Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі

203 0 Новини високих технологій

Радужник - один з найбільш рідкісних і дорогих каменів у грі. Ваші сіми можуть використовувати його в зіллях як могутній магічний інгредієнт або продати, отримавши велику суму грошей. У цій статті ми поговоримо про місця в "Сімс 3", де можна знайти радужник, а також про дев'яти способи його отримати, не вдаючись до чит-кодами.

На місцевості

Як знайти радужник в "Сімс 3"? Найпростіший спосіб - перевірити, чи не лежить де-небудь у місті. Огляньте віддалені місця, такі як цвинтар і стадіон, а також кілька найближчих до них пагорбів. Якщо у вашому містечку є великі валуни, ви можете пошукати радужник поруч з ними.
Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
Якщо у вас встановлено додаток "Всі віки" і у вашій сім'ї є діти, не пропустіть квест "Сміттєва полювання: дорогоцінні матеріали" від наукового інституту. Після прийняття квесту дорогоцінні камені будуть відзначені і підписані на карті. Вам більше не потрібно буде шукати радужники самим, а тільки підбирати їх.


Схожим чином діє нагорода "Помічник колекціонера".

В катакомбах на кладовищі

У кожному сім-місті є кладовище. Вночі між могил парять привиди, у ставку плескалася риба-смерть, а місцевий мавзолей щедрий на страхітливі звуки. Кладовище - загадкове і небезпечне місце, так що наступний спосіб підходить для сміливців. З мавзолеєм доступно кілька взаємодій, в тому числі "Обстежити катакомби". Виберіть його та відправте персонажа в небезпечна пригода. Є шанс, що він повернеться з радужником.

У смітті

Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
Де знайти радужник в "Сімс 3"? Саме незвичайне місце, в якому вам варто пошукати - це сміттєвий бак ваших сусідів. Визначте найбільш багаті будинки в містечку і накажіть сіму ритися в їх відходи. Але будьте обережні: дія загрожує падінням рівня гігієни, а також негативним мудлетом.


У торговців

Радужник можна знайти в комісійних магазинах, якщо у вас встановлено додаток "Кар'єра". Але частіше можна відшукати рідкісний камінь у "Комісійному магазині еліксирів", якщо у вас є "Надприродне". Якщо ваші сіми вирушать в іншу країну, загляньте на ринок до торговців рідкостями: у них теж може знайтися для вас радужник.

У гробниці

Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
Де знайти радужник в "Сімс 3", якщо у вас встановлений "Світ пригод"? Звичайно ж, в гробницях: сіми-мандрівники знайдуть у них багато радужников. Але пам'ятайте, що спустошені скрині зі скарбами не наповнюються знову: ваші нащадки вже не зможуть добути рідкісні дорогоцінні камені тим же способом.

За допомогою бойових мистецтв

Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
На десятому рівні навички бойових мистецтв можна розколювати злитки метеоритів. Невеликий шанс отримати коштовний камінь є з самого початку, але ви можете збільшити його, виконавши додаткову мету "Залізний дроворуб". Після руйнування 150 дощок з дуба (або будь-якого матеріалу твердіше) ваш сим буде отримувати дорогоцінні камені постійно.

З допомогою чаклунства відьом

Відьми приходять в гру з доповненням "Надприродне". Заклинання "Ритуал переходу" доступне їм з першого рівня навички чаклунства. Виберіть предмет, а потім застосовуйте до нього заклинання до тих пір, поки не отримаєте потрібний дорогоцінний камінь.

З допомогою полювання

Де знайти радужник в "Сімс 3" з доповненням "Вихованці"? Розвивайте у вашої собаки навик полювання, щоб отримати радужник. Чим вище рівень майстерності, тим частіше собака знаходить рідкісні камені.
Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
Перевертням (додаток "Надприродне") також доступна полювання. Розвивайте прихований навичка "Ликантропия", щоб вилазки за коштовностями проходили успішніше.

За допомогою бурової установки

Де знайти радужник в "Сімс 3": дев'ять способів добути камінь у грі
Де знайти радужник в "Сімс 3", якщо у вас є додаток "Кар'єра"? Сім-винахідник з навиком 7 або вище може створити бурову установку. Рідкісні дорогоцінні камені будуть потрапляти вам як в процесі буріння, так і в тунелях під час пригод.

Популярі новини
Загрузка...