Як зробити просту і автоматичну ферму пшениці в Minecraft?

351 0 Новини високих технологій

Пшениця в Minecraft є хорошим ресурсом. Звичайно, він рідко використовується при створенні будь-яких речей. В основному, пшеницю використовують для створення хліба і тортів. Але як же її виростити? Як зробити автоматичну ферму пшениці в Minecraft? Відповіді на ці питання будуть в цій статті!

Як зробити просту і автоматичну ферму пшениці в Minecraft?

Де дістати насіння пшениці?

Насіння пшениці, якщо порівнювати з іншими культурами, дістати легше всього. Нічим непримітна трава, яка росте скрізь, і є джерелом насіння. При знищенні трави (рекомендується робити руками) випадають насіння пшениці. Шанс випадання дорівнює 1/15. Для першої ферми необхідно здобути хоча б 15-20 насіння пшениці, щоб потім зробити автоматичну ферму пшениці в Minecraft.
Як зробити просту і автоматичну ферму пшениці в Minecraft?

Проста ферма пшениці

Все-таки для автоматичної ферми потрібно багато насіння, і якщо їх добувати руками за допомогою знищення трави, то це займе досить багато часу. А адже треба і є що-то в цей період. Тому кращим рішенням буде спочатку створити просту ферму пшениці, ручну. До того ж, при збиранні пшениці виходить набагато більше насіння, ніж при знищенні трави. Отже, нам знадобиться:


 • Будь-яка мотика. Різниці немає, вона може як залізниці, так і дерев'яною.
 • 10-15 насіння пшениці.
 • Трохи паркану.
 • Відро.
 • Джерело світла (светокамень або факел).
 • Рівне поле.
 • Отже, для початку потрібно захистити нашу майбутню ферму. Справа в тому, що будь-моби можуть затоптати вашу грядку. Наступним кроком потрібно вирити канави для води, так як пшениця не може рости на сухий грядці. В канави заливаємо воду за допомогою відра. Вспахиваем полі поруч з канавами і садимо пшеницю. Далі робимо стежку з будь-якого блоку, щоб зручніше було збирати пшеницю. Ну і освітлення, як без нього. Пшениця не може зростати, якщо рівень освітлення нижче 9. Можна, звичайно, поставити звичайні смолоскипи, але якщо ви хочете все зробити красиво, то можна скористатися лампами або светокамнем. Якщо хочете заощадити місце, то канави можна робити маленькі. Один блок води робить вологим 4 блоку поруч з ним. Тобто, можна поставити блок води по центру і вже біля нього в радіусі 4 блоків за допомогою мотики зорати землю. Така ферма дасть можливість швидше зібрати насіння для автоматичної ферми пшениці в «Майнкрафте».


  Як зробити просту і автоматичну ферму пшениці в Minecraft?

  Автоматична ферма пшениці

  Проста ферма, звичайно, добре, і витрати маленькі, проте це і маленькі обсяги. Збільшити видобуток пшеницю і виробництва хліба з нього можна за допомогою автоматичної ферми пшениці. В Minecraft вода може збирати урожай. Наприклад, якщо у вас росте пшениця і ви поставите поруч із полем блок води, то вода розтечеться, тим самим змиваючи всю пшеницю. Практично всі автоматичні ферми працюють на цій основі. Спочатку робиться проста ферма пшениці, але у вигляді гірки, щоб у майбутньому вода змивала весь урожай лише в одну лінію. Потім ставиться блок води, але його перекривають. А блоком управляють за допомогою липкого поршня. І таким чином виходить автоматична ферма в Minecraft, яка може давати непогані обсяги. Звичайно, використання такої ферми в одиночній грі трохи не доцільно, так як нікуди подіти таку кількість пшениці. Однак якщо ви граєте в многопользовательском режимі, то таке використання автоматичної ферми пшениці в Minecraft буде для вас відмінним джерелом доходу, адже пшеницю можна продати!

  Популярі новини
  Загрузка...