Що з себе являє нуд-мод "Скайриме"?

191 0 Новини високих технологій

На ринку ігор є безліч відомих RPG проектів, і "Скайрим" не став винятком із правил. Гра, що дозволила більшості людей вперше побачити можливості жанру, а заодно зрозуміти, що на будь-який проект можна поставити безліч корисних модифікацій.

Виникнення

Що з себе являє нуд-мод "Скайриме"?
Нудо-мод для "Висування" з'явився в 2011 році. Відразу після виходу основної гри. Додаток з'явилося через два місяці після релізу, коли функція майстерні була додана на проект. Пов'язано це було з бажанням студії розробників залучити до грі нове увагу з боку сторонніх користувачів Всесвітньої мережі. Саме доповнення включало в себе можливість змінити моделі, персонажів, зробивши їх повністю голими. Створили модифікацію кілька користувачів, які вирішили зробити ігровий процес цікавіше. За кілька днів додаток справило фурор, показавши світу, які саме можливості зберігає в собі вихідний код.


Еволюція

У "Скайриме" нуд-мод починався як проста можливість додати поверх існуючих моделей персонажів нові текстури, ніяк не міняючи їх фактичні межі тіла. При цьому текстури були низької якості і не могли надто виділятися оптимізацією. Завантажували їх тільки тому, що в ті часи самі доповнення для гри були чимось новим. І ніхто не міг уявити, що через деякий час це буде частиною практичного кожного продукту. Займалося розробкою всього дві людини. Модифікацію вони робили у вільний час і тому не мали чітких термінів здачі. Користувачі Мережі не могли вплинути на них і прискорити вихід. Але вже після виходу, коли товар отримав схвальні відгуки гравців, нуд-моди для "Висування" увійшли в другу стадію.


Що з себе являє нуд-мод "Скайриме"?
Тепер розробники зуміли створити власну сторінку в інтернеті, показуючи, що саме вони будуть розробляти ще. Так як модифікація була щільно зав'язана на персонажах, можна було випускати наступні набори текстур, міняючи гру косметичним чином. Але так як після виходу нового офіційного оновлення на "Скайрим" старі текстури перестали виглядати свіжо, довелося переробляти всю модифікацію цілком.

Друга життя

Друге глобальне оновлення зробило модифікацію нуд-мода "Скайриме" фактично іншим продуктом. Тепер у команді було більше людей і вони намагалися випустити товар у певні часові рамки. Крім цього, саме протягом майстерні з'явилося в інших проявах. На спеціальних сайтах можна було скачати готові роботи, фінансово підтримавши розробників.Модифікація придбала нове призначення. Якщо раніше по текстурам не можна було розібрати, який саме пол стоїть перед вами, то зараз ситуація змінилася в кращу сторону. Модифікація розділилася на два окремих течії.
Що з себе являє нуд-мод "Скайриме"?
Нуд-мод жіночий в "Скайриме" міняйл модель цілком, виправляючи її і в плані передачі запікання світла і приробляючи інші ігрові форми. Можна було самостійно відредагувати параметри тіла, користуючись окремим меню. Налаштування персонажів схожа на створення його спочатку гри, але могла запускатися в будь-який момент часу з ігрового меню. Нуд-мод чоловіки в "Скайриме" не пропонував поміняти тіло. Він всього лише додавав поверх окремий набір текстур, перетворюючи старі. Вже після виходу користувачі вирішили самі змінити модифікацію, додавши в неї можливість змінювати тіло допомогою аналогічного меню. Зроблено воно було погано, і викликало виліт гри.

Популярність

У перший час мод справив приємне враження на гравців. Так як інтернет тільки починав розвивати відеоматеріал по грі, саме він включав в себе величезну кількість оглядів даної ігрової модифікації. Але після того як вийшло друге глобальне оновлення на проект, огляди нуд-модів "Скайріма" зникли з платформи. Відео потрапляли під заборону показування оголених матеріалів і блокувалися системою за пару днів. Також, щоб зібрати навколо себе аудиторію, багато розробники вирішили піти по цьому шляху. Вони створювали модифікації з оголеними моделями японських дівчат і інші товарні одиниці.

Де знайти?

Знайти цю ігрову модифікацію можна кількома різними способами:
  • Скачати з офіційної сторінки в майстерні Steam, скориставшись спеціальним пошуком. Потрібно всього лише забити потрібну назву, виключивши можливість знаходження нових модифікацій з аналогічним найменуванням. Дивитися потрібно тільки продукти за весь час.
  • Що з себе являє нуд-мод "Скайриме"?
  • З сайту Nexusmod, відкривши сторінку цього неофіційного доповнення. Потрібно зареєструватися на ресурсі, ввівши необхідні дані в поля введення. Після, приблизно протягом двадцяти хвилин, на вказану пошту прийде повідомлення. Перейшовши за посиланням всередині листа, користувач отримає доступ до сайту і можливість завантажувати необмежену кількість доступних продуктів.
  • З інших джерел. І тут вже треба розуміти, що два попередні способи гарантувати певну безпеку для користувача. У разі звернення до інших сайтів можна отримати непотрібні файли, поміщені в підсумкову збірку. Краще користуватися тільки перевіреними ресурсами, щоб не занести на комп'ютер сторонні вірусні програми.
  • Кожен вирішить самостійно, звідки саме можна завантажити файл з модифікацією нуд-мод для "Висування" . Головне - розуміти, що після потрібно перемістити скачаний файл в папку з грою, вказавши шлях розпакування.

    Популярі новини
    Загрузка...