Кольорова інверсія в Adobe Photoshop

395 0 Новини високих технологій

Програма Adobe Photoshop позиціонує себе лідером у сфері графічних редакторів. Це завдяки тому, що в програмі є майже всі перетворення з зображенням та фотографією. Ще однією перевагою можна вважати той факт, що тут дійсно легкий і ненагруженный інтерфейс, що приваблює все більше новачків у сферу дизайну. Додаток здатне працювати як у векторному, так і в растровому режимі, але більший ухил зроблений на останній варіант. Незважаючи на просту структуру програми, Adobe Photoshop має дуже серйозну базу різних функцій і елементів. Говорячи про зображення, неможливо не згадати про корекції за допомогою роботи над пікселями, у приклад можна поставити інверсії кольорів.


Кольорова інверсія в Adobe Photoshop

Види інверсії

В "Фотошопі" виділяють два види інверсії. Перший вид пов'язаний з виділенням зображення. Другий належить до спотворення яскравості кольорів. У них один загальний принцип - інверсія (зворотний ефект). Для досвідчених користувачів можливо це не виявиться новим, але новачкам буде корисно знати можливості цієї програми. Інверсія кольорів дозволить застосувати специфічний фільтр для обробки зображень. А інвертувати виділення шарів додасть більше можливостей для створення об'єктів і роботи над ними.

Як зробити інверсію квітів в "Фотошопі"

Відмінна можливість протестувати цю функцію - застосувати її на практиці. Найкраще для цього підходять зображення, де є яскрава колірна палітра, так що варто мати на увазі, що чорно-біла графіка не зовсім підходить для цієї операції. Припустимо, що у користувача вже відкрито зображення в програмі, тепер розберемося, як зробити інверсію квітів.


Кольорова інверсія в Adobe Photoshop
 • Уявімо, що користувачеві необхідно інвертувати зображення, для цього потрібно об'єднати всі шари в один загальний. Це можна зробити в панелі шарів, натиснувши на пункт "Об'єднати видимі".
 • Тепер користувачеві належить перейти в розділ "Зображення" у верхній частині програми. Вибираємо розділ "Корекція" і в ньому знаходимо пункт "Перевертання".
 • Інверсія кольорів здійснюється через значення яскравості (256 одиниць). Наприклад, ділянка, де яскравість становить 206 зміниться після застосування операції на значення 50. Така дія відбувається з кожною ділянкою зображення, отримуючи як ніби змінену на зворотні кольору картинку.

  Инверсированный шар

  Виділити ділянку на зображенні можна різними способами. Для цього існує досить багато різноманітних інструментів, які відрізняються за своїм функціоналом. Можна вибрати спосіб виділення умовно, від прямокутної області до дуже складної геометричної конструкції. У кожному з випадків можна застосувати інверсію для виділення. Дана функція розташована у розділі "Виділення" команду "Інверсія".
  Кольорова інверсія в Adobe Photoshop
  Вона заснована на взаємній переадресації виділяється об'єкта і шару в цілому. Виділяється об'єкт і шар міняються місцями - тепер шар стає вибраним, а раніше виділений об'єкт - не виділеним був. Тепер шар без об'єкти можна редагувати: видаляти, копіювати; а сам об'єкт залишиться незмінним. Тут же варто відзначити, що інвертувати кольори можна і на окремій ділянці зображення. Для цього потрібно створити окремий шар, який слід перенести бажану частину зображення за допомогою взаємного виділення і копіювання шарів в один загальний. Цікаво буде поспостерігати, як наочно виглядає инверсированная частину зображення і її оригінал.

  Гарячі клавіші

  Adobe Photoshop окреме місце займають функції, які можна відтворити за допомогою сполучення клавіш. Наприклад, для того щоб не мучитися з відкриттям всіх вкладок, можна застосувати набір клавіш Ctrl + I. Після застосування гарячих клавіш зображення прийме вигляд інвертованого по яскравості.
  Кольорова інверсія в Adobe Photoshop
  Вище описувався спосіб, де користувач міг інвертувати окрему частину зображення завдяки перенесенню всіх шарів на один. Цей метод досить довго втілювати в життя, тому можна просто виділити область на зображенні за допомогою інструментів, що мають пряме призначення для виділення. Потім натиснути на клавіші Ctrl + I, і обраний ділянку переходить в инверсированный шар. Якщо згадати про інверсію виділення, то цю функцію також можна активувати. Але спочатку необхідно задати початкове виділення будь-яким з можливих інструментів, а потім через комбінацію клавіш Shift + Ctrl + I провести інверсію виділених ділянок.

  Популярі новини
  Загрузка...