Огляд на руль Logitech Formula Force EX

310 0 Новини високих технологій

Найкращі враження від комп'ютерних гонок можна отримати при грі зі спеціального керма в комплекті з педалями. Цю картину відмінно доповнить ручна коробка перемикання передач. Саме з подібним набором рекомендується пробувати різні симулятори. Але і від аркадних гонок можна отримати задоволення. Проте в даний час покупка сучасного керма для гонок може вийти у велику суму. Благо можна підібрати більш бюджетну модель або звернутися до вторинного ринку, який наповнений подібною продукцією. В даній статті - опис і характеристики керма Logitech Formula Force EX.

Огляд на руль Logitech Formula Force EX

Опис

Дана модель вийшла досить давно і не може змагатися з нинішніми флагманами. Проте в ролі бюджетного варіанту або першого гоночного комплекту варіант підійде. В комплект входять: сам кермо з кріпленням до столу і платформа з двома педалями. На жаль, окремого блоку з коробкою перемикання передач тут немає. Також виробник пропонує два варіанти кріплення - до столу або до ніг. У першому випадку ви отримуєте стійкість при поворотах керма і волю ногам для натискань на педалі. Тому однозначно використовуйте з'єднання із столом.


Технічні характеристики

Руль Logitech Formula Force EX цікавий декількома пунктами, з-за яких на дану модель варто подивитися тим, хто збирається обзавестися девайсом. По-перше, це досить скромна вартість. Навіть у момент виходу дана модель була бюджетної, а зараз її можна придбати за 2-3 тисячі рублів. По-друге, це непогано реалізована технологія Force Feedback, яка дозволить повністю зануритися в процес водіння. Завдяки віддачі керма ви будете почувати дорожнє покриття. Пройдемося трохи по характеристиками пристрою. Кермо підключається до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Девайс сумісний з персональними комп'ютерами та пристроїв Mac. На кермі можна знайти 12 кнопок + платформа з 2 педалями (газ і гальмо). Для управління в ігрових меню використовується вбудований D-pad. Діаметр ігрового керма Logitech Formula Force EX складає 10 дюймів, а кут повороту - 180 градусів. Це не так багато, але з-за невеликого діаметра цілком достатньо в більшості гоночних ігор. На кермі передбачені прогумовані накладки для зручності управління, вирізи під великі пальці рук. В цілому дизайн і ергономіка керма емітують засіб управління реальним гоночним автомобілем.
Огляд на руль Logitech Formula Force EX

Висновок

Згідно з відгуками користувачів на різних ресурсах, Logitech Formula Force EX - це цілком гідний ігровий кермо за свої гроші. Його можна придбати навіть зараз, якщо ви не хочете витрачати 20-30 тисяч рублів на дорогу модель.

Популярі новини
Загрузка...