Star Citizen системні вимоги: подробиці і рекомендації

70 0 Новини високих технологій

На даний момент на просторах ігрового ринку є маса цікавих проектів, які не тільки отримали відмінну фінансову підтримку з боку гравців, але і є найбільш очікуваними іграми. Одним з таких проектів можна назвати Star Citizen – гру, яка набрала підтримку близько 141 млн доларів. Кожен раз розробники покращують гру, змінюють основний рушій, додають нові елементи і багато іншого. Але користувачі почали хвилюватися з приводу того, чи піде у них гра, оскільки розробники стільки всього додали, що з технічної сторони буде занадто вимогливим до системи комп'ютера. Тому, щоб розібратися в питанні, ми вирішили розписати для Star Citizen системні вимоги. Це не лише відкриє завісу таємниці, але і дозволить заздалегідь підготувати потужний комп'ютер для комфортної гри. Але не варто лякатися, так як показники не дуже високі.


Star Citizen системні вимоги: подробиці і рекомендації

Що це за гра?

Але перш ніж ми розпишемо для Star Citizen системні вимоги, хотілося б поглянути на сам ігровий проект. Дане розвага являє собою космічний симулятор пригод і досліджень. Розробники пропонують вирушити на простори безкрайнього космосу в ролі космічного пілота і постаратися досягти успіху в створенні власної кар'єри. Гра має ряд особливостей в технічному і контентом плані, наприклад, у ній можна буде висаджуватися не тільки на космічні станції, але й на планети. Є ряд моделей управління, наприклад, під час польоту ви використовуєте один пак управління, під час гри за персонажа - зовсім інший, а перестрілках дію зовсім схоже на шутер від першої особи. Насправді досить складно описати всі цікаві особливості гри, яка знаходиться в розробці вже довгий час. В ній просто неймовірна кількість можливостей, які надають плацдарм для космічного симулятора.


Star Citizen системні вимоги: подробиці і рекомендації

Головна мета пригоди

Для Star Citizen системні вимоги стали опорною точкою для виникнення хвилі сумнівів. Справа в тому, що всі краси гри та її технічна сторона вимагає багато ресурсів, але самі розробники запевняють, що основне навантаження ляже на сервера. Тому краще спочатку розібрати головну мету пригоди, яка полягає в тому, щоб просто стати хорошим пілотом. У грі є фракції, ви вільні робити все, що тільки заманеться, тому кінцевої мети немає - геймер просто насолоджується цікавим пригодою, намагається реалізувати себе, досліджує космос і продумує подальші плани. Все буде залежати від ваших рішень, готовності діяти, удачі, фракції і багатьох інших моментів. Тут немає ніяких обмежень для користувачів, тому вони вільні робити все, що їм заманеться.
Star Citizen системні вимоги: подробиці і рекомендації

Особливості гри

Не можна не відзначити особливості даного пригоди, які полягають в першу чергу в можливості особисто досліджувати космічні станції і особисті кораблі. У грі присутня система інтерактивного дослідження, тому можна буде зайти в кожну кімнату і поговорити з будь-яким гравцем. Кожен корабель має свій ряд модифікацій і лінійку кастомізації. Всього планується ввести в гру близько сотні різних кораблів з кількома сотнями видів зброї і т. д.
Розвиток персонажа розплановано на 100 рівнів з десятками різних здібностей. Герой зможе використовувати різну зброю, буде мати вибір в кастомізації і приналежності до тієї чи іншої фракції. Щодо планет, то будь-яку з них можна особисто досліджувати, здійснюючи посадку і використовуючи наземний транспорт. Правда, спочатку слід вивчити її природу, дізнатися клімат і т. д. Про Star Citizen можна говорити нескінченно, багато планів вже реалізовано, ще більше ідей знаходяться в розробці, тому все, що ми можемо, це просто чекати і сподіватися, що у розробників все вийде. Хоча кілька останніх альфа-тестів показали, що вони рухаються у правильному напрямку і, напевно, цей проект стане новим шедевром. Але поки обговорювати те, яка у Star Citizen дата виходу, системні вимоги для оптимального запуску, які плануються DLC і інше, рано. Розробники не можуть дати навіть примірного прогнозу, хоча, що стосується технічного оснащення, то ми можемо надати приблизну інформацію. Не забувайте, що гру вже давали випробувати і ми скористалися цим моментом, щоб провести невеликий аналіз.
Star Citizen системні вимоги: подробиці і рекомендації

Мінімальні технічні вимоги

А тепер перейдемо до найважливішого: розглянемо системні вимоги Star Citizen. Мінімальні вимоги виглядають наступним чином:
 • З операційною системою все зрозуміло: тут однозначно має бути мінімум Windows 7.
 • Для запуску гри на мінімальних налаштуваннях вам знадобиться двоядерний процесор будь-якої марки потужністю бажано на рівні 3 Ггц.
 • Оперативну пам'ять краще підготувати з запасом, тому споряджаємо 8 Гб.
 • Відеокарту краще підшукати хорошу і з мінімальною відеопам'яттю 2 Гб.
 • Ось, власне, і всі оснащення для того, щоб запустити гру. Але не варто розслаблятися: показники взяті з аналізу альфа-версії, яка може кілька разів змінитися і значно додати в технічних вимогах. Зате тепер ви поінформовані про те, які для Star Citizen системні вимоги є основними.

  Рекомендовані технічні вимоги

  Дізнавшись про поріг запуску, тепер можна обговорити і якісне обладнання комп'ютера, що дозволить насолодитися усіма красотами гри. Не варто поспішати, все змінюючи себе: можливо, ваш комп'ютер дозволить насолодитися реалістичним космосом. Але знову ж нагадуємо, що ці системні вимоги Star Citizen зразкові і все може змінитися до релізу:
 • Операційна система без змін, але краще, якщо у вас буде Windows 10.
 • Тепер торкнемося процесор, він повинен бути по потужності не нижче моделі Intel Core i54600 і чим краще модель процесора, тим вище якість.
 • Щодо оперативної пам'яті, то рекомендуємо 14 Гб мінімум.
 • Відеокарту варто прикупити нову, так як потрібно модель Nvidia GeForce 900 серії.
 • Чому такі завищені вимоги? Все просто: гра ще не проходила оптимізацію і не пропонувала кінцевого продукту. Тому не варто дивуватися завищеним вимогам. Але якщо у гравця вже є такий комп'ютер, то його варто привітати, оскільки хвилюватися з приводу того, чи піде гра чи ні, точно не варто. Тепер ви знаєте приблизні системні вимоги Star Citizen, а значить, ми на один крок ближче до релізу. Звичайно, крок цей маленький, але загальна віра в краще, велику увагу гравців і хороша робота розробників зроблять свою справу і зовсім скоро ми зможемо відправитися в нескінченне космічну подорож.