Як завантажити текстуру в "Фотошоп"? Поради та рекомендації

291 0 Новини високих технологій

Часто професійні користувачі Adobe Photoshop стикаються з проблемою нестачі будь-яких додаткових елементів. Ця проблема актуальна тим, що стандартний набір кистей, шрифтів, текстури відносно малий, і багатьом користувачам для роботи необхідно обзавестися новими графічними елементами. На щастя, відповідь на питання про те, як завантажити текстуру в "Фотошоп", досить простий і нічим не відрізняється від звичайної завантаження кистей. Тому навіть новачок здатен самостійно провести процес додавання текстури в загальний список.

Як завантажити текстуру в "Фотошоп"? Поради та рекомендації

Що таке текстура?

Перш тим як завантажити текстуру в "Фотошоп" CS6 необхідно розібратися з самим поняттям. Даний елемент накладається поверх зображення, утворюючи цікаві візуальні ефекти. Його використовують при обробці фотографії, додаючи різні потертості, шорсткості та інші уподобання користувачів. З допомогою текстур можливо прикрасити у потрібному тоні графічні об'єкти. По своїй суті текстури є якоюсь подобою якої-небудь поверхні.


Можна не використовувати хитромудрі узори і зображення, а вдатися до роботи з шарами. Знавці знають, що в Photoshop є можливість видозмінювати шари і налаштовувати їх належним чином.
Як завантажити текстуру в "Фотошоп"? Поради та рекомендації

Як завантажити текстуру в "Фотошоп"?

Всі текстури мають відмітний формат ".pat". Перш ніж додавати текстуру "Фотошоп", потрібно знайти її в Інтернеті і завантажити. Існує велика кількість бібліотек і збірок з візерунками, кистями і шрифтами, тому варіантів у користувачів буде досить. Якщо текстура представлена у вигляді складання і укладена в архів, то слід розпакувати його, бажано в окремо створену папку під текстури в Adobe Photoshop.

Установка текстури

Після успішного завантаження та розархівування можна приступити до завершального етапу – встановлення текстури в сам Photoshop.
Як завантажити текстуру в "Фотошоп"? Поради та рекомендації
 • Перш тим як завантажити текстуру в "Фотошоп", необхідно запустити графічний редактор Adobe Photoshop і створити будь-який документ, для того щоб розблокувати розділ налаштувань.
 • Потім необхідно потрапити в меню "Управління наборами", де можна додати завантажену раніше текстуру. Це можна зробити різними способами, але ми розберемо найпопулярніший випадок.
 • Щоб потрапити в меню "Управління наборами", необхідно перейти в розділ "Редагування" в шапці програми. Потім знайти категорію "Набори" і пункт "Управління наборами".
 • З'явиться діалогове вікно, в якому за замовчуванням відображаються встановлені кисті. У верхній частині, у графі "Тип набору" встановлюємо пункт "Візерунки" – відображаються встановлені за промовчанням елементи. У правій частині діалогового вікна знаходиться функція "Завантажити" – натискаємо на неї.
 • З'явиться нове вікно, в якому користувачі повинні вибрати потрібний файл з текстурою форматі ".pat".
 • Після вибору необхідного файлу натискаємо на пункт "Завантажити".
 • Нові текстури автоматично додадуться в загальний перелік елементів, які можна редагувати, коригувати на свій розсуд.
 • Тільки що додані текстури відобразяться в самому низу переліку. Користувач здатний видаляти і модифікувати свої набори візерунків. Важливо знати, що переобтяжений додатковими елементами Adobe Photoshop буде мати проблеми з продуктивністю.

  Популярі новини
  Загрузка...