Огляд програми Dolby Advanced Audio v2

239 0 Новини високих технологій

У повсякденному житті комп'ютер все частіше став перебувати в центрі нашої уваги, і не важливо, що ми робимо – дивимося відео, слухаємо музику або просто граємо в ігри, - одним з головних вимог для нас є звук. Навіть самий вибагливий користувач може по достоїнству оцінити роботу програми Dolby Advanced Audio v2 так як вона перетворює звичайне звучання контенту в більш яскраве, чітке і об'ємне. Давайте трохи розберемося, за рахунок чого відбувається поліпшення звуку, роблячи його таким винятковим.

Можливості програми

Огляд програми Dolby Advanced Audio v2
Спочатку Dolby Advanced Audio був прив'язаний до ноутбуків Lenovo, забезпечуючи гарне звучання вбудованих динаміків і підвищуючи чіткість підключених навушників. З часом з'явилася друга версія програми, яку можна використовувати на всіх платформах і яка вже оптимізована для стаціонарних ПК. Декодер програми перетворює звук, роблячи його об'ємним. З двоканального стерео виходить формат 5.1 а якщо система вже налагоджена і працює з 5.1 тоді Dolby Advanced Audio перетворює його в 7.1. Для вашої конкретної моделі ПК система фільтрації програми оптимізує продуктивність звучання так, що навіть при максимальній гучності звуку не чути ніяких спотворень.

Приємні особливості

Огляд програми Dolby Advanced Audio v2
Слід зазначити, що просте управління Dolby Advanced Audio буде зрозуміло всім користувачам. Разом з основними установками режимів звучання можна тонко налаштувати еквалайзер і тим самим повністю контролювати звук вашого ПК. А також всі внесені вами зміни в програмі Dolby Advanced Audio v2 будуть зберігатися в окремих профілях, які можна легко перемикати між собою.

Висновок

На завершення можна сказати наступне: варто лише спробувати послухати старі заїжджені пісні, подивитися фільми, звучання яких давно знайоме, але вже з програмою Advanced Audio, і тоді відразу стане зрозуміло, як вона працює, тому що вони будуть звучати по-новому.

Популярі новини
Загрузка...