Як Acer зайти в BIOS? Які клавіші використовувати?

240 0 Новини високих технологій

Часто людині необхідно увійти в БІОС ноутбука для того, щоб змінити які-небудь параметри, дізнатися інформацію про машину або змінити порядок завантаження пристрою. Але біда в тому, що в різних лептопах використовуються різні способи входу. Як Acer зайти в BIOS? Відповідь на це питання не може бути односкладовим, так як навіть різні моделі "Асер" відрізняються способами входу. Але ми спробуємо розібратися в цьому питанні.

Трохи про виробника

Компанія Acer дуже популярна на ринку комп'ютерів. Її моноблоки і лептопи можна знайти практично в кожному магазині. Варто також зазначити, що в сучасних реаліях вітчизняного ринку технологій продукція "Асер" знаходиться на другому місці за популярністю. Перше займають китайці з "Леново". А це вже багато про що говорить. Техніка від "Асер" – надійна, стильна і продуктивна. Що ще потрібно середньостатистичному користувачу? Знати, як Acer зайти в BIOS. Розглянемо найпопулярніші моделі ноутбуків.


Як Acer зайти в BIOS? Які клавіші використовувати?

Лінійка Acer Aspire

Тут все складно. Однак іноді життєво потрібно потрапити в Acer Aspire Bios. Як зайти до нього? Для цього є деякі клавіші, здатні допомогти. Але біда в те, що навіть у цій лінійці лептопів можуть бути самі різні комбінації. Найпростіший спосіб – спробувати затиснути кнопку F1 або F2. На деяких моделях такий варіант спрацьовує. Якщо ці клавіші не спрацювали, то можна спробувати натиснути Delete або Tab. Це теж досить популярні кнопки. Достовірно відомо, що в моделях Acer Aspire V3 вони працюють. Якщо і це не спрацювало, то можна спробувати Ctrl + Alt + Esc. Так, затискати його дуже незручно, але іноді воно працює.
Як Acer зайти в BIOS? Які клавіші використовувати?
Є ще такий цікавий ноутбук Acer Aspire v5. В BIOS як зайти? Дуже просто: натиснути Ctrl + Alt + S. Цей варіант виглядає простіше інших. Однак потрібно розуміти, що у компанії багато лептопів різних серій. І в них все може бути по-іншому.


Лінійки Aspire і Extensa

Тут також все залежить від того, який саме у вас ноутбук Acer. Як зайти в BIOS на ньому? Якщо ви власник лептопа серії TravelMate, то можна спробувати натиснути F2 або Del. Для пристроїв описуваної лінійки це стандартні кнопки. Але іноді ноутбуки Aspire можуть оснащуватися окремою кнопкою, яка буде знаходитися де-небудь на корпусі. І тоді доведеться її пошукати. Що стосується девайсів серії Extensa, то тут все ще гірше. За замовчуванням сполучення клавіш Ctrl + F2 має завантажувати БІОС на пристрої. Але в деяких моделях воно не працює. І тоді користувачам доводиться навмання затискати всі можливі комбінації.
Як Acer зайти в BIOS? Які клавіші використовувати?
Деякі моделі Extensa реагують також на Ctrl + Alt + Esc. Варто його спробувати, хоч воно і моторошно незручний. Однак що робити, якщо жодна з комбінацій не допомогло? Є кілька варіантів виходу з такої ситуації.

Вивчення документації

Якщо вам потрібна відповідь на питання про те, як в Acer зайти в BIOS, самим розумним буде звернутися до документації ноутбука. Шукана комбінація повинна бути записана в інструкції користувача. Де-то в розділі, присвяченому Біоса. Також деякі моделі мають специфікації, написані на коробці. Там теж можуть бути дані про "сервісних кнопках". В тому числі і про тих, які запускають БІОС комп'ютера. А ось якщо документів не залишилося? Що робити тоді? І навіть в цьому випадку є вихід.

Вивчення інформації при завантаженні ноутбука

Багато моделі лептопів при включенні відображають інформацію про завантаження. У числі іншого там можуть бути і дані про Біосі ноутбука. Потрібно лише встигнути уважно прочитати всі пункти. Хоч зробити це непросто (так як картинка тримається лише кілька секунд). Якщо там є рядок виду Press Tab to enter setup, то сміливо можете натискати Tab.
Як Acer зайти в BIOS? Які клавіші використовувати?
Саме це кнопка відкриє налаштування Біоса. Замість Tab там цілком може бути і інша кнопка. Ця була обрана просто для прикладу. По суті, так можна дізнатися інформацію про кнопках для входу в БІОС на будь-якому ноутбуці. Однак прочитати все це за раз не представляється можливим. Доведеться перезавантажувати машину кілька разів. У кращому випадку.

Висновок

Отже, ми всебічно розглянули питання про те, як в Acer зайти в BIOS. Потрібно відзначити, що зробити це досить-таки непросто, так як кожна модель може мати власну комбінацію для входу. Можуть навіть бути окремі кнопки на корпусі для здійснення цього процесу. Але зате тепер точно відомо, де можна знайти інформацію по службових клавіш: у документації лептопа. А якщо її немає, то при завантаженні комп'ютера клавіша для входу в налаштування Біоса точно буде написана. Потрібно тільки її запам'ятати. І більше проблем зі входом в БІОС не буде.

Популярі новини
Загрузка...