Як відкрити "Улюблена зброя" в Far Cry 3?

80 0 Новини високих технологій

Крім захоплюючого сюжету і цікавих перестрілок, у грі Far Cry 3 є чим зайнятися і любителям збирати рідкісні речі, зброю та інші предмети. Розробники постаралися над цим елементом, про що можна судити за тривалістю повного проходження гри. Однією з таких фішок, для яких потрібне повне або майже повне проходження, є "Улюблена зброя" в Far Cry 3.

Як відкрити "Улюблена зброя" в Far Cry 3?

Короткий опис

Вся зброя в грі ділиться на класи. Найпростіше і доступне можна отримати з убитих ворогів, але такі гармати не зберігаються в інвентарі героя, і їх не можна модифікувати. Потім слідують поліпшені і рідкісні предмети. Їх можна купувати у місцевих магазинах, а також змінювати всіма доступними способами (встановлювати глушники, різні приціли, збільшувати обсяг магазину і так далі). Також гравець може змінювати забарвлення і дизайн зброї.


Самим останнім типом є "Улюблена зброя". В Far Cry 3 його не можна придбати за гроші або знайти в схованках. Озброєння розблокується тільки за проходження певних досягнень. До речі, для кожної гармати - різне завдання. Знайти опис всіх досягнень можна наступним чином. Відкрийте меню паузи і зайдіть у розділ "Путівник". Потім перейдіть у вкладку "Успіхи". Тут зверніть увагу на білі зірочки з умовами, які необхідно виконати.

Як отримати "Улюблена зброя" в Far Cry 3?

Мета для кожної з гармат:
 • Тінь - модифікований 1911 зі збільшеним магазином, глушником і стильною забарвленням. Підходить для ближніх дистанцій. Для отримання потрібно захопити 17 аванпостов.
 • Дезінтегратор - вектор 45 з глушником, розширеним магазином і бойової розфарбуванням. Для отримання знайдіть 10 флешок на аванпостах.
 • Бик - оновлений М133 з розширеним магазином. Щоб отримати цю зброю, знайдіть 10 реліквій на просторах ігрового світу.
 • Бушмен - Р416 з оптикою, розширеним магазином, глушником. Є універсальним зброєю в будь-якій ситуації. Отримати можна після активації всіх радіовеж.
 • Різник - це MKG, який отримав новий приціл, глушник і збільшений магазин. Потужний ручний кулемет для швидкої стрільби. Для отримання пройдіть 6 місій ракьят.
 • AMR - гвинтівка Z93 модифікована сучасним оптичним прицілом і розширеним магазином для патронів. Стріляє розривними снарядами. Щоб відкрити гармату в магазині, відшукайте 20 реліквій.
 • Як відкрити "Улюблена зброя" в Far Cry 3?

  Висновок

  Тепер ви знаєте, якими способами можна отримати кожен предмет з розділу "Улюблена зброя". Для прискорення процесу рекомендується прикупити всі карти реліквій і листів.

  Популярі новини
  Загрузка...