Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи

42 0 Новини високих технологій

Відмінно збалансовані технічні специфікації, швидкодія і вартість дозволяють Samsung SCX-4220 реалізувати повноцінну підсистему сканування, виведення документації з ПК і копіювання в невеликому офісі. Саме можливості цього універсального рішення в подальшому будуть поетапно і досить детально розглянуті.

Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи

Позиціонування МФУ. Комплектація

Багатофункціональний пристрій бюджетного класу Samsung SCX-4220 націлене, як було раніше зазначено, на роботу в малому офісі. Ще однією альтернативною сферою його застосування може стати мала робоча група. В обох випадках кількість ПК не має більше 15 штук. У цьому випадку наявність такого універсального рішення дозволить цілком і повністю покрити потреби в друку і копіювання. Також до позитивних сторін цього універсального рішення можна віднести початкову комплектацію яка включає:


 • Багатофункціональний пристрій.
 • Картридж, заповнений на 70 відсотків тонером.
 • Інтерфейсний кабель для підключення до персонального комп'ютера.
 • Шнур електроживлення.
 • Диск з драйверами і додатковим прикладним ПЗ.
 • Керівництво користувача.
 • Рекламні брошури.
 • Гарантійний талон.
 • Зазначений список є достатнім для використання цього універсального рішення. У нього навіть включений інтерфейсний кабель, який деякі виробники виключають з комплекту постачання і його у такій ситуації необхідно додатково купувати.

  Технічні специфікації. Продуктивність МФУ

  Як і більшість аналогічних пристроїв, Samsung SCX-4220 ґрунтується на лазерному методі друку. До його позитивних сторін можна віднести високу швидкодію і можливість друку і копіювання у великому обсязі. Саме ці два важливих моменти і дозволяють без особливих проблем перекрити потреби у пресі як у малій робочій групі, так і в невеликому офісі. На розігрів даного багатофункціональному пристрою потрібно затратити 42 секунди, а на друк першої сторінки – 11 секунд. Потім це МФУ може друкувати або копіювати 18 сторінок протягом хвилини. Місячний ресурс друку і копіювання – 10000 односторонніх сторінок. Можливості підключення в ньому представлені тільки одним USB, але цього цілком достатньо для розкриття його потенціалу. Роздільна здатність в режимі копіювання або друку одно 600 х 600 а при скануванні можна отримати 4800 х 4800.


  Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи

  Папір

  Найбільший стандартний формат аркушів, на якому може здійснювати висновок принтер Samsung SCX-4220 - А4. Також у цьому списку є А6 А5 В5 і навіть рідко використовується на практиці letter. Модель картриджа в цьому МФУ - SCX-D4200A. Після покупки його ресурсу вистачить на 2000 сторінок. Наступна заправка тонером дозволить збільшити це значення до 3000 аркушів в односторонньому виконанні. Місячний обсяг виведених сторінок, як було зазначено раніше, становить 10000 сторінок. Як результат, картридж доведеться заправляти за такої інтенсивної навантаженні 3-4 рази протягом місяця. Найменше значення щільності паперу для цього багатофункціонального пристрою – 64 г/м 2 . Максимально ж допустиме його значення – 163 г/м 2 .

  Вартість та відгуки

  На поточний момент все ще можна придбати зі складських запасів БФП Samsung SCX-4220. Його вартість знаходиться в діапазоні від 10000 до 12000 рублів. Істотних мінусів його власники у відгуках не виділяють. А от плюсів у нього дуже і дуже багато. Основні з них – це великий ресурс з друку і феноменальне швидкодію як для МФУ початкового класу. Також цей перелік потрібно доповнити значним списком форматів, значним набором драйверів для основних версій системного софта і низькою вартістю витратних матеріалів.
  Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220: прекрасне рішення для малого офісу або невеликої робочої групи

  Підсумки

  Просто відмінно підходить Samsung SCX-4220 для забезпечення документообігу в рамках невеликого офісу або ж в аналогічній групі. Ще цілком успішно можна використовувати для друку і не тільки в домашніх умовах, але при цьому потрібно враховувати його досить високу вартість, як для такого випадку. У всіх інших випадках більш краща покупка більш дорогого універсального рішення з великим ресурсом місячної друку.