HellGate: London - коди і трейнери

264 0 Новини високих технологій

Взагалі, комп'ютерні гри – це захоплюючий процес, при якому гравець відчуває масу емоцій, як радісних від проходження певного етапу, так і переживань, якщо що-небудь не виходить. Примітно, що більшість існуючих проектів є чит-коди, що дозволяють спростити процес проходження і дати певні ігрові переваги.

Короткий сюжет гри Hellgate: London

Дії гри Hellgate: London розвиваються в далекому майбутньому. Місто Лондон став жертвою навали демонів з пекла. Зло і хаос всюди, і зупинити його поширення головному герою доведеться разом з невеликою групою вижили людей.
HellGate: London - коди і трейнери
Відразу варто обмовитися, що гра розрахована на тривалий час, тому доведеться запастися терпінням. Крім того, складність прямо-таки зашкалює, тому багато гравців відшукують коди на HellGate: London для допомоги на початкових етапах.


Отже, дія починається в локації Рассел-сквер, де на зв'язок з головним героєм виходить хтось, волають про допомогу. Надавши допомогу нещасному, персонаж добирається разом з ним до станції метро, де, власне, і знаходиться безпечна зона. До речі, переміщення по локаціях здійснюються виключно по підземних тунелях і лише в деяких випадках з поверхні. Гравців чекають 5 захоплюючих актів, тисячі різноманітних монстрів і, звичайно ж, головний бос, дістатися до якого можна, лише зійшовши в Пекло.

Потреба у використанні кодів

Так, на HellGate: London чит-коди дійсно потрібні. Причин цьому багато. Наприклад, з відкриттям нових локацій в грі буде виникати потреба в наворотами спорядженні, апгрейдах. Крім того, герою доведеться регулярно підвищувати свій рівень, щоб заклинання і вміння наносили як можна більше шкоди.


HellGate: London - коди і трейнери
Відразу, напевно, варто засмутити шанувальників швидкого проходження – як таких чит-кодів на дану гру немає. Альтернативою їм є так звані трейнери – спеціальні програми, які запускаються разом з грою. Чому варто використовувати коди на гру? Відповідь дуже проста – в ній цілих 6 класів персонажів, і якщо є бажання викачати до максимуму кожного з них, але не хочеться возитися з тривалим проходженням в муках, то коди на HellGate: London (а точніше, трейнери) - кращий засіб для реалізації задуманого.

Що таке трейнери на Hellgate: London і як ними користуватися

Насправді все дуже просто, досить слідувати простим інструкції:
 • Знаходимо і завантажуємо в Інтернеті робочий трейнер.
 • Розпаковуємо його в папку з грою (саме так, щоб всі файли трейнера розташовувалися в кореневій папці гри).
 • Запускаємо трейнер.
 • Запускаємо гру.
 • Під час гри потрібно натискати на ті клавіші, які прописані в трейнері, і все – ніякі коди на HellGate: London не потрібні. Та їх, власне, і так немає, на жаль.

  Які переваги в грі дають коди з трейнера

  Чого потребують геймери в будь-якій комп'ютерній грі з самого початку? Звичайно ж, у фінансах та ігрових навичок. Ось і в трейнері утримуються до гри HellGate: London коди на гроші, щоправда, з тим застереженням, що чесно заробити хоча б один раз ігрову валюту доведеться. Після отримання першого прибутку у персонажа в інвентарі з'явиться максимально допустима кількість грошей.
  HellGate: London - коди і трейнери
  Ще є коди на досвід. При натисканні певної кнопки і після вбивства першого монстра гравець отримує кількість досвіду, достатню для отримання наступного рівня. І так можна протискувати до нескінченності, поки персонаж не досягне максимального, 70-го рівня. Крім цих двох, мабуть, найбільш затребуваних читів, є в грі HellGate: London коди на отримання всіх скілів персонажа, заповнення рівня життів і мани, швидкого підвищення рівня. Але при використанні всіх кодів з трейнера сам ігровий процес стане нудним і швидким. Підводячи підсумки, варто визнати, що RPG-action Hellgate: London дійсно складна гра, яку пройти своїми силами вдасться далеко не кожному. Настільки тривалим та складним здається проходження сюжетної кампанії. Тому використовувати трейнери можна і навіть потрібно.

  Популярі новини
  Загрузка...