Як прибрати дату з фотографії? Поради та рекомендації

294 0 Новини високих технологій

Багато, переглядаючи фотографії, помічали, що дата зйомки не вписується в загальну картину. Люди можуть у цей момент задуматися про те, як прибрати дату з фотографії. Дехто заради цього готові вивчати основи Adobe Photoshop, щоб привести в порядок свою галерею знімків. Ця графічна програма здатна здійснити ті операції, які не можуть втілити в життя інші, тому користувачі починають активно нею користуватися. Але існують програми, які автоматично прибирають дату з фотографій без втручання в процес людини.

Як прибрати дату з фотографії?

Як вже зазначалося раніше, існують деякі сервіси, які прибирають дату, а на її місці координують локальну картинку. Цей метод зручний тим, кому не хочеться вивчати "Фотошоп", або тим, хто не хоче витрачати зайвий час. У свою чергу, Adobe Photoshop в умілих руках здатний точно відтворити зображення без дати і без спотворень на її колишньому місці. Тому цей спосіб розрахований на професіоналів, які провели досить багато часу з цим додатком.


Як прибрати дату з фотографії? Поради та рекомендації

Adobe Photoshop

Зупинимося трохи докладніше на цій програмі, так як функціонал у неї великий, а оптимальних методів, як прибрати дату з фотографії, не так багато.
 • Інструмент "Рамка". Найбільш легкий і "витончений" спосіб позбавитися від непотрібної написи. Найчастіше вона розташовується по краях фотографії і цілком логічно ці краї відсунути ближче до центру так, щоб напис не входила в полі зору сітки. Сам інструмент розташовується на панелі швидкого доступу.
 • Як прибрати дату з фотографії? Поради та рекомендації
 • Інструмент "Чарівна паличка". Недарма дата має відмітний помаранчевий колір, завдяки цій властивості можна застосувати "Чарівну паличку". Розташовується на головній панелі, при її використанні виділяються пікселі, які знаходяться поруч і мають схожий колір. У верхній частині програми розташовані налаштування даного інструменту, де можна відрегулювати інтенсивність "палички" і багато іншого. Як тільки числа будуть виділені, їх необхідно буде видалити клавішею Delete. Порожнє місце можна зафарбувати інструмент "Кисть" або створити розмиття інструмент "Палець".
 • Інструмент "Кисть". Щоб прибрати дату з фотографії в "Фотошопі", потрібно налаштувати інструмент "Кисть". У конкретних випадках настройка повинна бути конкретна, подточенная під певне зображення. Але якщо розглянути в загальних рисах, то налаштування кисті можна описати наступними словами. Параметр "жорсткість" бажано ставити на значення 50 %, розмір підбирається конкретно під випадок. Колір кисті береться на краях близько утворився порожнього місця, щоб точніше передати кольорову палітру. Тепер справа залишається за користувачем - необхідно акуратно зафарбувати проміжки.
 • Movavi фоторедактор

  Як прибрати дату з фотографії? Поради та рекомендації
  Якщо вся попередня морока вам не до чого, то існує спеціальна графічна програма. Прибрати дату з фотографії в редакторі Movavi досить просто, потрібно лише відкрити у додатку вихідне зображення у верхній частині програми вибрати пункт "Видалення об'єктів". У вікні праворуч потрібно вказати параметри кисті, після яких можна виділити непотрібний об'єкт пензлем, і він автоматично піде.

  Популярі новини
  Загрузка...