Лляна тканина "Скайриме": ID, опис, призначення

169 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі The Elder Scrolls: Skyrim - величезні можливості з крафту різних предметів. Мова йде не тільки про озброєнні або збруї, але і про різноманітних зіллях, предметах для свого будинку і так далі. У даній статті ви дізнаєтеся про те, де у грі "Скайрим" знайти лляну тканину.

Лляна тканина "Скайриме": ID, опис, призначення

Короткий опис

Даний предмет представляє собою пожовклий сувій, на якому видно, що часу з моменту створення пройшло досить багато. В ігровому світі дана тканина активно використовувалася стародавніми нордами для обгортання померлих воїнів і правителів. За міським звичаєм, цей ритуал має бути обов'язковим перед похованням в гробницях. З-за лляної тканини тіло померлого зберігається в цілому вигляді набагато довше.


Також даний ресурс використовується в Скайриме" при проведенні різних ритуалів при похованні. Якщо говорити про характеристики ресурсу, то можна відзначити його вага і вартість - 3 одиниці ваги і 2 золоті монети відповідно. Збирати лляні шматки має сенс для продажу у торговців або для виконання квестів. Практичного застосування предмета в крафте немає, оскільки з часом рулони втратили свою актуальність.

Де знайти?

Ви можете скористатися порадами з пошуку і збирати ресурс самостійно або ввести код з ID лляної тканини в "Скайриме". Розглянемо обидва варіанти. Якщо ви принципово не користуєтеся кодами і консольними командами, то ніхто не заважає зібрати лляну тканину самостійно на просторах гри. Для цього скористайтеся порадами з пошуку локацій. По-перше, більшу частину льону можна відшукати в гробницях і похованнях, а також біля місць скелетів, трупів і драугров. По-друге, багато лляних полотен розташовується біля нордских руїн і руїн. Однак будьте акуратні, оскільки в подібних місцях багато зомбі і скелетів, які і були обгорнуті при похованні в тканину. Саме тому вони відмінно зберегли рухливість і цілісність скелета.
Лляна тканина "Скайриме": ID, опис, призначення

Додаємо тканину за допомогою коду

Останній варіант швидко дістати предмет - це ввести ID лляної тканини в "Скайриме" разом зі спеціальною командою. Відкрити панель можна за допомогою клавіші "~". Далі необхідно скористатися командою player.additem 00034CD6 X і натиснути клавішу Enter. В даній команді 00034CD6 - це ідентифікатор лляної тканини, а замість X необхідно поставити значення, що позначає кількість ресурсу, який ви хочете роздобути у свій інвентар. З допомогою команди player.additem можна додавати й інші предмети. Для цього вам необхідно дізнатися унікальний ID номер і вставити його згідно наприклад, описаному вище.

Популярі новини
Загрузка...