Данж Некроситет - вхід і деякі нюанси проходження

304 0 Новини високих технологій

У всесвіті World of Warcraft безліч цікавих підземель, в яких безліч елітних мобів і серйозних босів. В даних инстах поодинці вижити просто нереально, тому слід збирати робоче паті з різних класів героїв. Природно, нагорода за проходження будь-якого данжа значна, але попрацювати доведеться чимало.

Підземелля Некроситет

Багато підземелля були відкриті ще в першій версії World of Warcraft. Після виходу оновлень і глобальних доповнень їх число зростало, а більш ранні спростилися (хоча на деяких серверах їх адаптували до героїчного рівня). Серед цих ранніх данжей можна виділити Некроситет, вхід в який знаходиться в локації Західні Чумні Землі. Саме в підземних склепах замку Каер-Дарроу влаштувалася злісна ніжити.


Данж Некроситет - вхід і деякі нюанси проходження
Вхід у цей льох відкривається з 38-го рівня, проте краще всього заходити вже з рівня 40+, та ще й у гарній формі. Обов'язковим є наявність лікаря і танка в команді.

Як отримати ключ в Некроситет?

Справа в тому, що ось так запросто в данж Некроситет не увійти. Потрібен спеціальний ключ (називається Відмичка), який можна отримати, виконавши ланцюжок завдань. Власне, відкрити в Некроситет 335 вхід можна і іншим способом, але для цього потрібно мати знайомого коваля чи злодія з рівнем досвіду більше 300.
Данж Некроситет - вхід і деякі нюанси проходження
Краще, звичайно, все-таки взяти квест і отримати бажану відмичку, щоб нікого не просити і не чекати. Починається квест трохи по-різному для Орди і Альянсу, але кінцівка фактично однакова – вбити невелику пачку нежиті, назбирати з неї кісток, полетіти до коваля і отримати форму для відливу ключа. Після невеликого перельоту по локаціях NPC, який дав перший квест, видасть готову відмичку.


Тонкощі гри в данже Некроситет

Що ж, якщо вдалося домогтися, щоб у Некроситет вхід виявився відкритим, слід пам'ятати, що даний данж є командним, і кожен з гравців повинен чітко виконувати свої завдання. Танк зобов'язаний своєчасно приймати агресію мобів і босів на себе, за рахунок великої кількості ХП і броні, лікар – своєчасно подхиливать танк і дамагеров, невпинно стежачи за їх рівнем життів. А дамагеры просто зобов'язані роздавати тонни шкоди за всім навколо, не забуваючи при цьому стежити за тим, щоб не накликати на себе агресію. В іншому випадку ні один лікар не встигне вилікувати заподіяну шкоду. В принципі, Некроситет в більш пізніх версіях World of Warcraft легко проходиться і в соло, за умови, що гравець буде рівнем за 60 і у відповідній екіпіровці. Це може знадобитися для отримання ачивік і просто для більшого усвідомлення світу гри.

Популярі новини
Загрузка...