Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів

111 0 Новини високих технологій

Включення роздачі WiFi знадобиться, якщо лептоп підключено до Світової мережі за допомогою кабелю, а купівля або установка окремого роутера неможлива. Дана стаття висвітлює питання, які програми для роздачі WiFi існують. У ній описані самі утиліти і наведена інформація по їх настроюванні. Виконавши прості дії в таких додатках, користувач забезпечить інтернетом всі пристрої, в яких встановлений модуль Wi-Fi.

Virtual Router

Virtual Router - повністю безкоштовна програма для WiFi-роздачі. Спочатку вона поставлялася без додаткового ПЗ, але зараз з'явилася версія Virtual Router Plus, в яку вбудовуються додаткові рекламні компоненти. Перед установкою бажано включити підвищений режим безпеки в антивірусній програмі. Уважно переглядайте кожен екран інсталятора для відключення непотрібного.


Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів
Якщо не враховувати можливості установки на комп'ютер рекламних компонентів, програму можна рекомендувати всім. Цей продукт є одним з кращих в своєму класі. Інтерфейс програми простий, тому розібратися з налаштуванням зможе навіть недосвідчений користувач. Для скачування програми завітайте на офіційний сайт розробника. Єдиний недолік утиліти - неможливість роздачі Wi-Fi підключення до інтернету використовується бездротове з'єднання.

Налаштування Virtual Router

Після завершення установки і першого запуску утиліти на екрані з'явиться вікно, в якому потрібно буде виконати настройку, заповнивши кілька граф:
 • Ім'я мережі - тут слід задати титул, який буде відображатися при пошуку Wi-Fi-з'єднання на іншому пристрої.
 • Пароль - ключ, без введення якого підключитися до інтернету не вийде.
 • Загальне з'єднання - виберіть з'єднання, через яке лептоп підключено до світової мережі.
 • Заповнивши всі поля налаштувань, клікніть по кнопці Start Virtual Router. Утиліта автоматично згорнеться, а на екрані відобразиться повідомлення про успіх операції. Тепер до бездротової мережі можна підключитися з будь-якого пристрою.


  WiFi Creator

  WiFi Creator - проста і зручна програма для ноутбука для роздачі WiFi. В інтернеті також є додаток WiFi HotSpot Creator. Не плутайте ці програмні продукти. HotSpot Creator - утиліта, яка крім себе встановлює на комп'ютер шкідливого ПО.
  Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів
  Інсталяція WiFi Creator не викличе труднощів - процес установки стандартний. Перед запуском програми треба дати підвищені права. Простіше всього це зробити, викликавши контекстне меню ярлика та клікнувши по пункту "Запустити від імені адміністратора". Утиліта не додає новий функціонал та не встановлює додаткових драйверів, а просто виконує настройку, яку досвідчений користувач може зробити з командного рядка. Налаштування програми повністю аналогічна Virtual Router. Користувачеві потрібно ввести ім'я мережі, пароль і виберіть з'єднання, яке використовується лептопом для доступу до інтернету. По завершенні конфігурування клацніть по рядку Start Hotspot.

  mHotspot

  mHotspot - програма для ноутбука для роздачі WiFi з великим функціоналом, ніж в описаних вище продуктах. Додаток може відображати перелік підключених пристроїв, обмежити кількість одночасних підключень. На вкладці Hotspot зазначений об'єм переданих та отриманих даних, швидкість з'єднання з інтернетом (вхідна та вихідна окремо).
  Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів
  Єдиний її недолік - спроби встановити додаткове під час інсталяції. Перевіряйте всі діалогові вікна і відмовляйтеся від тих продуктів, які вам не потрібні. Після першого запуску програма запропонує включити брандмауер, якщо він вимкнений, посилаючись на неможливість правильного функціонування. У більшості користувачів mHotspot працює і без активації брандмауера. Налаштування програми стандартна. Від користувача буде потрібно ввести ім'я точки доступу, пароль, вказати інтернет-підключення. У налаштуваннях утиліти є пункти, що відповідають за додавання mHotspot в автозавантаження, включення роздачі Wi-Fi після запуску програми, перевірку оновлень.

  MyPublicWiFi

  MyPublicWiFi - ще одна програма для ноутбука для роздачі WiFi, яка володіє додатковим функціоналом. Після інсталяції програма зажадає перезавантаження лептопа. Налаштування утиліти виконується аналогічно цієї операції в іншому ЗА свого класу.
  Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів
  Користувач може переглянути перелік пристроїв, що використовують точку доступу, обмежити швидкість роздачі інтернету, вказати кількість одночасних підключень. Для скачування утиліти відвідайте офіційний сайт. Додаток поширюється безкоштовно.

  Connectify Hotspot

  Програма для ноутбука для роздачі WiFi Connectify поставляється в декількох версіях. Більшості користувачів вистачить функціоналу безкоштовної редакції. Ціна платних версій починається з 2500 рублів, тому купівля утиліти недоцільна. За такі гроші можна купити бездротової роутер. Головна перевага утиліти - підтримка більшості популярних версій Windows. Працює додаток навіть в XP.
  Програма для ноутбука для роздачі WiFi: огляд кращих продуктів
  Під час установки ОС додається нова служба WiFi. Програма для роздачі інтернету зажадає перезавантаження лептопа після інсталяції. Також утиліта буде запускатися автоматично при кожному включенні комп'ютера.
  Після першого запуску програма покаже коротку інформацію про себе. На цьому екрані досить натиснути по напису Next, не читаючи. Ніякої корисної інформації в цьому вікні немає. На другому і третьому екранах клікніть по посиланню Use Hotspot Lite. Не вводите інформацію в поля, розташовані в цих вікнах. Налаштування Connectify стандартна, але змінити ім'я точки доступу безкоштовна версія утиліти не дозволить. Після конфігурування і запуску роздачі на екрані відкриється рекламне відео. Дивитися його не обов'язково, можна відразу ж вимкнути. Використовувати додаток рекомендується, якщо жодна інша утиліта не змогла впоратися з такою операцією, як роздача WiFi (ос Windows 8). Програма володіє великою кількістю недоліків і малим числом переваг перед іншими продуктами.