Як позбутися від спливаючої реклами за кілька кроків

118 0 Новини високих технологій

Інтернет дає можливість отримати інформацію в один клік. Але, для того щоб дістатися до потрібного матеріалу, користувачеві нерідко доводиться переглядати велику кількість тізерів і банерів, які заважають роботі. Як позбутися від спливаючої реклами в браузерах самостійно?

Перший крок: правильно налаштувати браузер

Для найбільш відомих оглядачів процес здійснюється практично ідентично.
Якщо спливає реклама в «Хромі», то необхідно відкрити налаштування, відзначити пункт «Показати додаткові параметри», вибрати вкладку «Налаштування вмісту», прокрутити вікно до строчки «Спливаючі вікна» і включити блокування реклами. Тут же можна вказати адреси сайтів-винятків із загального правила.


Як позбутися від спливаючої реклами за кілька кроків
В Internet Explorer необхідно знайти в службовому меню рядок «Властивості браузера» і включити режим блокування спливаючих вікон на вкладку «конфіденційність». У Firefox однойменний пункт знаходиться в налаштуваннях, вкладка «Вміст».

Другий крок: встановити антибаннер

Як позбутися від спливаючої реклами в браузері, якщо він налаштований правильно, а вікно все одно спливає?
Як позбутися від спливаючої реклами за кілька кроків
В даному випадку слід встановити додаткове розширення. Додаток Adblock Plus дозволяє видалити 95 % реклами в браузерах. Встановлюється антибаннер дуже просто. У Google Chrome необхідно зайти в меню, а потім виберіть позначити пункти «Додаткові інструменти» і «Розширення». У новоствореній вкладці потрібно вибрати посилання на інші програми і перейти в інтернет-магазин.


У Firefox слід послідовно відкрити пункти меню «Додатки», «Розширення». В обох випадках далі необхідно ввести слово adblock в рядок пошуку і встановити запропоноване системою додаток. Програма вимагатиме підтвердити установку. Треба дати згоду і дочекатися завершення процесу. Потім рекомендується перезапустити браузер. Додаток видалить рекламу автоматично.

Третій крок: перевірити ярлики і налаштування браузерів

Для цього слід клікнути по черзі правою кнопкою на всіх ярликах оглядачів і відкрити вкладку «Властивості». Після назви файлу з розширенням .exe в рядку «об'єкт» ніяких інших посилань бути не повинно. Якщо є, то їх потрібно видалити й натиснути на кнопку «Ок». Далі слід перевірити стартову сторінку оглядачів.
Як позбутися від спливаючої реклами за кілька кроків
Для цього потрібно зайти у налаштування браузерів. У розділах «При запуску» або «Початкова сторінка» не повинно бути невідомих адрес. Якщо вони є, то їх необхідно видалити. Крім того, рекомендується уважно розглянути список встановлених розширень. Якщо який-небудь додаток здається підозрілим, то можна відключити його і перевірити результат.

Як позбутися від спливаючої реклами на зараженому ПК

Якщо які-небудь спливають вікна в браузері, незважаючи на прийняття вищеперелічених заходів, то це означає, що комп'ютер вже піддався атаці шкідливого додатка. Тому рекомендується регулярно оновлювати антивірусну програму і щомісяця перевіряти систему на зараження. Як прибрати спливаючі вікна реклами, якщо вірус вже потрапив на ПК?
Для початку потрібно запустити повну перевірку на відсутність шкідливих програм. Більшість підозрілих об'єктів будуть поміщені в карантин. Не всі антивіруси можуть розпізнати небезпечні модулі. Тому рекомендується додатково перевірити ПК такими лікуючими утилітами, як DrWeb CureIT або Malwarebytes. Це потужні інструменти, видаляють практично всі шпигунські і шкідливі програми. Після установки слід запустити який лікує утиліту і включити сканування. Перевірка може тривати приблизно годину. Якщо програма помилиться, то користувач може відновити потрібний файл з карантину.

Ручна чистка зараженої вірусом системи

Після повного сканування лікуючими утилітами на комп'ютері можна виявити результати діяльності вірусу, не знайденого при перевірці. Як позбутися від спливаючої реклами в цьому випадку? Для початку потрібно увімкнути показ прихованих файлів, оскільки шкідливі об'єкти можуть бути недоступні звичайному користувачеві. Для цього потрібно одночасно натиснути на кнопки Win + R і ввести команду control folders. У вікні «Параметри папок» слід відкрити вкладку «Вид», потім поставити галочку на показ прихованих файлів, папок і дисків, натиснути «Ок» і закрийте вікно.
Як позбутися від спливаючої реклами за кілька кроків
Далі потрібно натиснути кнопки Ctrl + Alt + Del і вибрати рядок «Диспетчер завдань». Відкриється системне вікно. На вкладці «Процеси» потрібно перевірити, чи немає в списку модулів вірусної реклами. Якщо є, то потрібно відкрити розташування файлу і видалити програму разом з папкою. При наявності сумнівів краще пропустити процес.

Як позбутися від спливаючої реклами за допомогою редагування файлу Hosts

Для цього необхідно відкрити від імені адміністратора блокнот або будь-який інший текстовий редактор. Потім потрібно допомогою меню відкрити файл Hosts, який знаходиться за адресою: C:WindowsSystem32driversetc. Всі записи після рядка 12700.1 є результатом роботи вірусної програми. Їх потрібно видалити і зберегти відредагований текст. Далі потрібно перезавантажити комп'ютер. Після видалення спливаючої реклами не варто відвідувати сумнівні сайти і натискати на оголошення, схожі на спам.