Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування

286 0 Новини високих технологій

Час йде вперед, а технології з кожним роком стають більш просунутими. Виробники намагаються створювати пристрої не тільки високої якості, а й зручні у використанні. Так з'являються різноманітні способи підключення пристроїв. І якщо раніше в питанні про те, як підключити фотоапарат до комп'ютера, варіантів самого процесу було трохи, то зараз є можливість вибирати із запропонованих способів.

Для чого?

Для чого необхідно знати, як підключити фотоапарат до комп'ютера? Роблячи знімки, кожен фотограф або просто людина, яка хоче зафіксувати цікаві моменти, розуміє, що пам'ять на флеш-карті не нескінченна. Рано чи пізно доведеться звільнити місце для нових фото. Фотографи також переносять знімки на ПК для редагування, адже сфотографувати модель - півсправи. Дуже багато також залежить від обробки.
Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування
Якщо користувач хоче роздрукувати готові зображення, потрібно також перенести файли на комп'ютер, щоб перекинути на флешку і віднести в фотоательє. Крім цього, деякі власники фотоапаратів воліють використовувати їх в якості відеоспостереження або веб-камери. В останньому випадку поряд з тим, щоб розібратися, як підключити фотоапарат до комп'ютера, потрібно буде відшукати необхідне програмне забезпечення.


Найпростіший спосіб

Розібратися з тим, як підключити фотоапарат до комп'ютера, легко. В цьому випадку завжди є інструкція, яка розповість власникові про те, що ж робити з пристроєм і як встановити зв'язок між ним і ПК.
Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування
Найпростішим способом є підключення через відповідний кабель:
 • Дістаємо з коробки шнур. Зазвичай він з одного боку має роз'єм USB, а з іншого MicroUSB. Але все буде залежати від моделі пристрою.
 • Підключаємо кабель до фотоапарата і комп'ютера. В цьому випадку можна вибрати режим з'єднання з ПК. Можливо, він вже вибраний за умовчанням.
 • Якщо ви використовуєте для підключення планшетний комп'ютер, можливо, вам знадобиться перехідник, оскільки жоден таблет не оснащений роз'ємом USB. Тому доведеться шукати у магазині перехідник з USB на mini - або microUSB.
 • Далі комп'ютер починає реагувати на підключений пристрій. Якщо до цього ви не встановлювали ніяке програмне забезпечення, то система почне самостійний пошук драйверів і ПО. У деяких випадках автоматичне завантаження не допомагає, тому потрібно використовувати диск з драйверами, який йде в комплекті.
 • Після установки необхідних файлів система просить перезавантаження ПК.
 • Зазвичай, якщо встановлена одна з останніх операційних систем, після перезавантаження комп'ютера відразу визначить підключений до нього фотоапарат і почне з ним роботу.
 • На екрані з'явиться повідомлення. Система попросить виконати одне із запропонованих дій. Тут можна просто відкрити папку з файлами або запустити програму, яка дозволить відразу переглянути фото.
 • Бездротове підключення

  Спасибі розробникам, які ускладнили питання про те, як підключити камеру камери до комп'ютера. Хоча на ділі бездротове підключення лише здається складним. Все можна зробити швидко, важливо розуміти принцип роботи.


  Більшість сучасних пристроїв оснащені модулем бездротової мережі, тому дозволяють обмінюватися файлами, як це зробив би смартфон в парі з ПК. В цьому випадку користувачу не потрібні ніякі дроти. Навіть драйвери можуть не знадобитися.
  Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування
  Як підключити фотоапарат до комп'ютера через Wi-Fi? Перше - необхідно переконатися в наявності роутера або підтримки безпровідної мережі пристрою. За бездротове з'єднання в фотокамері відповідає однойменна функція. Її просто потрібно знайти і включити. Зазвичай вона працює за таким же принципом, як і в смартфонах. Але в деяких випадках доведеться налаштувати її. Для цього переходимо в налаштування фотоапарата і знаходимо включення бездротового модуля. Далі потрібно перейти в меню Wi-Fi і вказати назву камери. Таким чином буде простіше відшукати її в списку пристроїв. Далі можна буде знайти пристрій, до яким ми хочемо приєднатися. Краще всього використовувати локальну мережу.

  Спеціальна карта

  Іноді для того, щоб підключити фотоапарат Canon до комп'ютера, потрібно обзавестися спеціальною картою. Вона називається Eye-Fi. Це пристрій слід помістити в відсік, де зазвичай знаходиться SD. Таким чином легко підключити обладнання і почати передачу даних по бездротовій мережі.
  Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування
  Така карта є своєрідним мікрокомп'ютером, який може не тільки зберігати дані, а й працювати на процесорі і виконувати роль бездротового модуля. Карті не потрібно окреме харчування, достатньо акумулятора або батарей фотоапарата.

  Підключення фотоапарата в якості веб-камери

  Якщо розібратися в тому, як підключити фотоапарат «Кенон» до комп'ютера, можна використовувати його в якості веб-камери. Звичайно, цілеспрямовано купувати для цього дорогу «зеркалку» немає ніякого сенсу. Але якщо у вас вже є фотоапарат, то чому б не використати його для розмов по «Скайпу».
  Підключення фотокамери дасть користувачеві можливість використовувати її в погано освітленому приміщенні, оскільки вона має високу світлочутливість. Якість картинки також покращиться завдяки динамічному діапазону і балансу білого. До речі, про те, щоб використовувати «зеркалку» в якості веб-камери, говорять і виробники. Деякі оснастили свої моделі такою функцією і використовують її як маркетинговий хід. У цьому випадку при підключенні фотоапарата досить вибрати відповідний режим.
  Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування

  Визначення працездатності

  Але як не крути, не всі моделі здатні працювати в режимі веб-камери. Тому, перш ніж розбиратися з підключенням, необхідно зрозуміти, чи здатна пристрій працювати як відеокамера. Багато для цього використовують кабель, який має на одному кінці порт USB, а на іншому «тюльпан». Підключивши до телевізора, можна визначити, чи працює він з фотокамерою. На екрані повинні з'явитися зображення з фотоапарата.

  Підключення фотоапарата

  В цьому випадку достатньо розуміти, як підключити фотоапарат до комп'ютера через USB. Іноді досить просто приєднати пристрій до ПК, а іноді може знадобитися програмне забезпечення. Приміром, щоб фотоапарат працював як вебка, необхідно завантажити програму Active WebCam або SplitCam. У цьому випадку рекомендується підключити пристрій до блоку живлення, оскільки батареї може не вистачити на використання цієї функції, а фотоапарат буде розряджатися швидше звичайного.
  Як підключити фотоапарат до комп'ютера: покрокова інструкція, налаштування
  Встановлювати «тюльпани» кабелю потрібно роз'єми, які знаходяться не на материнській платі, а на інтерфейсній панелі відеокарти. Після цього потрібно вибрати композитний режим, а далі включити вже фотоапарат. До цього весь процес потрібно здійснювати при вимкненому пристрої. Далі достатньо буде відкрити встановлену програму і продовжити налаштування в ній. В цьому випадку зазвичай регулюють дозвіл зображення, використовують зум, а також включають баланс білого.

  Популярі новини
  Загрузка...