світі. Один з них - це будівництво власного поселення. Оптичне волокно в Fallout 4 є рідкісним і важливим складовим для створення безлічі будівель. Крім будівництва, даний матеріал використовується і для поліпшення деяких видів зброї, так що для його використання потрібно правильно розставляти свої пріоритети.

Як добути оптичне волокно

Оптичне волокно в Fallout 4: застосування та місцезнаходження
Якщо немає бажання використовувати консольні команди для нескінченної кількості оптичного волокна в Fallout 4 то варто скористатися деякими порадами щодо чесної видобутку даного матеріалу. Подорожуючи по Співдружності, гравець буде досліджувати різні заводи, музеї, офіси та поселення, в числі яких мерія міста Джамейка-Плейн. Всередині цієї прекрасної будівлі розташовано безліч лазерних пасток, які можна відключити, використовуючи кнопку на стіні. Однак не варто поспішати з даною дією, краще, навпаки, активувати лазерні пастки.


Справа в тому, що знешкоджуючи кожен лазер, гравець буде отримувати одну одиницю оптичного волокна. От де взяти оптичне волокно в Fallout 4 чесним шляхом.

Розбір ресурсів

Оптичне волокно в Fallout 4: застосування та місцезнаходження
Крім звичайної видобутку оптичного волокна в Fallout 4 і консольних команд, є спосіб, для якого знадобиться верстак. Так як в основу цієї частини лягло створення предметів, то логічно припустити, що в грі можливий і розбір різного мотлоху. Після того, як та чи інша річ буде розібрана, з неї можна добути кілька одиниць ресурсів для створення предметів або модифікації зброї. Так де оптичне волокно в Fallout 4 можна дістати і які предмети треба розібрати? Першим у списку мотлохом для розбирання стає аплікатор, який важить півкілограма і дає при розборі дві одиниці оптичного волокна. Біометричний сканер важить три кілограми, але дає лише одне оптоволокно. Вага мікроскопа складає п'ять кілограм і він здатний дати одне оптичне волокно. Потужний мікроскоп, отоскоп і протопит біометричного сканера також при розборі виділяють по одній одиниці оптичного волокна. Останній зразок мотлоху, здатний видати два оптичних волокна - це чорний ящик.


Купівля оптичного волокна

Оптичне волокно в Fallout 4: застосування та місцезнаходження
Якщо гравець не знайомий з розбором мотлоху, то варто спробувати придбати даний товар у продавця. Єдиний, хто може реалізувати оптичне волокно партією по 25 штук - це проктор Тиган. Знайти його можна на борту "Придвена" - корабля, на якому прибуло в Співдружність Братство Сталі. Однак гравцеві доведеться пройти ряд завдань, перш ніж члени Братства довірять головному герою піднятися на борт дирижабля.

Корисні поради

Багато предмети в Fallout 4 складаються з декількох матеріалів. При будівництві або поліпшення спорядження можна помітити, що затрачаються на створення будівлі не тільки базові ресурси, але і цілісні предмети, наприклад, лампа або біометричний сканер. Перед будівництвом варто попередньо розібрати ті предмети, які гравцю потрібні тільки для використання того чи іншого ресурсу. Так, можна розібрати стілець на метал і дерево, тоді у гравця буде і те і інше. У той час як при звичайній ліквідації стільця дерево піде в хід, а метал зникне. Такий підхід забезпечить гравця достатньою кількістю ресурсів для будівництва поселення або модифікації зброї і броні. Кожні дві доби будуть оновлюватися скрині з видобутком і товар у продавців, так що для придбання необхідної кількості оптичного волокна в Fallout 4 можна просто почекати два дні, а потім відвідати всіх продавців, що реалізують потрібний товар. Для додавання інвентар оптичного волокна шляхом використання консолі необхідно ввести команду player.additem 00069087 Х. Останню букву потрібно замінити необхідною кількістю ресурсу.

Популярі новини
Загрузка...