Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."

197 0 Новини високих технологій

У статті представлено проходження гри "Сталкер: Вітер змін", яку любителі довели до версії 3.0. У модифікації представлено багато нового, в тому числі і сюжет, який триває недовго, але дуже насичений подіями.

Сюжет

Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."
Отже, основна гра "Сталкер: Чисте небо" пройдена, і настав час випробувати модифікацію "Сталкер: Вітер змін", проходження якої не залишить байдужими шанувальників цієї гри. Події розвиваються мода після закінчення попередньої сюжетної лінії "Чистого неба". Головний герой, Шрам, приходить в себе в Саркофазі, де навколо одні солдати "Моноліту". Зустрівши одного з них, наймита треба поговорити з ним. Після діалогу монолитовец дає завдання головному герою слідувати до Комірнику, у якого можна взяти захисний жилет та іншу амуніцію.


Перш ніж почати проходження "Сталкера: Вітру змін", можна досліджувати Саркофаг і розжитися зброєю і патронами у полеглих солдатів "Моноліту". Після всіх маніпуляцій можна спокійно вирушати на територію Прип'яті.
Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."
Як тільки Шрам з'являється в Прип'яті, йому приходить тривожний сигнал про допомогу, у якому повідомляється про потрапив у біду сталкері, що застряг в теплиці. Коли найманець приходить на виручку сталкера, то допомагає йому відбитися від атаки псів. Після цього вони разом вирушають в бар, там же врятований в нагороду віддає головному герою артефакт. У барі є чоловік, одягнений в одяг загону "Чисте небо" – з ним треба поговорити про завдання. Він направить найманця шукати контейнер на озері Бурштин. До речі, одна з небагатьох додаткових завдань.


По ходу проходження гри "Сталкер: Вітер змін" головний герой потрапляє на озеро Бурштин і слід до професору. Той вирішує направити найманця на пошуки і проникнення на локацію Лабораторія Х-16. Проте з виконанням цього завдання краще не поспішати, так як Шраму ще потрібно відшукати контейнер для людини ЧН. Знаходиться потрібний атрибут в одному з ангарів.
Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."
Після виконання додаткового завдання можна вирушати в Лабораторію Х-16. Щоб не зашкодити головному герою потрібно активувати амулет Шраму. У самій лабораторії, під землею, найманець виявляє сталкера по імені Привид. Поговоривши з ним, Шрам забирає у нього ПДА і фотографію з групою Стрілка. Повернення в Бурштин відбувається через тунелі. Тепер наймита треба відвідати Сидоровича, що мешкає на Кордоні. Він дає доручення Шраму знайти кейс і принести йому. Далі слідувати треба до зруйнованого мосту, де знаходиться загадковий міхур. Саме він повинен перемістити головного героя. Після цього треба обшукати труп, забрати артефакт і кейс Сидоровича. Добиратися до торговця доведеться на машині.
Опис проходження "Сталкера: Вітру змін."
Під час проходження "Сталкера: Вітру змін" торговець направляє найманця в НДІ "Агропром", щоб поговорити з лідером солдатів, але після прибуття туди Шрам бачить загиблого лідера. Подальший шлях лежить на завод "Росток", де Бармен чекає звіту головного героя. Вислухавши весь розповідь, Бармен постачає найманця зброєю і боєприпасами з проханням прикрити Стрілка в Лабораторії Х-16. В якості додаткового при проходженні "Сталкер: Вітер змін" 3.0 можна взяти у Бармена завдання, яке полягає в пошуку інструментів для Азоту. В Темній долині Шрам допомагає Стрілку відбивати атаки ворогів, а після порізно відправляються в Бар. Перш ніж головний герой покине локацію, потрібно відвідати базу бандитів і забрати інструменти. Коли в Барі найманець зустрічає Стрілка, той пропонує вирушити разом на озеро Бурштин. На місці по ходу розмови потрібно віддати Стрілку ПДА Примари і фотографію зі Стрільцем. Далі потрібно забрати у професора три сканера аномалії і встановити їх на радарі, щоб отримати певні результати. Результати потрібно віддати Сахарову, який віддає Шраму псі-шолом. Цей атрибут необхідно вручити Стрілку, який знаходиться в барі.

Нововведення

Під час проходження гри "Сталкер: Вітер змін" гравцеві надається можливість вступати в різні угруповання. Додано локації з першої частини гри. Можливість зміни вигляду персонажа.

Установка мода

Для установки мода необхідно дотримуватися ті ж вимоги, що й для основної гри. Потрібно розпакувати архів і перемістити папки bin, GameData, Users, підтверджуючи їх злиття. Також необхідно скопіювати в папку з грою файл FsGame.

Вильоти і способи їх усунення

При проходженні гри "Сталкер: Вітер змін" 3.0 можливий виліт на робочий стіл при виході з гри або при переході на іншу локацію. Виправити це можна, завантажившись з місця останнього збереження. Ще одна можлива помилка – це спливаюче віконце з подальшим вильотом Pixel Shaders 1.1. Ця проблема виникає з причини вибору DirectX дев'ятої версії. Потрібно змінити на десяту – і помилка більше не потурбує.

Популярі новини
Загрузка...