Докладно про те, як зробити бронзу "Майнкрафте"

166 0 Новини високих технологій

Практичний кожен геймер знайомий з такою грою, як «Майнкрафт». Кожен знає, що угода співтовариство у неї досить велике, а що найголовніше – продуктивне, від чого має у результаті багато великих і цікавих модів. Одним з яких Industrial craft-2. У статті буде представлена основна інформація щодо того, як створити бронзу.

Де добути необхідні компоненти?

Для початку варто пояснити, що бронза – це не природний метал, а лише сплав двох інших природних матеріалів: олова і міді. Розробники «Індастріал Крафт» вважали за потрібне зробити процес виготовлення бронзи максимально реалістичним, тому для початку гравцеві потрібно піти в шахту, щоб добути трохи олова і міді. На щастя, ці метали знаходяться практично на поверхні, а їх добути можна навіть кам'яної киркою.


Докладно про те, як зробити бронзу "Майнкрафте"
Якщо вам ліньки копати власну шахту, тоді можна знайти печеру, а їх у грі досить багато. В одній з них обов'язково знайдуться поклади міді і олова. Але от скільки буде потрібно руди? Якщо вам необхідний якийсь бронзовий інструмент, тоді можна обійтися шістьма злитками міді і двома олова. Чому така кількість, ви зрозумієте в наступному пункті.

Як скрафтить?

Бронза не є тим матеріалом, який можна відшукати в готовому вигляді. Його необхідно скрафтить, тобто створювати самостійно. І ось, як зробити бронзу «Майнкрафте». Для створення матеріалу потрібно три елемента мідної пилу і один олов'яної, в результаті гравець отримає цілих 4 елемента бронзи. Якщо гравець узяв рівно 6 частин міді і 2 олова, тоді він отримає цілих 8 елементів бронзи, чого достатньо для крафта будь-якого інструменту.


Докладно про те, як зробити бронзу "Майнкрафте"
Однак, як ви помітили, потрібно саме пил, а не цілісні злитки. В цьому нам допоможе такий інструмент, як дробитель. Якщо його підживити від джерела енергії, і надати матеріал для подрібнення (в конкретному випадку-це мідь і олово), то в кінцевому результаті можна отримати пил цих металів. Коли у вас рівно 3 елемента мідної пилу і один олов'яний, можете переходити в режим крафтов і в 124 клітинку покласти мідну пил, а в п'яту олово. Кінцевим результатом буде бронзова пил, яку можна переплавити в злитки, використовуючи при цьому звичайну кам'яну або електричну піч.

Висновок

На цьому питання про те, як зробити бронзу «Майнкрафте», є закритим. Всі тонкощі винаходу настільки затребуваного матеріалу, як бронза, виявилися набагато простіше, ніж припускає більшість гравців. У грі скрафтить можна все що завгодно, головне - знати тонкощі створення необхідних матеріалів.

Популярі новини
Загрузка...