Як малювати фон в Adobe Phototshop

281 0 Новини високих технологій

Для художників і дизайнерів створено велику кількість графічних середовищ, де вони можуть втілити в життя самі незвичайні проекти. Деякі користувачі вибирають Adobe Photoshop. Тут є все необхідне для малювання і редагування своїх зображень. Головний інструмент «Кисть» забезпечений всіма важливими і додатковими налаштуваннями. З його допомогою можна як малювати фон, так і детально промальовувати зображення і багато іншого. Зручна робота з шарами, дозволяє відчувати себе комфортно в цьому середовищі.

Як малювати фон в Adobe Phototshop

Як малювати фон

Це вкрай важливий процес, так як фонове зображення задає ритміку картини в цілому. Перед тим як малювати фон, необхідно розібратися з фоновим шаром. Цей шар з'являється автоматично при створенні нового документа в програмі. Спочатку він є заблокованим, тобто його не можна переміщати за допомогою інструменту, призначеного для перетягування об'єктів. Цей шар міняти не потрібно, так як розблокований шар буде піддаватися впливам з переміщенням. Малювати на ньому можна, але багато рекомендують створити новий шар і промальовувати об'єкти саме на ньому. Таким чином створюється можливість виключити конфлікт кистей, коли, наприклад, використання гумки спричинить за собою стирання всіх, хто потрапив під руку об'єктів.


Як малювати фон в Adobe Phototshop

Інструмент «Кисть»

Це основний елемент для малювання в шарах і зображенні в сукупності. У цього інструменту є величезний функціонал. Наприклад, в налаштуваннях можна змінити жорсткість, колір і форму наконечника. В «Фотошопі» вбудована функція підтримки завантажуваних елементів, користувач здатний завантажити з мережі будь-яку форму кисті для своїх цілей.
Як малювати фон в Adobe Phototshop
Отже, щоб малювати фон в «Фотошопі» необхідно:
 • Активувати інструмент «Кисть» і за допомогою правої кнопки миші викликати контекстне меню з налаштуваннями.
 • Після установки інструменту створити новий робочий шар, де буде розташовуватися намальований елемент, який і стане фоном.
 • Використовуйте зображення, підказки або просто свою фантазію перед тим, як намалювати фон. Космос, пейзажі, арт-об'єкти і багато іншого можна дуже точно продублювати в цю графічне середовище. Деякі користувачі значно полегшують собі життя наступними діями:


 • Знаходять зображення і вставляють його в редактор.
 • Оперуючи інструментами «Кисть», «Піпетка» і «Гумка» вони малюють фон поверх свого джерела.
 • Цей спосіб відмінно підходить для новачків і тих, хто володіє навичками малювання на початковому рівні. Таким же методом створюються піксельні 2D-фони.

  Інші атрибути для малювання

  Крім функції «Кисть», в програмі присутня допоміжний набір інструментів.
 • «Ластик». Його завдання прати створені або намальовані об'єкти, надлишки, нерівності. Він практично незамінний при роботі з китицями, так як виправляти невдало намальовану лінію може тільки цей інструмент.
 • «Піпетка». Цю функцію зручно застосовувати для швидкого виділення і додавання кольору. Відмінно допомагає тим, хто займається ретушшю фотографій.
 • Набори фігур. Як не дивно, але вони теж можуть стати в нагоді при роботі з фоном. Не завжди можна точно намалювати геометричні об'єкти за допомогою пензля.
 • Популярі новини
  Загрузка...