Які програми для програмістів існують?

340 0 Новини високих технологій

Безліч новачків шукають програми для програмування, в яких зручно писати код або компілювати. Універсальних програм для компіляції всіх мов програмування не існує, так як на їх розробки йшли б довгі роки безперервної роботи безлічі людей. Тому ми розберемо, які програми потрібні програмістам, на прикладі декількох популярних мов. Також варто відзначити, що не завжди код потребує компіляції. Так, наприклад, якщо ви веб-програміст, то вам рідко вона стане в нагоді.

Програми для програмістів

Якщо ви хочете стати веб-програмістом, то вам зовсім не обов'язково завантажувати компілятори. Достатньо мати лише деякі програми з наступного списку. OpenServer Відмінна програма, яка здатна запускати локальний сервер на вашому комп'ютері. Має безліч гнучких налаштувань і новітні версії серверних мов. Також варто відзначити, що дана програма абсолютно безкоштовна і не має ніякої реклами. Автор отримує гроші тільки завдяки добровільним пожертвам. Sublime text Цілком зручний редактор тексту та коду, підтримує безліч мов. Є умовно платним, тому що скачана програма майже не вимагає своєї покупки. FileZilla
Які програми для програмістів існують?
Якщо ви хотіли б поставити ваш сайт на хостинг, то вам знадобиться FTP-клієнт для відправки файлів на сервер. Програма є повністю безкоштовною, а також їй користується безліч людей. Примітка Бажано мати всі браузери, в яких ви будете тестувати ваш сайт.

Java

Програми для програмістів Java теж існують, їх досить велика кількість, тому ми поговоримо тільки про декілька. Eclipse
Які програми для програмістів існують?
Середовище розробки, написана на Java і випущена в 2004 році. Є однією з найбільш популярних програм для створення модульних кроссплатформенних додатків. Є російська мова інтерфейсу. Варто відзначити, що дана середовище підтримує і ряд інших мов програмування, таких як C++, Cobol, Fortrun та інші.


NetBeans Безкоштовно, підтримує безліч мов і має велику аудиторію середовище розробки. Підтримується компанією Oracle. Була випущена в 1994 році і залишається актуальною й донині. JDK (Java Development Kit) Набір інструментів для розробки на мові java. Є повністю безкоштовною програмою для програмістів, яку поширює компанія Oracle Corporation. У ній ви знайдете практично все для того, щоб успішно програмувати на Java і писати великі і корисні програми.

C/С++/С#

Мабуть, це одні з найбільш складних і прогресивних мов програмування, на яких написана безліч програм, а також операційних систем. Вони мають програми для компіляції. Visual Studio
Які програми для програмістів існують?
Популярна середовище розробки, яка підтримує безліч мов програмування. На щастя російськомовних користувачів, володіє російським інтерфейсом. Є платною, однак є і безкоштовна версія, в якій ви знайдете все саме необхідне для розробки. Розповсюджується компанією Microsoft.


MultiLanguage Studio 1.5 Програма, яка розроблена російським програмістом, буде непоганою альтернативою Visual Sudio. Проте вона є не настільки популярною. Також саме ця програма шифрує файл ресурсів алгоритму RC4 до того ж підтримує контроль версій перекладених файлів.

Висновок

Програм для програмістів, звичайно, багато, і вони різняться між собою за призначенням і способом застосування. Ми не змогли і навряд чи змогли б привести всі програми в цій статті, але цього і не потрібно, тому що таких програм величезна кількість. На даний момент майже всі програми, описані в статті, підтримують популярні мови програмування. Звичайно, ми не змогли підібрати програми для всіх мов програмування і навіть для деяких досить популярних, таких як javascript. Однак деякі з представлених програм все ж його підтримують.

Популярі новини
Загрузка...