Навіщо потрібна стандартна папку models для GTA SA

293 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра GTA San Andreas досі є одним з лідерів за кількістю аматорських модифікацій. До них відноситься буквально все: від простої заміни моделей автомобілів до зміни локацій і міст. Прості модифікації найчастіше встановлюються заміною стандартних файлів на змінені, але з тими ж назвами. Гравці можуть робити це вручну або через спеціальний моддерский софт. Величезна частина модів - це нестабільні і неперевірені файли, які можуть призвести до вильотів гри або зовсім зробити її непрацездатною. Щоб повернути гру до життя, вам доводиться змінювати файли на стандартні. Часто гравці не роблять резервні копії ігрових папок, які вони замінюють, тому їм доводиться повністю заново ГТА СА. Але ви можете завантажити окремі каталоги і скопіювати їх в ігрову папку з заміною файлів. Наприклад, стандартна папку models для GTA SA повертає оригінальні текстури, моделі авто, персонажів і багато іншого. Нижче ви можете дізнатися подробиці про даній директорії та її ролі в грі.


Навіщо потрібна стандартна папку models для GTA SA

Що міститься в папці

Для початку розглянемо вміст каталогу, щоб зрозуміти, наскільки він важливий для працездатності гри. Якщо ви просто видаліть папку models після того, як вона була зіпсована сторонніми файлами, ви не зможете запустити гру. Або GTA запуститься, але буде вилітати з помилками при будь-якому зручному випадку. Отже, в стандартній папці models для GTA SA знаходяться наступні елементи:
 • підрозділи generic, coll, txd, grass;
 • додаткові файли з розширеннями txd, img, fxp і так далі.
 • Всі з перерахованих елементів є обов'язковими - без них гра буде працювати нестабільно або зовсім перестане включатися.
  Навіщо потрібна стандартна папку models для GTA SA

  Де завантажити

  Стандартна папку models для ГТА СА безповоротно втрачається, якщо ви встановлюєте модифікації без створення резервних копій. Оригінальні файли замінюються зміненими, внаслідок чого ви не можете повернути початковий стан.


  Для того щоб відновити стандартні файли в папці Models, ви можете виконати одну з наступних дій:
 • Скачати стандартну папку models для GTA San Andreas на тематичному сайті.
 • Перевстановити "чисту" версію гри і більше не використовувати моди, які можуть вплинути на стабільність.
 • Перед інсталяцією модифікацій створіть резервні копії файлів, які будуть замінені. Рекомендуємо копіювати цілі каталоги, щоб не заплутатися в розташуванні файлів.
 • Зупинимося на першому методі. Доречним буде питання про те, де знайти повну версію тієї чи іншої папки для даної гри. Все дуже просто. Вам необхідно знайти один з популярних порталів з GTA SA або по всій серії ігор. На них часто викладаються всі необхідні файли, які можуть стати в нагоді любителям модифікацій. Дані ресурси ви легко знайдете в пошукових системах на перших сторінках. Слідкуйте за тим, щоб версія гри, яка встановлена на вашому комп'ютері, збігалася з тією, від якої представлена стандартна папку models для GTA SA. В деяких випадках це може вплинути на працездатність.
  Навіщо потрібна стандартна папку models для GTA SA

  Як встановити

  Отже, ви завантажили стандартну папку models для GTA SA і хочете замінити нею ті файли, які зараз знаходяться в папці з грою. Для цього достатньо просто скопіювати директорію і вставити її в папку з грою. При появі вікна з попередженням про заміну однойменних даних ви повинні погодитися. Готово! Тепер залишилося запустити San Andreas, перевірити успішність процедури і насолоджуватися геймплеєм!

  Популярі новини
  Загрузка...