Військова база в «Майнкрафте» з модами і без них

183 0 Новини високих технологій

Можливості будівництва в грі Minecraft практично необмежені. Однак не всі ігрові споруди можуть бути функціональними і повноцінно виконувати свою роль. Зате повторити зовнішні схожості з реальними об'єктами і предметами досить легко - для цього потрібні ресурси, фантазія і терпіння. Також є можливість втілити в реальність свої задуми. Частина успішних і крутих проектів можна завантажити у вигляді модифікацій і окремих карт, а потім робити з ними що завгодно (редагувати на свій розсуд і так далі). Наприклад, можна побудувати військову базу в «Майнкрафте» або скачати готовий варіант.

Військова база в «Майнкрафте» з модами і без них

Моди на військову базу

Сьогодні не складає труднощів знайти безліч готових військових баз, які вражають своєю деталізацією і опрацюванням. Деякі з них копіюють реальні об'єкти, а інші є фантазією гравців.


Наприклад, мод на військову базу в «Майнкрафте» під назвою Desert Military Base. В ньому вам пропонується відвідати повноцінну пустелю, на теренах якої знаходиться секретний військовий об'єкт. Тут ви можете помилуватися поруч бойових вертольотів, ангарів, літаків та іншими речами, притаманними військових об'єктах. Інший популярний варіант - це модифікація Military Base 51. Замість пустелі тут окрема ділянка землі (який, на жаль, не облаштований за межами самого об'єкта). По скріншотам і опису стає зрозуміло, що дана база призначена для повітряної техніки і всього, що з нею пов'язано: посадочні і злітні смуги, вишки для прийому сигналу, антени і т. д.
Військова база в «Майнкрафте» з модами і без них

Самостійна споруда

Щоб зробити військову базу в «Майнкрафте» самому, потрібно багато терпіння і знань в даній області. Звичайно, можна вигадувати об'єкти самостійно, але реалістична і детальна планування бази цінується набагато більше. Слід запастися величезною кількістю ресурсів. При цьому більшість з них повинні бути блоками різних металів та інших важковидобувних ресурсів.

Популярі новини
Загрузка...