Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

51 0 Новини високих технологій

Лазерний принтер здатний друкувати кольорові зображення в досить високій якості і з прийнятною швидкодією — це Samsung CLP-310. Дане рішення відмінно підійде для тих випадків, коли обсяг друку невеликий і не перевищує 5000 копій в місяць. Це може бути мала робоча група або ж невеликий офіс. Саме на цю частину ринку і націлений розглянутий принтер.

Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

Позиціонування

Вартість 10000 рублів відносить розглянутий лазерний принтер до рішень бюджетного, початкового рівня. Додатковим доказом цього є те, що обсяг друку в даному випадку невелика. Але при цьому у розглянутого рішення для друку є одна важлива особливість — він здатний виводити досить якісні кольорові картинки, зображення і навіть фотографії. Тому основним місцем його застосування є невеликі за розмірами і обсягами роботи офіси або робочі групи, які потребують якісної кольорової і при цьому недорогий друку.


Частково покрити потреби в пресі цей принтер може також і в середніх або великих установах. Але при цьому його необхідно доповнити будь-яким доступним і більш швидкісним монохромним рішенням для друку. Також цілком доречно застосування розглянутого продукту і для дому. Але в цьому випадку необхідно розуміти, що таке периферійний пристрій не може бути дешевим за замовчуванням. Та й видаткові матеріали у нього теж досить дорогі.

Комплектація. Порядок налаштування і підключення

Непогано йдуть справи і з комплектацією Samsung CLP-310. Інструкція та гарантійний талон – це повний перелік йде разом з принтером документації. Крім самого друкуючого пристрою у списку поставки також присутні комп'ютерний кабель, провід електроживлення, картридж зі стартовим наповненням тонера і диск з прикладним програмним забезпеченням. Наведеної раніше документації цілком достатньо для початку використання такого лазерного принтера за прямим призначенням. Надалі лише потрібно по мірі необхідності поповнювати запаси тонера в картриджах. Алгоритм підключення і налаштування даного лазерного друкуючого пристрою такий:


 • Витягуємо його з коробки. Прибираємо транспортувальні кріплення згідно інструкції. Встановлюємо принтер на постійне місце і підключається до мережі змінного струму і до комп'ютера. По інструкції встановлюємо у друкуючий пристрій картриджі.
 • Включаємо принтер і комп'ютер. Диск, який йшов з друкуючим пристроєм в комплекті, вставляємо в дисковод і встановлюємо драйвера.
 • Друкуємо тестову сторінку, після цього принтер готовий до роботи.
 • Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

  Картриджі. Їх характеристики

  Як було зазначено раніше, друкувати в кольорі може Samsung CLP-310. Картридж моделі Samsung 409 використовується в даному лазерному принтері. Якщо точніше, то це набір з 4 картриджів. Один з них чорний CLT-K409S/SEE має збільшений ресурс друку, який дозволяє на одній заправці картриджа отримати 1500 сторінок. Інші три використовуються тільки в режимі кольорового друку і мають вже ресурс друку на одній заправці 1000 сторінок. У цьому випадку їх моделі CLT-C409S/SEE (синій), CLT-M409S/SEE (пурпурний) і CLT-Y409S/SEE (жовтий).

  Заправка картриджа

  Як було зазначено, відразу чотири картриджа використовуються в Samsung CLP-310. Тонер, відповідно, теж повинен бути 4 різних видів: жовтий, пурпурний, синій і, звичайно ж, чорний. Як результат, у порядку розбирання та заправки картриджів буде лише тонер. Всі інші операції в цьому випадку ідентичні. Порядок заправки картриджа такий:
 • Витягаємо потрібний картридж з принтера.
 • Демонтуємо дозуюче лезо. Для цього відкручуємо 3 фіксуючих шурупа і по краях леза акуратно витягаємо поролон. Після цього лезо висуваємо вперед і знімаємо.
 • Очистити контейнер від залишків тонера і засипаємо новий такий порошок.
 • У зворотному порядку збираємо картридж.
 • Заклеюємо існуючу контактну групу на картриджі віртуальним чіпом.
 • Встановлюємо назад картридж.
 • Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

  Технічні характеристики

  Вельми і вельми скромний набір інтерфейсів реалізований в Samsung CLP-310. В даному випадку в переліку технічних специфікацій фігурує лише підтримка USB. Про Wi-Fi або RJ-45 в цьому випадку ніякої мови не може бути. До плюсів цього периферійного пристрою можна віднести дозвіл, який є однаковим як для монохроматичного, так і для кольорового режиму і відповідає 2400х600. Звичайно, для виведення високоякісних фотографій цього недостатньо, але ось картинки з середньою якістю це дозволяє отримувати.

  Швидкодія

  Досить непоганим швидкодією, як для кольорового лазерного принтера, може похвалитися Samsung CLP-310. На друк першої чорно-білої сторінки цей принтер витратить всього 14 секунд. Після цього швидкодію принтера в монохроматичному режимі буде постійним і дорівнює 16 сторінок в хвилину. На висновок першої кольорової сторінки це друкуючий пристрій витратить 26 секунд. Протягом хвилини на ньому в цьому режимі можна отримати лише 4 відбитка.
  Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

  Папір

  Максимальний формат для цього принтера — це А4. До мінусів периферійного принтера можна віднести те, що він не здатний друкувати без полів і в обов'язковому порядку по краях будуть відступи по 05 мм. Також даний принтер здатний здійснювати вивід на А5 В5 А6 і Letter. Щільність сторінок повинна знаходитися в діапазоні від 60 г/м 2 (аркуші) до 163 г/м 2 (ватмани, полегшений картон).

  Відгуки

  Відмінними технічними характеристиками як для малого офісу, так і для невеликої робочої групи володіє Samsung CLP-310. Заправка ж його не настільки вже й складна, з нею під силу навіть початківцю впоратися. Саме на ці нюанси, пов'язані з його експлуатацією, вказують відгуки користувачів. Також до плюсів даного принтера можна віднести розширений список підтримуваного системного софта, який, крім звичних «Віндовс» і «МакОС», включає також і «Лінукс». Мінусів у цього принтера початкового рівня вже точно немає.
  Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки

  Резюме

  З урахуванням того, що Samsung CLP-310 спочатку компанією-виробником позиціонувався як бюджетне лазерне рішення з підтримкою кольорового друку, мінусів у нього істотних немає. Скромний інтерфейсний набір, наявність полів в друкованих документах і інші важливі особливості цього принтера типові для даного класу пристроїв. А от плюси у розглянутій моделі точно є. Це і низька вартість і висока якість друку документів, і навіть можливість друку у кольорі.